Pití teplé vody má pozitivní dopad na vaše přemýšlení a náladu

15.2.20 20:42

Ahoj, právě jsem zjistila, že

Vědci z Rakouské univezity Wirtschaftsuniversität Wien zjistili, že pití teplé vody má pozitivní dopad na vaše přemýšlení a náladu. Teplá voda totiž uvolňuje bakterie ve vašem žaludku, které toto mohou ovlivnit. Tento oběv poté vyzloušeli na 10 testovacích oběktech. U všech se po dobu sledování 1 měsíce projevily pozitivní účinky. Toto bylo i lékařsky doloženo. Sama jsem to na sobě zkoušela a doopravdy to funguje. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali, sestli to na vás taky funguje. Podělte se o tom s ostatními. Čím víc pozitivně naladěných a spokojemých lidí, tím lepší svět tu vytvoříme.????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17890
15.2.20 20:44

No nevím, jestli teplá voda tedy pomohla při přemýšlení, tak bych teda nechtěla číst nějaký tvůj příspěvek před pitím teplé vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15002
15.2.20 20:46

Tak když ten oběv zloušeli na oběktech, to bude určitě seriózní výzkum :mrgreen: jinak ne díky, já si pitím teplé vody vyvolam zvracení a to určitě nemá dopad na moji lepší náladu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 20:47

Pardon :kytka:

Příspěvek upraven 15.02.20 v 20:49

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.20 20:48

To už by se mnou nikdo nevydržel :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14999
15.2.20 20:49
@Klarkajiskova píše:
Vědci z Rakouské univezity Wirtschaftsuniversität Wien zjistili, že pití teplé vody má pozitivní dopad na vaše přemýšlení a náladu. Teplá voda totiž uvolňuje bakterie ve vašem žaludku, které toto mohou ovlivnit. Tento oběv poté vyzloušeli na 10 testovacích oběktech. U všech se po dobu sledování 1 měsíce projevily pozitivní účinky. Toto bylo i lékařsky doloženo. Sama jsem to na sobě zkoušela a doopravdy to funguje. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali, sestli to na vás taky funguje. Podělte se o tom s ostatními. Čím víc pozitivně naladěných a spokojemých lidí, tím lepší svět tu vytvoříme.????

10 objektu je opravdu statisticky relevantni vzorek.

Jo a mimochodem, od kdy se wirtschatsuni zabyva vyzkumem mimo oblast ekonomiky? Dej odkaz, tohle me zajima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9613
15.2.20 20:50

Pití teplé vody způsobuje, že se pokadíš jako jahoda. Pokud trpíš zácpou, dobré dost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15002
15.2.20 20:50

@warita to není na 10 objektech, ale 10 oběktech, to je totiž mnohem relevantnejsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:51

Pokud to byly OBĚKTY, tak bych na vedeckou uroven nesazela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 20:52

Já mám vyžkoušeno pít každý den litr pomerančového juice. Prý je to tím vitamínem C, ale já myslím, že je to tou vodkou :think: :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14999
15.2.20 20:53
@Kriss Tina píše:
@warita to není na 10 objektech, ale 10 oběktech, to je totiž mnohem relevantnejsi :mrgreen:

no to je fakt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764

PRÁVĚ TEĎ to zjistila, ale ma na sobě ten měsíc pití vyzkousenej. Mě uz tady nemůže překvapit asi fakt nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9613
@Náměsíčná píše:
Já mám vyžkoušeno pít každý den litr pomerančového juice. Prý je to tím vitamínem C, ale já myslím, že je to tou vodkou :think: :lol: :mavam:

jestli je to jedna ku jedné tak určitě 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tak když ráno vypiju vodu studenou, většinou mě z toho rozbolí žaludek, což mi na náladě nepřidá. Takže když si ji naředím horkou z konvice a vypiju teplou je mi fajn. Přijde mi vtipné, že něco takového zkoumají vědci. Ještě by mě zajímalo, jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi pitím teplé vody a teplého čaje, ten přeci pije většina z nás, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
15.2.20 20:55
@Náměsíčná píše:
Já mám vyžkoušeno pít každý den litr pomerančového juice. Prý je to tím vitamínem C, ale já myslím, že je to tou vodkou :think: :lol: :mavam:
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama