Reklama

Agolutin - udrží 12 dní MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11897 příspěvků 21.02.17 09:42
Agolutin - udrží 12 dní MS?

Ahoj, mám 4 dny do MS. Pokud dnes začnu píchat každý večer agolutin a nevysadím - myslíte, že dokáže MS o dalších 12 dní posunout? Máte někdo prosím zkušenost? :think:

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 21.02.17 09:58

@ejbinka 8o No, vzhledem k tomu, že se jedná o lék na předpis, bych s ním jen tak neexperimentovala a na jeho použití se zeptala raději lékaře než holek na emiminu. Nějak mi není jasné, na co konkrétně Ti byl předepsán, ale pochybuji, že na oddálení MS.

ejbinka
Extra třída :D 11897 příspěvků 21.02.17 10:00

@Agneth jako náhrada utrogestanu při IVF to mi MS držel spolehlivě. Samozřejmě jsem psala lékaři, tak uvidíme, ale šlo mi o zkušenosti z reálu.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 21.02.17 10:06

@ejbinka A stojí vůbec to oddálení menstruace za to? Nějak si nedokážu představit, že si v dnešní době, kdy jsou k dostání různé hygienické pomůcky, budu kvůli oddálení menstruace píchat každodenně hormony.

ejbinka
Extra třída :D 11897 příspěvků 21.02.17 10:07

@Agneth samozřejmě to není rozmar a opravdu to není jen kvůli tomu, abych neodmenstrovala. Důvod je hodně důležitý ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10223 příspěvků 21.02.17 10:35

No já bych teda hodně důležitý důvod řešila s doktorem :think: a ne do sebe jen tak bodat injekce bez vědomí lékaře :nevim:

ejbinka
Extra třída :D 11897 příspěvků 21.02.17 10:42

@Lekninka91 psala jsme výš, že jsem již lékaře dotázala a ono to je z lékařského důvodu… zde mě zajímalo jen, zda-li má některá zkušenost umí-li to agolutin odsunout o tolik dní…

Na což mi tu nikdo neodpověděl. O jiné rady jsem nestála :oops: ke svému zdraví se chovám více než zodpovědně ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama