Poraďte mi jak si přivydělat v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla0006
Nováček 3 příspěvky 25.10.18 14:09
Ahoj maminky, poradte mi jak si privydelat v tehotenství

Mohly by jste mi prosím poradit jak si přivydělávat v těhotenství?
Mám kritické těhotenství

Příspěvek upraven 25.10.18 v 14:26

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 370 příspěvků 25.10.18 14:11

Chodit normálně dal do práce?

P4ja
Kelišová 6336 příspěvků 25.10.18 14:12

Muzes treba doucovat a nebo psat ukoly s detmi z okoli. Mozna ze by i nekdo shanel brigadnika na predvanocni prodej. Nejakou lehkou rucni praci, siti. Zalezi co umis.

axelina
Ukecaná baba ;) 2019 příspěvků 3 inzeráty 25.10.18 14:12

@Adéla0006 za mě nejlepe uklidem . nevím tedy kde bydlíš ale my bydlíme v turisticky zajímave oblasti a bragáda-uklid se zde da sehnat prakticky vždy.Navíc to jde dělat i s miminem většinou a jeste člověk zaroven trochu hejbne kostrou tak dvě mouchy jednou ranou. Mě to i baví

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5465 příspěvků 25.10.18 14:23

Záleží kolik chceš přivýdělek :nevim: já kompletuji různé zboží, je to pár tisíc měsíčně, ale každá koruna dobrá, jsem na rizikovém a tohle můžu dělat klidně z postele :palec: jinak pokud nemusíš ležet doma v posteli tak je to jednoduché, teď všude shání brigádníky, listopad a prosinec bývá ve všech marketech hodně Hektický, lidi shání dárky, nakupují jako diví, navíc spousta zaměstnanců chce přes svátky volno, takže když můžeš vzít svátky máš plus a jsou i líp placené. Jinak jak už bylo zmíněno domluvit si někde úklid. A podle toho co umíš, doučovat, překládat, šít…

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 25.10.18 14:25

záleží co umíš a jestli máš nějaké zdravotní omezení. můžeš dělat učetnictví, něco doučovat, překládat někde vypomáhat apod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >