Agolutin - udrží 12 dní MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ejbinka
Extra třída :D 11709 příspěvků 21.02.17 09:42
Agolutin - udrží 12 dní MS?

Ahoj, mám 4 dny do MS. Pokud dnes začnu píchat každý večer agolutin a nevysadím - myslíte, že dokáže MS o dalších 12 dní posunout? Máte někdo prosím zkušenost? :think:

Reakce:
Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 21.02.17 09:58

@ejbinka 8o No, vzhledem k tomu, že se jedná o lék na předpis, bych s ním jen tak neexperimentovala a na jeho použití se zeptala raději lékaře než holek na emiminu. Nějak mi není jasné, na co konkrétně Ti byl předepsán, ale pochybuji, že na oddálení MS.

ejbinka
Extra třída :D 11709 příspěvků 21.02.17 10:00

@Agneth jako náhrada utrogestanu při IVF to mi MS držel spolehlivě. Samozřejmě jsem psala lékaři, tak uvidíme, ale šlo mi o zkušenosti z reálu.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 21.02.17 10:06

@ejbinka A stojí vůbec to oddálení menstruace za to? Nějak si nedokážu představit, že si v dnešní době, kdy jsou k dostání různé hygienické pomůcky, budu kvůli oddálení menstruace píchat každodenně hormony.

ejbinka
Extra třída :D 11709 příspěvků 21.02.17 10:07

@Agneth samozřejmě to není rozmar a opravdu to není jen kvůli tomu, abych neodmenstrovala. Důvod je hodně důležitý ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10459 příspěvků 21.02.17 10:35

No já bych teda hodně důležitý důvod řešila s doktorem :think: a ne do sebe jen tak bodat injekce bez vědomí lékaře :nevim:

ejbinka
Extra třída :D 11709 příspěvků 21.02.17 10:42

@Lekninka91 psala jsme výš, že jsem již lékaře dotázala a ono to je z lékařského důvodu… zde mě zajímalo jen, zda-li má některá zkušenost umí-li to agolutin odsunout o tolik dní…

Na což mi tu nikdo neodpověděl. O jiné rady jsem nestála :oops: ke svému zdraví se chovám více než zodpovědně ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >