Agolutin, bolesti v podbřišku a bradavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie1906
Kecalka 145 příspěvků 06.04.19 09:20
Agolutin, bolesti v podbřišku a bradavek

Ahoj holky, prosím o radu. Minule úterý (26.3) jsem byla na folikulometrii, byla jsem 24DC, největší folikul 1cm, dohodli jsme se s doktorem že si nechám píchnout vyvolávací injekci, protože mám dlouhém cykly. Ve čtvrtek (28.3) mě začalo celkem dost píchat v pravém podbřišku, v sobotu už mě bolel celý podbřišku jako když má MS přijít, musela jsem si vzít prášek od bolesti. Druhé den (neděle) bolest ustoupila ale v podbřišku mě píchalo stale. Od pondělí mě bolí a píchá v podbřišku při jakékoliv námaze a nejhorší je chůze, ve čtvrtek (4.4)jsem myslela že domu ani nedojdu. Od včerejší mě bolí bradavky což mě snad nikdy nebolely co si pamatuji, prsa také bolí ale ne tolik jako ty bradavky, taky chodím 2× za noc na WC, a včera při usínání mě bolely obě strany podbřišku, takové natahování jako by, nevím jak líp to popsat. MS stále nikde, volala jsem na Gynekologii ale sestřička mi řekla že musím vydržet do úterý, to bude přesně 14 dní od injekce a když MS do té doby nepřijde mám zavolat. TT jsem si dělala a negativní. Jediné co mě napadá je, že je to kvůli té injekci, ale co si vzpomínám tak když jsem měla injekci naposledy (cca 5 let) tak tohle bych si určitě pamatovala. Prosím o jakoukoliv radu.

Reakce:
Irna
Povídálka 39 příspěvků 06.04.19 10:20

Zopakla bych TT. Ja brala agolutin na udrzeni tehotenstvi. Pichala jsem si ho asi 2,5 mesice.porad jsou to hormony takze urcite zmeny v tele vzdy nastanou.. pokud menstruace neprisla je velka pravdepodobnost ze tehotna jste a treba zrovna na pocatku kdy TT jeste nemusi reagovat.. kupte si carandblue je sice drazsi ale ciltlivost ma dobrou.

Lucie1906
Kecalka 145 příspěvků 06.04.19 10:35

@Irna Dneska jsem zkoušela TT a ducha vykoukám ale já tomu už nevěřím, po jednom ZT a dvou biochemických až vážně nevěřím :( když jsem byla těhotná poprvé (ZT v 8tt) tak mi clearblue (digitální) ukázal minus a až za 10 dní se objevilo 2-3 týdny, takže do toho už nechci investovat, možná později až půjde čárka na normálním papírovém testu hezky vidět. Hlavně mi nejde do hlavy že 26.3 měl folikul 1cm, dělala jsem o dva dny později ovulační test a ten byl pozitivní ale folikul mě v té době jen 1,4 cm.. Podle výpočtu měl prasknout až někde v neděli 31.4 takže dnes bych podle folikulu měla být cca 6DPO a podle ovulačního testu cca 10DPO, tak já nevím :(

Váš příspěvek
Reklama