Agolutin - udrží 12 dní MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 21.02.17 09:42
Agolutin - udrží 12 dní MS?

Ahoj, mám 4 dny do MS. Pokud dnes začnu píchat každý večer agolutin a nevysadím - myslíte, že dokáže MS o dalších 12 dní posunout? Máte někdo prosím zkušenost? :think:

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 21.02.17 09:58

@ejbinka 8o No, vzhledem k tomu, že se jedná o lék na předpis, bych s ním jen tak neexperimentovala a na jeho použití se zeptala raději lékaře než holek na emiminu. Nějak mi není jasné, na co konkrétně Ti byl předepsán, ale pochybuji, že na oddálení MS.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 21.02.17 10:00

@Agneth jako náhrada utrogestanu při IVF to mi MS držel spolehlivě. Samozřejmě jsem psala lékaři, tak uvidíme, ale šlo mi o zkušenosti z reálu.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 21.02.17 10:06

@ejbinka A stojí vůbec to oddálení menstruace za to? Nějak si nedokážu představit, že si v dnešní době, kdy jsou k dostání různé hygienické pomůcky, budu kvůli oddálení menstruace píchat každodenně hormony.

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 21.02.17 10:07

@Agneth samozřejmě to není rozmar a opravdu to není jen kvůli tomu, abych neodmenstrovala. Důvod je hodně důležitý ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10356 příspěvků 21.02.17 10:35

No já bych teda hodně důležitý důvod řešila s doktorem :think: a ne do sebe jen tak bodat injekce bez vědomí lékaře :nevim:

ejbinka
Extra třída :D 11898 příspěvků 21.02.17 10:42

@Lekninka91 psala jsme výš, že jsem již lékaře dotázala a ono to je z lékařského důvodu… zde mě zajímalo jen, zda-li má některá zkušenost umí-li to agolutin odsunout o tolik dní…

Na což mi tu nikdo neodpověděl. O jiné rady jsem nestála :oops: ke svému zdraví se chovám více než zodpovědně ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >