Odtok plodové vody ve 31. týdnu

14.2.20 19:03

Ahojky má někdo zkušenost s odtokem plodove vody ve 31 týdnů ?

Ahojky chtěla jsem se zeptat má někdo zkušenosts odtokem plodove vody? Ve 31tydnu? Minulý týden mi odtekla plodova voda takže jsem hospitalizována v nemocnici nasadili kordikojdy nebo jak se tomu říká :D a už jsem 32 tyden chtěla jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost? Lékaři říkají že prý po odtoku plodove vody většinu žena do 14 dnů porodi má někdo s tim zkušenosti? Už jsem tu tyden a zatím nic i když jde malý brzo ale už chci ať je venku a vidět ho už se nemůžu dočkat. díky moc za odpověď. :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2347
14.2.20 19:23

Buď ráda za každej den co tam je. :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 19:27

Já se ptala na zkušenost ne na názor :smiley: :smiley: :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
14.2.20 19:30

Čím dýl bude v tobě tím líp pro něho, dokud budeš mít dobré výsledky krve a amniocentéza bude ok, tak ho v tobě nechají, jsou ženy které takhle mimčo měly v sobě několik týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 19:33

@Barus97 Promiň ale ty asi nebudeš nejostřejší pastelka v penále…v tomto týdnu je vysoká pravděpodobnost komplikací :zed: :zed: Buď ráda že ještě nerodíš 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
14.2.20 19:38

@fyziowomen taky nejak nechápu jak někdo může chtít ať se mu narodí co nejdřív nedonosenec a bude na něho koukat do inkubatoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22984
14.2.20 19:43

Kortikoidy mu cpou, aby mu dozrály plíce. Ať je v břichu o nejdéle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 20:21

@Barus97 Doufám a věřím, že jsi troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13356
15.2.20 08:54

Jo, zkušenost mám, rodila jsem ve 33tt. Každý den, který je to dítě uvnitř je dobrý, o každý den, kdy se narodí dřív je to špatně. Hrozí až moc komplikací, takže nevymýšlej nesmysly a drž ho uvnitř, co to půjde. Myslíš, že je superkrásný pohled koukat na nedonošený mimino v inkubátoru, který si nesmíš ani pochovat, napojený na hadičky a plicní ventilátor? Hrozí krvácení do očí, do mozku, infekce… Nezlob se, ale ta fakt nejsi normální. Skoč se kouknout na intermediární oddělení ať víš, co váš když tak čeká… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama