Ahoj holky, hledám někoho okolo Nového Jičína

Anonymni
7.4.06 12:49

Ahoj holky, hledám někoho okolo Nového Jičína

Ahoj holky, ja jsem těhotná ve 29tt a jsem ze severni Moravy z dědiny u Nového Jičína. Termín mám v polovině června a hledám kamarádku co je na tom podobně a nemá moc kamarádek z důvodu přestěhování. Zdraví Monika :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

635
10.4.06 08:49

Ahoj, jsem 32tt a taky kousek od NJ :o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
2.5.06 20:44

Já jsem taky z N.J., mám termín 23.6.2006. tak kdyžtak napiš. kisws

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14431
20.5.06 10:58

ahoj já jsem z okolí NJ ale ještě nejsem těhotná.Plánuji snažení na červen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
4.6.06 20:04

Ahoj, do NJ jsem chodila do školky :wink: Teď sice bydlím v Olomouci, ale za maminkou 15 km od NJ ještě občas jezdím. Hlavně to plánuju přes prázdniny. Mimi čekáme začátkem listopadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.7.06 15:57

ahoj,
my jsme ze Stramberka a taky nam chybi nekdo na pokec a na koupak…jsem tu chvili
J+J

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
14.7.06 20:05

Ahoj Štramberačko, to jsme sousedky!!! Kde přesně bydlíš? Já tu bydlím „chvilku“ a pár lidiček tu znám, ale jsou to spíš známí. Kamarádku tady přímo nemám. Kámošky mám v Kopřivnici, Frenštát apod. Máš malinké mimi, gratuluji, já zatím ještě ne, ale doufám, že se už brzy budu moct pochlubit s // na testíku.
Tak zatím pa, Perla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
14.7.06 21:33

Ahoooj, jsme z Barin, tata nam jezdi pres tyden pracovat tak se tu s Juldou potulujem samy. Sem tam splknem s nejakou maminou u doktorky ale jinak mam kamosky v NJ a hlavne ve Valmezu, protoze jsem priputovala odtamtud

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
15.7.06 16:01

Ahojky Vyderko !
Tak to vypadá, že jsme tu takoví dva trosečníci! Moc mě mrzí, že ještě nemám mimi, bylo by to super, mohly bychom na procházky chodit spolu :wink: . No nic, nedaří se a nedaří, ale snad nás jednou ta „smůla“ opustí. Kolik máš roků? Julča je tvoje první?
Zatím papa, Perla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.7.06 16:07

ty jsi taky odsud? to nevadi ze nemas mimi, muzes se toulat s nama a miminka jsou nakazlive:-)
ver mi, vim to podle sebe
je mi 27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
15.7.06 17:26

To je sranda, dokonce jsme i stejně staré - teda vlastně mladé :lol: .
Já bydlím ve Štramberku, kousek od cukrárny, která je v té jednosměrce, teď tam jsou semafory. No a taky je mi 27.
Kde jsi bydlela než jsi připlula na Bařiny? Jo, vlastně jsi psala, že ve VM. Já jsem bydlela od narození v Kopřivnici a do Štramberka jsem se přivdala. Manžel je odsud. A co tvůj, je z Bařin, nebo jste se sem přistěhovali oba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.7.06 18:15

JEEE, DO CUKRARNY CHODIME NA PUNCOVE HRUDKY :P
tam jsou moc pekne chaloupky v te ulici. Chlap pochazi z Bordovic a tady koupil byt, protoze ve Frenu byly moc drahe. Loni jsme to tu cele leto davali dohromady.
Dneska jsme sli zrovna okolo,byli jsme na prochazce Zenklava-Libotin-Roubenka a domu
Ses na ICQ? To je prece jen rychlejsi nez tohle…
Kam jezdis do prace? Do Kopru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
15.7.06 18:28

Bohužel ICQ nemám. Pracovala jsem v Kopřivnici, ale dala jsem výpověď, od 1.7. jsem nezaměstnaná a hledám si práci. Tys tady někde před mateřskou pracovala? Jak dlouho tu bydlíš?
Nebydlím přímo v té ulici, kde je cukrárna, bydlím kousek níž.
Jde ICQ stáhnout z internetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.7.06 18:41

JEEE, DO CUKRARNY CHODIME NA PUNCOVE HRUDKY :P
tam jsou moc pekne chaloupky v te ulici. Chlap pochazi z Bordovic a tady koupil byt, protoze ve Frenu byly moc drahe. Loni jsme to tu cele leto davali dohromady.
Dneska jsme sli zrovna okolo,byli jsme na prochazce Zenklava-Libotin-Roubenka a domu
Ses na ICQ? To je prece jen rychlejsi nez tohle…
Kam jezdis do prace? Do Kopru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.7.06 18:56

Ve Valu a pak v NJ, ja vlastne tak trochu pracuju porad, sice uz ne primo v oboru, ale nejake korunky potrebujem… :wink:
ICQ najdes na www.icq.com a download, vytvoris si ucet a hotovo, pak mi napis cislo nebo nick
Tady to je s praci dost blbe ne? Soudim podle toho, ze tady u nas na sidlisti je furt spousta lidi venku ve vsedni den a evidentne to nejsou duchodci ani maminy… 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama