Reklama

Ach ten můj vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 14.12.17 07:54
Ah ten můj vztah

Jak jsem psala dřív, tak mám tanečníka Adama. V podstatě ho znám od první třídy, akorát jsem v té době se s ním moc nebavila, a proto jsem si k němu nenašla vztah, abychom se aspoň kamarádili, no co už. V posledních týdnech nebo spíš dnech si říkám, že i přestože všichni říkají, že jsem jeho manželka a tak dále. Já vím, že si z ostatních nemám dělat starosti, ale nejde to. I když se bavím o tom s nejlepšími kamarádkami (konkrétně 2) tak neví co si semnou počnou. Já vím záleží to jen na mně a nikdo jiný to za mě nerozhodne, i kdybych to potřebovala, protože se sama nerozhoupu. A čím blíž se vždycky ke mně Adam přiblíží, tím víc ho potřebuji u sebe, protože pokaždé mně podržel, i když to tak nevypadá, ale je to pravda. Je to ode mě trapné, ale ptala jsem se i na něho jeho spolužáků a ti říkali, že je trochu jiný, ale v podstatě já taky. Taky jsem dlouho jako malá vyhledávala společnost a hleděla kdo mi příjde sympatický a nikdy jsem nedoufala, že potkám tak skvělého kluka jako je on❤. Ale je na tom jeden obrovský háček.???? Nevím jesli někoho má???? a poměrně se ho chci zeptat, ale nevím jak je mi to trapné aby se holka na tady ty věci ptala. A teď jak to znám není to divné, pro mě taky v podstatě, ale nebojím se toho mám ho ráda a když nám řekne někdo, že spolu chodíme tak budeme štastní, že nám to někdo řek. A moc děkuji zakladatelům této stránky????, že je tady ta drbárma a že se můžu s toho vypsat je to divné ajak jsem psala poprvé o polonéze a výšce partnerů, tak jsem ráda, že jsem toto objevila a, že mně drží všichni v tom, že se ho nemám bát, ale i je malý háček v tom, že jsem nezažila pravou lásku a prince na bílém koni???? a toužím to zažít a nevím jestli je ten pravý????❤ a dobrý čas to zažít protože je mi 15, ale asi v našem věku je to v pořádku a Adam je starší o celý rok mám šanci aby ještě vyrostl ja už teda nerostu a jsem zato šťastná, protože moje výška mi stačí. A ještě jsem se chtela pobavit dne momentálně jedeme do Vídně a chci mu koupit k Vánocům hrneček není to blbý?????

Reklama

Reakce:

Ivčis
Závislačka 3733 příspěvků 14.12.17 08:50

Všechno mu řekni :srdce: ale hlavně mu nepiš dopis.

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 13520 příspěvků 14.12.17 09:32

Klidně mu může napsat, protože toto je poměrně běžný písemný projev. Bohužel.

micta
Generální žvanilka 23558 příspěvků 14.12.17 09:53

Co to je? patnáctiletá manželka? 8o

Extra třída :D 13520 příspěvků 14.12.17 11:30

Já si myslím, že normálně zamilovaná holka, tak čtrnáct let, ne?

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 14.12.17 16:55

@micta ta manželka je myšleno ze srandy

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 14.12.17 16:58

@inkakřivák ano je pravda že jsem zamilovaná a bohužel jsem byla dnes ve Vídni a :srdce: se bavil s mojí bývalou kamarádkou a nejen jsem se pohadala s ní ale i asi se rozpadne náš vztah

Extra třída :D 13520 příspěvků 21.12.17 09:59

A ty se nebavíš s nikým jiným než s ním? jak vydržíš nemluvit celý den? jak to děláš v obchodě, ve škole?

Premek_Orac
Závislačka 4260 příspěvků 21.12.17 10:08

@Martina Milková Tak ho pozvi do kina a zeptej se, jestli to nebude vadit jeho přítelkyni. Získáš dva v jednom - společný čas s ním a odpověď, zda někoho má.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 21.12.17 13:40

Selfíčko už spolu máte?

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 22.12.17 01:28

Nekrmte trolly.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Kočkovi bagrují na Olšanech: Obří kráter, tuny mramoru i stěhování hrobů!

Jsou to manévry jak za císaře pána. Kvůli rozloučení s Janem Kočkou (†28),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >