Vztahový

Anonymní
30.11.19 21:19

Ahoj.. potrebuji poradit nebo mozna i rozebrat..

Bude to delsi.. dekuji za kazdeho kdo si to precte a poradi mi..Je mi 22let..v 16ti jsem si nasla pritele a priserne se do nej zamilovala.. byli jsme spolu krasnych 6let.. pritel bydlel s otcem..jezdila jsem k nemu co nejvice to slo.. bohuzel jeho otec stal neustale mezi nami.. nemohli jsme poradne ani nic planovat a bohuzel doslo k rozchodu.. aniz by jsme to oba chteli.. myslim si ze pritel spis nevedel co ma delat..protoze ja ho tlacila neustale k tomu aby jsme se odstehovali a on nechtel nechat otce doma samotneho.. rozesli jsme se celkem v dobrem..ale oba nas to polozilo.. vratili jsme se k sobe, ale ja v sobe nesla bolest a hlavne na me tlacila i rodina at se na to uz vyprdnu..tak jsem si zacala psat s nekym koho jsem poznala.. byl mily a byl vlastne ve stejne situaci jako ja.. rozumeli jsme si diky stejnym pocitum..tak jsme to dali dohromady.. bohuzel jsem asi po tydnu zjistila ze bere pervitin a huli travu.. promluvili jsme si a on mi slibil ze s tim prestane.. s pervitinem skutecne prestal a nebere ho.. bohuzel trava mu zustala..ze zacatku to omezil tak ze kdyz jsme byli spolu tak nehulil..pak mi ale spis prislo ze se mi i vyhyba jen aby si mohl zahulit.. chodili mi smsky typu omlouvam se dnes se neuvidime, mam zkazenou naladu a nechci ji kazit taky tobe.. a tak podobne.. neustale jsme se kvuli tomu hadali.. a prisli i hadky kvuli uplnym malickostem..neustale je nastvany a nekdy na me i krici.. a hlavne necitim z nej nejake pocity.. mazli se jen kdyz chce sex.. myslim si proste ze nam to neklape..nekolikrat jsme se i rozesli.. ale on me vzdy tak presvedcil ze vsechno bude dobre..a nakonec to vzdy jelo na novo..s byvalym partnerem se vsak schazime porad a jsme porad v kontaktu a ja vim ze mi strasne moc chybi a ze jsme se mozna i s tim rozchodem unahlili.. jenomze nastal ten zasadni problem.. rozesla jsem se s nynejsim partnerem..protoze proste vim ze by to nemelo budoucnost.. a schazim se s byvalim.. proc me ten rozchod s nynejsim partnerem boli.? Proc se citim tak nesva.? Moc dekuji za kazdou zkusenost, radu ci jen popostrceni k tomu abych byla zase v pohode.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4231
30.11.19 21:28

Skaces od jednoho k tuhému, tak se nediv, ze máš chaos v hlave. Jen k tomu druhému se nevracej, on ten pervitin brát asi nepřestal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 21:39
@Anonymní píše:
Bude to delsi.. dekuji za kazdeho kdo si to precte a poradi mi..Je mi 22let..v 16ti jsem si nasla pritele a priserne se do nej zamilovala.. byli jsme spolu krasnych 6let.. pritel bydlel s otcem..jezdila jsem k nemu co nejvice to slo.. bohuzel jeho otec stal neustale mezi nami.. nemohli jsme poradne ani nic planovat a bohuzel doslo k rozchodu.. aniz by jsme to oba chteli.. myslim si ze pritel spis nevedel co ma delat..protoze ja ho tlacila neustale k tomu aby jsme se odstehovali a on nechtel nechat otce doma samotneho.. rozesli jsme se celkem v dobrem..ale oba nas to polozilo.. vratili jsme se k sobe, ale ja v sobe nesla bolest a hlavne na me tlacila i rodina at se na to uz vyprdnu..tak jsem si zacala psat s nekym koho jsem poznala.. byl mily a byl vlastne ve stejne situaci jako ja.. rozumeli jsme si diky stejnym pocitum..tak jsme to dali dohromady.. bohuzel jsem asi po tydnu zjistila ze bere pervitin a huli travu.. promluvili jsme si a on mi slibil ze s tim prestane.. s pervitinem skutecne prestal a nebere ho.. bohuzel trava mu zustala..ze zacatku to omezil tak ze kdyz jsme byli spolu tak nehulil..pak mi ale spis prislo ze se mi i vyhyba jen aby si mohl zahulit.. chodili mi smsky typu omlouvam se dnes se neuvidime, mam zkazenou naladu a nechci ji kazit taky tobe.. a tak podobne.. neustale jsme se kvuli tomu hadali.. a prisli i hadky kvuli uplnym malickostem..neustale je nastvany a nekdy na me i krici.. a hlavne necitim z nej nejake pocity.. mazli se jen kdyz chce sex.. myslim si proste ze nam to neklape..nekolikrat jsme se i rozesli.. ale on me vzdy tak presvedcil ze vsechno bude dobre..a nakonec to vzdy jelo na novo..s byvalym partnerem se vsak schazime porad a jsme porad v kontaktu a ja vim ze mi strasne moc chybi a ze jsme se mozna i s tim rozchodem unahlili.. jenomze nastal ten zasadni problem.. rozesla jsem se s nynejsim partnerem..protoze proste vim ze by to nemelo budoucnost.. a schazim se s byvalim.. proc me ten rozchod s nynejsim partnerem boli.? Proc se citim tak nesva.? Moc dekuji za kazdou zkusenost, radu ci jen popostrceni k tomu abych byla zase v pohode.. :nevim:

Ani jeden z těch rozchodů nemáš v sobě vyřešený. Neměla jsi čistou hlavu, když jsi si začala s druhým přítelem a teď ji nemáš také. Možná by to chtělo být chvilku sama se sebou než se hrnout do dalšího vztahu. Musíš si to trošku odžít a vyrovnat se s koncem nebo si ti sebou potáhneš než to z tebe samo opadne. Myslím, že to co teď cítíš po rozchodu je hlavně o zklamání se v tom druhém. Ono to přejde, jen to bude trvat. Rozhodně bych neuspěchala to, že by ses měla vrhnout do rozchodového vztahu. Hlavně si ujasni, jestli ti to trápení znova stojí za to. Jak on se staví k případnému společnému bydlení? Aby jste nezačali tam, kde to skončilo a dál se to neposunulo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.19 21:52

Sama nějak nevíš, co vlastně chceš a možná by sis to měla nejdřív vyřešit v sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.11.19 21:53

Je to slozitejsi nez se zda..nevim jak z tech pocitu ven.. vim ze me to tahne k byvalemu protoze s nim bych tu budoucnost mela.. je to uzasny clovek a zivot bez nej si nedokazu predstavit.. a vim ze s tim spolecnym bydlenim by uz problem nebyl, protoze jeho otec uz ma nyni partnerku se kterou uz i zije.. v tom uz problem nevidim.. hlavne spoustu veci jsem si diky nynejsimu partnerovi uvedomila.. protoze i kdyz bylo par hezkych chvilek.. tak vim ze on mi nikdy nemuze dat to co potrebuji..a to je laska.. nerikam ze mu na me nezalezi, ale neni to typ cloveka co dava sve city najevo a jsou veci nebo spis jedna vec, ktera je mu prednejsi..a to je problem.. jen nechapu proc se citim tak mizerne..

• Nahlásit
  • Citovat
744
30.11.19 21:53

Taky bych ti doporucila zůstat chvíli sama, aby sis vše ujasnila a viděla to s trochu odstupem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
30.11.19 22:08

Když to je těžký, když neukončíš jednu etapu a pak jdeš do druhého vztahu. Sama píšeš, že ti moc chybí… Třeba každého svým způsobem miluješ. A to je těžký, potom, protože mi přijde, že tě každý z nich trošku táhne ke dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 07:59
@Anonymní píše:
Bude to delsi.. dekuji za kazdeho kdo si to precte a poradi mi..Je mi 22let..v 16ti jsem si nasla pritele a priserne se do nej zamilovala.. byli jsme spolu krasnych 6let.. pritel bydlel s otcem..jezdila jsem k nemu co nejvice to slo.. bohuzel jeho otec stal neustale mezi nami.. nemohli jsme poradne ani nic planovat a bohuzel doslo k rozchodu.. aniz by jsme to oba chteli.. myslim si ze pritel spis nevedel co ma delat..protoze ja ho tlacila neustale k tomu aby jsme se odstehovali a on nechtel nechat otce doma samotneho.. rozesli jsme se celkem v dobrem..ale oba nas to polozilo.. vratili jsme se k sobe, ale ja v sobe nesla bolest a hlavne na me tlacila i rodina at se na to uz vyprdnu..tak jsem si zacala psat s nekym koho jsem poznala.. byl mily a byl vlastne ve stejne situaci jako ja.. rozumeli jsme si diky stejnym pocitum..tak jsme to dali dohromady.. bohuzel jsem asi po tydnu zjistila ze bere pervitin a huli travu.. promluvili jsme si a on mi slibil ze s tim prestane.. s pervitinem skutecne prestal a nebere ho.. bohuzel trava mu zustala..ze zacatku to omezil tak ze kdyz jsme byli spolu tak nehulil..pak mi ale spis prislo ze se mi i vyhyba jen aby si mohl zahulit.. chodili mi smsky typu omlouvam se dnes se neuvidime, mam zkazenou naladu a nechci ji kazit taky tobe.. a tak podobne.. neustale jsme se kvuli tomu hadali.. a prisli i hadky kvuli uplnym malickostem..neustale je nastvany a nekdy na me i krici.. a hlavne necitim z nej nejake pocity.. mazli se jen kdyz chce sex.. myslim si proste ze nam to neklape..nekolikrat jsme se i rozesli.. ale on me vzdy tak presvedcil ze vsechno bude dobre..a nakonec to vzdy jelo na novo..s byvalym partnerem se vsak schazime porad a jsme porad v kontaktu a ja vim ze mi strasne moc chybi a ze jsme se mozna i s tim rozchodem unahlili.. jenomze nastal ten zasadni problem.. rozesla jsem se s nynejsim partnerem..protoze proste vim ze by to nemelo budoucnost.. a schazim se s byvalim.. proc me ten rozchod s nynejsim partnerem boli.? Proc se citim tak nesva.? Moc dekuji za kazdou zkusenost, radu ci jen popostrceni k tomu abych byla zase v pohode.. :nevim:
jak je to dlouho co jsi se rozešla a začala se stýkat s bejvalim
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 08:11
@Anonymní píše:

Jsi ve stejné situaci jako já akorát že to co píšeš tak to měl takové můj už teď ex slovak, věděla jsem že si s někým píše a schází se, dvakrát se prereknul a rekl mi jinýma jmenama, a stále jsem se ho ptala, zda v tom není jiná osoba, tvrdil, že ne, ale choval se poslední dobou divné, věděla jsem že celou dobu vzpomíná na ex se kterou byl cca přes 5 roku s ona bydlela s matkou, a v tom byl problem, on byl pak po rozchodu s ní 5roku sám a našel si mě, vím že stále na ni myslel a od února co se potkali v nákupním centru se choval divne, vždy pospíchá domů k rodičům a o víkendu vím že je s někým v kontaktu bejvalka, a k tomu budou spolu pracovat v jedné společnosti od prosince

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 09:31
@Anonymní píše:
jak je to dlouho co jsi se rozešla a začala se stýkat s bejvalim

Pred rokem jsem se rozesla s byvalim.. a zacla s timhle.. cely ten rok se vydame s byvalim.. ted je to asi tyden co jsem se rozesla s timhle..

• Nahlásit
  • Citovat
355
1.12.19 09:49
@Anonymní píše:

Ahoj, asi takhle z pohledu chlapa: S tím huličem to snad ani nemůžeš myslet vážně! :zed: To je perspektiva jako blázen :roll: :roll: A ten druhý Playboy, ten by si měl seřadit svůj žebříček hodnot. Jestli chce bydlet s tatíkem a v sobotu večer koukat na Stardance a posílat hlasy, nebo chce vztah, najít společný bydlení a dívat se do budoucnosti společným pohledem dvou lidí. Na tvým místě bych si dal půl roku klid a ten Playboy ať si to v hlavě přežvýká, co teda chce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 10:11
@T.Petr píše:
Ahoj, asi takhle z pohledu chlapa: S tím huličem to snad ani nemůžeš myslet vážně! :zed: To je perspektiva jako blázen :roll: :roll: A ten druhý Playboy, ten by si měl seřadit svůj žebříček hodnot. Jestli chce bydlet s tatíkem a v sobotu večer koukat na Stardance a posílat hlasy, nebo chce vztah, najít společný bydlení a dívat se do budoucnosti společným pohledem dvou lidí. Na tvým místě bych si dal půl roku klid a ten Playboy ať si to v hlavě přežvýká, co teda chce :hug:

Jakoby v hlave to srovnane mam.. vim ze s tim „hulicem“ byt nemuzu a vlastne asi ani nechci, protoze to obcas bylo fakt peklo.. byvali si to v hlave myslim srovnal a doslo mu ze jsem vlastne to jediny co on chce a chce semnou zit nebo alespon mi to rikal a fakt se snazi a je na nem videt ze to mysli vazne.. jen nechapu ty pocity a proc me ten rozchod vlastne tak polozil..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama