Agolutin a estrofem po OPU

2738
9.8.13 12:27

Agolutin a estrofem po OPU

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, dneska jsem po OPU, dr. mi dal Agolutin - zvládal vám píchat partner? Já z toho mám trochu strach, podle toho, co popisovala sestřička.
A k tomu estrofem 3*1 tbl. není to nějak moc? Snášely jste ho bez problémů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2049
9.8.13 12:33

Přítel zvládal Agolutin úplně v pohodě, a to je strašnej posera :mrgreen: Nikdy bych nevěřila, jak bude šikovnej :roll: Jednou to zkusil do postele a pak už naostro :mrgreen: A vůůůůůůbec to nebolelo.
A ty Estroferm jsem zvládala v pohodě, taky 3*1 tbl.
Takže neboj, chlapi se nezdají, ale jsou šikovní. Pak už mu to po těch 3 týdnech i chybělo :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
9.8.13 12:50

@eetel mě chlap píchal i do bříška, tak uvidíme no, docela mě vyděsilo „trošku nasát, pokud tam nebude krev, žilku jste nenapíchli, tak to dotlačíte“ 8o
Dobře, tak já do toho jdu taky.. co mi zbývá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
9.8.13 13:06

Hele, vypadá to složitě, ale neboj, je to fakt v pohodě :hug:
hele, a pro uklidnění, jsem zdravotní sestra a za 10 let se mě podařilo napíchnout žilku jednou. takže fakt neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
9.8.13 13:10

@eetel Tak to mě celkem uklidnilo, děkuju :hug: no doufám, že bude všechno probíhat tak, jak by mělo a chlap to zvládne :)
Nebylo ti po tom Estrofemu špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
9.8.13 13:13

Nebylo. Fakt v pohodě.
Ale já měla po ET OHSS, takže mě bylo blbě jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
9.8.13 15:01

@eetel :? tak to nezávidím, to je z mě dobrý, já málo reagovala na stimulku..
a co po narkoze? jak ti bylo? Já tady spím jak medvěd a nemám moc chuť do jídla, nacpala jsem se jen opravdu sporadicky piškoty a to je vše.. Snad to jeden den nevadí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
9.8.13 21:29

Mě bylo po narkoze dobře. Nic zvláštního, ale ležela jsem. Já jsem byla na PN, takže jsem mohla odpočívat dlouhoooooooo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
9.8.13 21:30

A ted jsem zjistila, že jsme byly ve stejným CARu :jazyk: občas do diskuse ještě nakukuji :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
11.8.13 10:55

@eetel taky na Unice? :lol: a povedlo se? mě dneska zavedli 3 buněčné emrijko, tak z toho mám docela hrůzu, prý se má dělit vždy po dvou, ale není to podmínka. No uvidíme, ještě má čas, snad vydrží :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
11.8.13 11:30

Jjj, na Unice :) A zadařilo se, díkybohu :andel: Mám malou zlobivou princeznu :jazyk:
A jsi tam taky spokojená? Já byla moc. Sice to byla pěkná pálka, ta cena :roll:

Přeji Ti, moc moc, aby ti to taky vyšlo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
11.8.13 11:44

@eetel já měla jen minimální stimulaci, takže jsem „zase tolik“ neplatila, ale taky to bylo peněz docela dost..
Tak to gratuluju, já jsem tam spokojená taky moc, nikdy bych neměnila a chválím na každým kroku, center jsme vystřídali víc a všude je to ve srovnání s Unicou 100 a 1..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama