Agentury přes brigády, se kterou jste spokojené - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 16:59
Agentury pres brigady se kterou jste spokojene-Praha.

Holky. Znate nejakou agenturu pro nestudenty co nabizi brigady a co fakt nejaky ma?
Ted sem jich asi deset projela a bud uz je vse zarezervovane (ipresto ze to na net dali pred chvili) nebo nabizi samy blbosti typu prace prodej privesku na ulici atd, pripadne nemaji pro zeny vubec nic.

Jste s nejakou spokojene? Jen Praha.

Reakce:
leona235
Kecalka 309 příspěvků 09.11.14 19:12

Tak to se přidávám to by me také zajímalo.

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 09.11.14 19:36
@leona235 píše:
Tak to se přidávám to by me také zajímalo.

Samy blbiny tam maji…

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 10.11.14 19:47

Holky to zadna fakt nechodi na brigady?

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 17.11.14 21:19

Rady?

Titty
Echt Kelišová 8233 příspěvků 17.11.14 21:27

@Grey Sky trochu se obavam, ze kdo sehnal brigadu, nema ted tolik casu na vysedavani u emimina. :think: Ja bohuzel neporadim, driv jsem mela o agenturach docela dobry prehled, ale uz je to prilis dlouho.
Navic co tak v okoli pozoruju, zajimava prace, at uz brigada nebo staly uvazek, se pres inzeraty a agentury uz moc dobre sehnat neda, nejvic toho jde pres zname.

Grey Sky
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 17.11.14 23:01
@Titty píše:
@Grey Sky trochu se obavam, ze kdo sehnal brigadu, nema ted tolik casu na vysedavani u emimina. :think: Ja bohuzel neporadim, driv jsem mela o agenturach docela dobry prehled, ale uz je to prilis dlouho.
Navic co tak v okoli pozoruju, zajimava prace, at uz brigada nebo staly uvazek, se pres inzeraty a agentury uz moc dobre sehnat neda, nejvic toho jde pres zname.

jasný no, ale co čtu v jiných tématech tak hodně holek aspon občas chodí

katharina25
Kecalka 109 příspěvků 05.08.15 15:40

Mám dobrou zkušenost s „Agentura plus“, sice mají většinou v nabídce manuální práci, ale dělala jsem přes ně i administrativu a vše v pořádku-jak jednání, tak platba včas. Akorát jejich „kancelář“ nevypadá zrovna vábně, ale dá se to přežít.
Z doslechu vím, že je OK Unijobs, Studentagentura nebo tak nějak a Credit Czech (tam jsem kdysi taky něco měla).

Amys
Generální žvanilka 20818 příspěvků 05.08.15 16:10

Ještě Kappa people :lol: Když už jsme u toho výčtu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >