Agentura, která organizuje dětské oslavy?

23.10.19 08:20

Agentura, která organizuje dětské oslavy?

Dobrý den!

Můžete nám poradit agenturu, která organizuje dětské oslavy?
Naše dcera bude slavit 1 rok. Děkuji:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.10.19 08:35

@Victoria25 firma ve které pracuju děla všechny různé oslavy, ale záleží jaký mas na to rozpočet. Můžeš mi napsat SZ jakou mas představu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 08:41

Dream Celebration

Společnost Dream Celebration nám udělala oslavu. Výsledek nás velmi potěšil! Bylo to zajímavé a zábavné pro všechny, děti i dospělé! Velmi zábavní animátoři a úžasná dekorace.

https://www.instagram.com/…celebration/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
25.10.19 20:02
@Victoria25 píše:
Dobrý den!Můžete nám poradit agenturu, která organizuje dětské oslavy?
Naše dcera bude slavit 1 rok. Děkuji:))

To je dobra zvracenost nechat si organizovat oslavu decku ktere ma rok :zed: co myslis, ze si z toho tak zapamatuje? A navic neumis udelat oslavu diteti? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
25.10.19 22:14

Lidi už asi neví co s prachama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
25.10.19 22:41

Když už bych chtěla oslavu tohodle rázu, tak bych určitě nehledala agenturu, která mi ji zařídí. Raději bych ji udělala v dětském uzavřeném koutku, kam chodím já i dítě ráda. Jenže dítě, které slaví 1 rok z toho nebude mít asi nic a v koutku si těžko hrát. Pochopím to spíš u dětí 3 až 6 let, které si v tom koutku vyhrají a užijí si to, to je pak krásná oslava. Já osobně bych tu oslavu dělala doma i tak může být pro vás dokonalá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2985
25.10.19 22:46

Agenturu na oslavu ročních narozenin? To už jsi jako matka na tom tak blbě, že nemůžeš kvůli vlastnímu dítěti zapojit nenáročnou aktivitu? To je troll, jinak si to neumím vysvětlit. 8o :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama