Reklama

Máme dilema se stěhováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luucanam123
Povídálka 46 příspěvků 15.03.18 14:21
Ahoj holky, mame dilema se stehovanim.

Ahoj holky, mame dilema se stehovanim. Mame si vymenit s mym tatinkem domecek za byt. Cili my z 3+kk pujdeme do baraku cca stejne velikeho, tata do bytu. Stehovani je predbezne naplanovane na zacatek kvetna. Jde mi o stehovaky a cenu. Musime to udelat tak, ze jedni stehovaci budou u nas, druhy u tatky a jakoby se minou. Ale kdyz jsem zpocitala cenu, tak je to cca 25 tisic, coz mi prijde dost. Stehujeme prakticky veskery nabytek atd. Ale napadlo me… co tatkovi zaplatit cca 2 az 3 dny v luxusnim hotelu a vzit auta, mame k dispozici jak velke dodavky, tak skrinova auta a osobni a cca 5 chlapu na pomoc. Sli by jste do prvni nebo druhe varianty? A proc? Dekuji Luu

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 15.03.18 14:30

Spočítej kolik tě bude stát hotel, kolik projezdíte benzínu/nafty cca kolikrát to budete muset otočit, kolik budete dávat chlapům za pomoc. Potom bych se rozhodla pro jednu či druhou variantu. :mavam:

nostress
Extra třída :D 12912 příspěvků 15.03.18 14:32
@Luucanam123 píše:
Ahoj holky, mame dilema se stehovanim. Mame si vymenit s mym tatinkem domecek za byt. Cili my z 3+kk pujdeme do baraku cca stejne velikeho, tata do bytu. Stehovani je predbezne naplanovane na zacatek kvetna. Jde mi o stehovaky a cenu. Musime to udelat tak, ze jedni stehovaci budou u nas, druhy u tatky a jakoby se minou. Ale kdyz jsem zpocitala cenu, tak je to cca 25 tisic, coz mi prijde dost. Stehujeme prakticky veskery nabytek atd. Ale napadlo me… co tatkovi zaplatit cca 2 az 3 dny v luxusnim hotelu a vzit auta, mame k dispozici jak velke dodavky, tak skrinova auta a osobni a cca 5 chlapu na pomoc. Sli by jste do prvni nebo druhe varianty? A proc? Dekuji Luu
Šla bych do té druhé varianty, pokud to bude výrazně levnější. A proč by musel zatím být táta v luxusním hotelu? Nebyla by jiná možnost?

Příspěvek upraven 15.03.18 v 14:47

Luucanam123
Povídálka 46 příspěvků 15.03.18 14:32

@kvmatonka brala bys to teda dle financni stranky?

Bugaboo
Závislačka 2777 příspěvků 17 inzerátů 15.03.18 14:32

Me stehovani ceka za mesic a rozhodne nebudu platit stehovaky…proste se pujci dodavka a na etapy prestehuje..tech penez by mi bylo dost lito… to uz radsi tatkovi zaridte pobyt…nam naopak pomuzou moji rodice..hlavne i s hlidanim deti…tak bude veselo..hodne stesti, pevne nervy i svaly!!! :)

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 15.03.18 14:34

A to fakt vyjde levněji? Ceníš taky nějak čas? Luxusní hotel, benzín za x otoček, tři dny v tahu a něco pro lidi, kteří vám pomohou… No nevim.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 15.03.18 14:39

@Luucanam123 Prvně bych to brala dle finanční stránky, ale taky, že stěhováci se s tím nadřou. Tak budete 3 dny lítat jak blázni. Ničit si auta.

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 15.03.18 14:41

Zaplatila bych stěhováky. Přestěhování by proběhlo „z jedné vody na čisto“. Navíc slušná stěhovací firma poskytne i krabice a jiný obalový materiál.
A upřímně, ona ta druhá varianta taky nebude zadarmo.

dalimil
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 15.03.18 14:43

Šel bych do stěhováků. Je to sice pálka, ale varianta 2 tě vyjde dejme tomu o čtvrtinu méně, ale já bych do toho nešel. věcí, co se může podělat, je poměrně hodně, už tak to bude náročné koordinovat…

ugluk
Hvězda diskuse 42234 příspěvků 15.03.18 14:44

Pokud bych počítala každou korunu… (ale pak by ten hotel nebyl luxusní :mrgreen: ). Ale jinak po několikadenním balení celé domácnosti jsem byla fakt vděčná, že přijela banda chlapů, kteří během hodiny snosili nábytek a tunu krabic po schodech, naložili ho do velkého auta, odvezli a pak zas vytahali do nového bytu a rozmístili na místa, během půl dne bylo všecko za námi a následovalo dalších několik dní vybalování. Měla jsem malé dítě a při představě, že koordinuju několik dodávek, chlapů, parkování, trnu kdo co kde upustí… přemýšlím, kolik bych musela ušetřit, abych tomu obětovala tolik času a komfortu. I tak to nebyla žádná sranda a mákli jsme si až dost.

potvurka89
Závislačka 2723 příspěvků 15.03.18 15:06

Pokud máš na stěhování lidi kteří ti budou chtít pomoct i auta ve kterých to odvezeš tak proč ne. Moje rodiče se stěhovali 3× za život a vždy s pomocí lidí z rodiny či kamarádů a jednou se 3mi dětmi tak si myslím že se to dá zvládnout. Ale pokud by jste to měli jako já s manželem kdy moje rodiče už jsou starší a myslím na jejich zdraví a od manžela rodiče jsou mladší a mohli by pomoct tak ti nám řekli že s tím jaké máme v bytě skříně atd se tahat nebudou tak jsme si stěhováky museli zaplatit. Stihli to za jeden den, odvoz 40km od Prahy nepamatuji koliktát se otočili ale přišlo to na 12tis.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 15:07

@Luucanam123 ti chlapi a hotel tě vyjdou mnohem dráž a bude to otravnější.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 15.03.18 15:09

Zkus si zadat stehovaci služby, my kdysi vyuzili mula.cz zadas nabidku a oslovi te primo stehovaci. Nam tenkrat par kousku mensi dodávkou odstehovali dva mladi kluci studenti za symbolickou cenu, ze jsme jim ještě dali kazdymu pětistovku jako dyzko

jinak pokud se nechcete strhnout, tak bych to prestehovala sama. Kdysi z pražského velkého bytu jsme se stehovali za Prahu do nového domu, taky veskera domacnost, bez kuchyne teda a platili jsme jestli 12 tisíc, tak to bylo hodne. A to si dali praci a všechno obalili folii a byla na drahe kousky fakt opatrni. Zase pokud je to za dve domacnosti, tak ta cena odpovida. Navíc na stehovani se bude podilet i tatinek poměrnou casti nebo ne? Abyste ve finále za luxusni hotel nedali vic nez za stehovaky… :roll:

fia80
Závislačka 2965 příspěvků 15.03.18 15:13

To máte nějaké drahé stěhování - my jsem se za 30 200 Kč přestěhovali 1050 km. Doporučuji napsat poptávku na nějaký server. Tam člověk dostane většinou levnější cenu.

Luucanam123
Povídálka 46 příspěvků 15.03.18 15:24

@martina.se ti chlapi prave nic nechteji, jen se dobre najist a hlavne je to muj muz, svagr, tatinek meho muze a 3 kamaradi.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama