Reklama

Agrese jako důsledek nedostatku lásky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 20:54
agrese jako důsledek nedostatku lásky?

Holky, mám takový problém, který u sebe pozoruji už delší dobu.. občas jsem taková hrozně vznětlivá, agresivní, že s tím vůbec nevím rady. řvu na děti, jsem podrážděná. Mám takový pocit, že to ale není jen z únavy, ale tak nějak z nedostatku lásky, který pociťuji. s manželem to moc neklape, vůbec není na něžnosti a projevování lásky. objímám se jedině s mladším synem. Znáte to někdo? vážně to není jen z únavy. Jako bych cítila, že ani po návratu domů mě nic moc pěkného nečeká, city, porozumění… Je to možné takhle spojovat?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

PapuskaS
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 20:56

Ahoj, jako by jsi psala o mě. Bohužel to mám podobně, ale netuším jestli to má s tím spojitost. Začala jsem kvůli tomu chodit k psychologovi, tak uvídíme jestli to pomůže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 20:58

Já to asi právě zažívám:/ přítel začal hodně pracovat, do té doby to byl pohádkový vztah. Začala jsem zůstávat doma sama, vidíme se tak cca 12 hodin o víkendu, v týdnu vůbec. Mám teď jakoby i deprese, přijde mi že mě život nebaví, potřebuju to mazlení a lásku a vím to :/ takže je to asi možné,

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 11.04.18 21:01
@Anonymní píše:
Holky, mám takový problém, který u sebe pozoruji už delší dobu.. občas jsem taková hrozně vznětlivá, agresivní, že s tím vůbec nevím rady. řvu na děti, jsem podrážděná. Mám takový pocit, že to ale není jen z únavy, ale tak nějak z nedostatku lásky, který pociťuji. s manželem to moc neklape, vůbec není na něžnosti a projevování lásky. objímám se jedině s mladším synem. Znáte to někdo? vážně to není jen z únavy. Jako bych cítila, že ani po návratu domů mě nic moc pěkného nečeká, city, porozumění… Je to možné takhle spojovat?

Tak mu to všechno řekni tak, jak jsi to napsala sem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:03

Díky holky. u sebe to pozoruji už pár let… manžel mi potvrdil, že mě nemiluje. tak asi uvadám jako květina. občas mně popadne splín, občas ta deprese, ale bohužel to pak odnesou děti.. s tím psychologem je to dobrý nápad. půjdu tam kvůli rozvodu, tak se zeptám i na toto…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:03

Není teď nějaké divné období? Cítím to samé, máme malé miminko, manžel přijde z práce, odpoledne travíme společně, na něžnosti není čas. A večer se oba rádi věnujeme svým koníčkům, já ručním pracím a manžel hraje PS. Když on dohrává, já už většinou chrupkám na gauči. Dneska už jsme na něj taky pěkně vyjížděla, prostě mi to objetí a láska chybí. :nevim:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 11.04.18 21:04
@nostress píše:
Tak mu to všechno řekni tak, jak jsi to napsala sem.

To je myslím si zbytečné, když psala že není na projevování lásky a nějaký takový věci. Možná by ji vyslechnul, ale nutil by se do toho a to bych třeba nechtěla, aby to chlap dělal kvůli mě:/ :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:06

Ano, mám to trochu podobně. :?

PapuskaS
Nováček 4 příspěvky 11.04.18 21:07

Tohle moc dobře znám:-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:07

@nostress manžel se chce rozvést…

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 11.04.18 21:09
@Anonymní píše:
@nostress manžel se chce rozvést…

Tak to mi je líto. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 21:09

Možná tam ta spojitost fakt bude, nedostatek lásky může vyvolat frustraci a ta možná tu agresi jako obrannou reakci. ale je to smutné…

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 11.04.18 21:25

Mam to stejne :? Snazim se nad ten nezajem doma povznest a jet sama za sebe. Vetsinou se mi to i dari, ale treba dneska mam taky depku a vztek, manzel zas dnes vsechno zazdil.. Ani to dite ho neprimeje aby se probral.. :nevim: Radu nemam, ja se s tim fackuju uz pres rok :nevim:

zudina
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 11.04.18 21:39

Ano je to z toho, mam to taky

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 12.04.18 08:58

S ex nam to neklapalo, ale i tak jsem ji projevoval, ze ji miluju, snazil jsem se o neznosti atd. Ale ona to cca rok vsechno zazdivala. Ze zacatku mi sem tam nejaky odmitnutu, odseknuti,… nevadilo. Ale cim vic se to stupnovalo a cim vice jsem byl frustrovan, tim vice me to rozcilovalo. Ale i tak jsem na ni nikdy nekricel, jen jsem byval cim dal podrazdenejsi a protivnejsi.

Příspěvek upraven 12.04.18 v 09:16

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama