Agorafobici, jak udržujete fyzičku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 22:28

Agorafobici, jak udržujete fyzičku?

Agorafobici, jak udržujete fyzičku, pokud nechodíte ven nebo jen málo? Aktuálně mám zase návrat nemoci, můj rádius byl 100 m u domu, do 500 ve městě od auta, relativně neomezeně s někým v obydlené oblasti. Teď mi zůstalo s obtížemi to chození kousek od domu nebo kousek od auta. Nehýbala jsem se moc před tím a teď je to ještě horší. Tak mě zajímá, myslíte na to, že fyzička jde do kopru a snažíte se nějak řešit? Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
110
14.1.22 22:55

Sice nicim takovym netrpim, ale jsem extremni introvert, takze mi vadi v podstate vsichni. Poridila jsem si stepr a kolo, takze cvicim doma. Obycejne cviceni podle videa me nebavi. Nevim, jestli to pomuze :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3959
15.1.22 07:52

Tak si porid bezecky pas a kazdy den behej aspon na nem, zaroven je internet plny ruznych videi, podle kterych se da cvicit. Tvoje telo tim nedostatkem pohybu musi strasne trpet a na tvem miste bych mela velky strach z nemoci, ktere si tim zpusobim. Ja sice problemy jako ty netrpim, ale covid me odnaucil chodit do fitka, tak jsem si ho poridila doma a zjistila jsem, ze mi to takhle v soukromi vyhovuje i vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat