Agolutin, vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 325 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 21:30
Agolutin, vaše zkušenosti

Ahoj holky,
měla bych dotaz k injekci agolutinu.
Jakou s ním máte zkušenost?
Mě ji doktorka píchla před 7mi dny a od soboty slabě krvácím, ale slabě, bolí mě podbříšek, ale taky to není celý den, spíše nárazově, pak ok. Dnes se mi i dost motala hlava.
Nevíte, zda je to normální reakce? A zda je normální krvácet slabě? Injekce mi byla píchnuta v říjnu a byla dost silná.
Mám totiž začít brát duphaston od 14.dne do 23.dne a nevím, zda už pocítat tohle slabé krvácení.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >