Agresivní ex přítel, když máme 8 měs. miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
5.10.21 05:14

Agresivni ex pritel kdyz mame 8 mes. miminko

Ahoj chci se poradit :)
Byla jsem s pritelem 4 roky, porad to bylo z kopce pak to bylo dobry, kdyz jsem napr neumyla nadobi tak to bylo zle, potom jsme se rozhodly ze budeme bydlet spolu ja si vzala 50 tisic na byt a na kauci protoze on nemuze ma exekuce.
Bydlely jsme spolu rok a pul, mezitim v novym dome jsem otehotnela ( kveten ) mel radost ja taky, ale potom se to stupnovala ta radost uhodil me, ponizoval urazel na socialnich sitich ze nic nedelam ze on kdyz prijde z prace tak nema uvareno [pritom bylo ]…na silvestra proste odesel ponizoval me ze jeho dite to neni atd… pak kdyz se narodila mala tak to byl jinej rezim to on se nemohl vyspat porad na me rval ze jde do prace ze jsem neschopna matka ze neumim utisit dite, 8o :roll: :( ja 3 tydny po porodu a on takhle nez aby me podporil a staral se a zvykal si, taky jsem si musela zvyknout porad to proste neslo. Porad dokola. :roll:
Porad na me rval a pred malou ze ji prevlikam 100 let a ze jsem ta neschopna ja vystresovana jak z maly ze porad plakala a jeste z neho…no tak jsem se nim rozesla podala jsem na soud +alimenty
Mely jsme soud a soud urcil nasi dceru do mé pece, a styk podle dohody matky…no a on si chodil jak chtel proste napsal zitra prijdu a pres to nejel vlak, kazda navsteva maly, me urazel ponizoval ze kdyby nebylo maly tak by me zbil uz jednou to udelal v tehozenství, :,( Porad mi psal ze ma narok na malou vyhrozoval ze mi ji veme a ze ja nebudu mit nic [nevim co tim myslel ] :roll: a ja i pres to ho sem poustela, porad pokracuje ze se mi vysmiva, ponizuje ze mala zije ve spine ze ja si chodim ze se o malou nestram atd…byla jsme ho i udat na policii tam mi rekly ze kdyz se takhle chova pritomnosti sve dcery tak ho proste nepoustet nez si uvedomi co dela nebo rika, ale takovek coovek si tezko neco uvedomi… :think: tak jsme byly u socialky navrhnout dohodu mezi sebou a on tam byl agresivni ponizoval socialka ani nezasahla takze nevim :think: on rekl sva pravidla rekl ze malou nevida rikam ano nevidas kdyz se neumis chovat pred malou tak jsem rekla svi a odesla jsem.
A ted mi poradte co mam delat urcite si zazada soud o styku s ditetem nejsem proti ale bojim je kdyz je takovej i pred malou tak jako nevim no :,( kdyz mam napsano v rozudku ze podle dohody matky tak s tim nic neuze udelat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27507
5.10.21 05:47

Určete si pevně kdy ji vidět může a to dodržujte. Žádný kdy chce on a že si vzpomene na poslední chvíli. Pokud se nedohodne, tak soudně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
5.10.21 05:52

Ach jo. Ano, teď je takový před dítětem, až dítě vyroste, bude takový i na něj. Cos čekala, když byl takový už před sestehovanim? Není moc co radit, dítě má právo na oba rodiče, pokud není jeho chování patologické, tak s ním styk mít v případě zajmu bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
5.10.21 06:02

V první řadě gratuluju k výběru partnera, agresivní už od začátku, do toho zadluženej, tak si s nim udělam dítě :palec: :potlesk:
Tohle nikdy nepochopim a děje se to pořád :nevim:
Jednou sis ho vybrala, tak teď s tim už nic neuděláš, bohužel, dokud tě fyzicky nenapadne tak, abys to mohla doložit, nechlastá/nebere drogy atd v takový míře, aby měl zápis v rejstříku, tak je to prostě jen de*il, ale pořád s právem na to vídat svý dítě… jediný co můžeš udělat je, abys požádala o úpravu styku a měli jste daný konkrétní čas, kdy bude moct dítě vídat a ne aby si chodil kdy se mu zachce, nebo mu prostě neotvírat - „po domluvě s matkou“ znamená, že se domluvíte, ne, že on si zrovna vzpomene, ale musíš počítat s tim, že ti bude dělat naschvály, takovej člověk se nezmění :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7325
5.10.21 06:05

Styk dle dohody se vám nepovedl, budeš to muset dát na soud a styk si nechat určit soudně. Nečekej, až to udělá on. Při vyhruzkach volej policii. Co jeho rodina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18323
5.10.21 06:38
@Emi 123 píše:
Ahoj chci se poradit :)
Byla jsem s pritelem 4 roky, porad to bylo z kopce pak to bylo dobry, kdyz jsem napr neumyla nadobi tak to bylo zle, potom jsme se rozhodly ze budeme bydlet spolu ja si vzala 50 tisic na byt a na kauci protoze on nemuze ma exekuce.
Bydlely jsme spolu rok a pul, mezitim v novym dome jsem otehotnela ( kveten ) mel radost ja taky, ale potom se to stupnovala ta radost uhodil me, ponizoval urazel na socialnich sitich ze nic nedelam ze on kdyz prijde z prace tak nema uvareno [pritom bylo ]…na silvestra proste odesel ponizoval me ze jeho dite to neni atd… pak kdyz se narodila mala tak to byl jinej rezim to on se nemohl vyspat porad na me rval ze jde do prace ze jsem neschopna matka ze neumim utisit dite, 8o :roll: :( ja 3 tydny po porodu a on takhle nez aby me podporil a staral se a zvykal si, taky jsem si musela zvyknout porad to proste neslo. Porad dokola. :roll:
Porad na me rval a pred malou ze ji prevlikam 100 let a ze jsem ta neschopna ja vystresovana jak z maly ze porad plakala a jeste z neho…no tak jsem se nim rozesla podala jsem na soud +alimenty
Mely jsme soud a soud urcil nasi dceru do mé pece, a styk podle dohody matky…no a on si chodil jak chtel proste napsal zitra prijdu a pres to nejel vlak, kazda navsteva maly, me urazel ponizoval ze kdyby nebylo maly tak by me zbil uz jednou to udelal v tehozenství, :,( Porad mi psal ze ma narok na malou vyhrozoval ze mi ji veme a ze ja nebudu mit nic [nevim co tim myslel ] :roll: a ja i pres to ho sem poustela, porad pokracuje ze se mi vysmiva, ponizuje ze mala zije ve spine ze ja si chodim ze se o malou nestram atd…byla jsme ho i udat na policii tam mi rekly ze kdyz se takhle chova pritomnosti sve dcery tak ho proste nepoustet nez si uvedomi co dela nebo rika, ale takovek coovek si tezko neco uvedomi… :think: tak jsme byly u socialky navrhnout dohodu mezi sebou a on tam byl agresivni ponizoval socialka ani nezasahla takze nevim :think: on rekl sva pravidla rekl ze malou nevida rikam ano nevidas kdyz se neumis chovat pred malou tak jsem rekla svi a odesla jsem.
A ted mi poradte co mam delat urcite si zazada soud o styku s ditetem nejsem proti ale bojim je kdyz je takovej i pred malou tak jako nevim no :,( kdyz mam napsano v rozudku ze podle dohody matky tak s tim nic neuze udelat?

Vybrala sis dobre. Hodne stesti :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.21 06:39

To je teda výběr. To Ti neblikal červený majáček už předtím? :,(
Máš nějaké důkazy, že Tě bil? Schovávej si i všechny konverzace, kde Ti nadává, vyhrožuje. Klidně bych si ho pak když to bude dělat osobně i nějak nenápadně natočila.
Ani bych se nebála na něj okamžitě zavolat policii, jakmile začne být agresivní. Zvlášť pokud by řekl něco jako: „Kdyby nebylo malé, tak bych tě zbil!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.10.21 07:10
@slivovickapalena
@pikola píše:
Určete si pevně kdy ji vidět může a to dodržujte. Žádný kdy chce on a že si vzpomene na poslední chvíli. Pokud se nedohodne, tak soudně.
@slivovickapalena píše:
To je teda výběr. To Ti neblikal červený majáček už předtím? :,(
Máš nějaké důkazy, že Tě bil? Schovávej si i všechny konverzace, kde Ti nadává, vyhrožuje. Klidně bych si ho pak když to bude dělat osobně i nějak nenápadně natočila.
Ani bych se nebála na něj okamžitě zavolat policii, jakmile začne být agresivní. Zvlášť pokud by řekl něco jako: „Kdyby nebylo malé, tak bych tě zbil!“
:zed: bohuzel ne :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
5.10.21 07:23

Stáhni si do mobilu aplikaci na pořizování záznamu zvuku, některé umí nahrávat i hovory a zapínej to, kdykoliv zazvoní, že došel. Nemusí to vědět/vidět, prostě zapneš, položíš mobil někde poblíž v místnosti, kde budete, půjdeš otevřít a budeš mít „pojistku“, že když zase začne, nebude to jeho tvrzení proti tvému. Doporučila bych ještě se zkusit domluvit na tom, že návštěvy ano, ale domluvené s nějakým předstihem a spíš venku, v nějakém neutrálním prostředí, než u některého z vás doma. Pokud už by ses nechala přemluvit k návštěvě u vás doma, nebylo by možné, aby tam s tebou byl někdo druhý, jako opora, aby si ex tolik nevyskakoval? Tvůj tatínek, bratr, případně maminka, pokud je ráznější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.10.21 07:37

@Uslava znam kamosku a ta ma pritele a ten jeji pritel mel ex se kterou ma dite taky to ma podle dohody matky a stim nic neudela a 11let ji neviděl ja mam aspon snahu aby za malou chodil… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.10.21 07:42

@Uslava musi to udelat ten kdo nema dite v peci takze on musi podat upravu o styku ditete 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.10.21 08:01

@slivovickapalena Ne neblikal proste on je strasnej manipulator umi to velmi dobre snizit sebevedomi presvedpval me ze ksem nicka ze kdyz odejdu od nej tak bude jen hovno…presvedcoval me ze mamka ktera mi pomahala me nebude mit rada atd…no rozesla jsem se snim kdyz bylo maly mesic neco do srpna to slo ze k nam chodil, urazel ptal se porad kestli mam jinyho rikam ze to je jedno, a on takze máš?,,,rikal — nezapomen si udélat snim dite a opustiti ho…
Kdyby se necjoval jak se choval tak bych snim byla do ted ale jak se narodila mala ona mi dala silu se vzpamatovat ze to proste s takovyˇ clovekem nejde…je to jeji tata at si chodi za ni ale nebude mi nadavat pred nasi dcerou co kdyz bude vetsi a on tu bude vyhrozovat… :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21654
5.10.21 08:56

Všechno si nahrávej, schovávej si zprávy, důkazy. Může ti to pak velmi pomoci při určování styku u soudu. A o ten zažádej co nejdřív, dohodnout se evidentně nelze. Takže bude mít přesně dané časy, kdy si může dítě vyzvednout nebo zprvu za ním jen přijít pod tvým dohledem (to bude záležet na okolnostech). Snaž se s ním komunikovat stroze, věcně a bez emocí. Držím palce, hlavně do budoucna. Pokud ti přišel tenhle chlápek normální natolik, že sis s ním pořídila dobrovolně dítě, tak to s výběrem partnera do budoucna budeš mít dost těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7325
5.10.21 09:16
@Emi 123 píše:
@Uslava musi to udelat ten kdo nema dite v peci takze on musi podat upravu o styku ditete 8o

Aha, to jsem nevěděla. Myslím, že to on neudělá, protože ho tahle situace baví. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12617
5.10.21 10:45
@Emi 123 píše:
@slivovickapalena Ne neblikal proste on je strasnej manipulator umi to velmi dobre snizit sebevedomi presvedpval me ze ksem nicka ze kdyz odejdu od nej tak bude jen hovno…presvedcoval me ze mamka ktera mi pomahala me nebude mit rada atd…no rozesla jsem se snim kdyz bylo maly mesic neco do srpna to slo ze k nam chodil, urazel ptal se porad kestli mam jinyho rikam ze to je jedno, a on takze máš?,,,rikal — nezapomen si udélat snim dite a opustiti ho…
Kdyby se necjoval jak se choval tak bych snim byla do ted ale jak se narodila mala ona mi dala silu se vzpamatovat ze to proste s takovyˇ clovekem nejde…je to jeji tata at si chodi za ni ale nebude mi nadavat pred nasi dcerou co kdyz bude vetsi a on tu bude vyhrozovat… :think: :roll:

Neblikal? Vždytˇuž v úvodu píšeš, že se choval jako pako, ještě před sestěhováním. Ty se s ním sestěhuješ, pořídíš si dítě a tedˇ se divíš? Vzala sis 50tis na kauci, protože on kvli exe nemohl… Vždyť ses do toho průšvihu dostala dobrovolně. Teď se ho jen tak nezbavíš, když máte mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat