Reklama

Ahojte holky jake mate zkusenosti s Fertilan plus pro muze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 23.12.17 12:03
Ahojte holky jake mate zkusenosti s Fertilan plus pro muze?

Ahojky holky jake mate zkusenosti s fertilanem plus pro muze? My s pritelem se snazime o mimco posledni dva roky a furt nic. Pritel mel jeste vyretreni na spermiogramu a je z 20 % plodny.Jsem ztoho nestastna :-(

Reklama

Reakce:

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 23.12.17 14:36

@Sima1995 Zkus obyčejný Selzink, plus ještě třeba vitamín E. Manželovi se po něm spermiogram zlepšil výrazně :palec:. Ty můžeš taky užívat nějaký doplňky, proč nepodpořit plodnost u obou, že jo? Ja osobně nedam dopustit na Gynex a kontryhelový čaj ;)

Whitedog
Závislačka 2637 příspěvků 23.12.17 14:44

@Sima1995

U nás jen pozitivní ;-) dvě těhotenství po pár týdnech užívání (předtím skoro rok nic, takže já ho chválím :-) ).

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 23.12.17 16:05
@Whitedog píše:
@Sima1995

U nás jen pozitivní ;-) dvě těhotenství po pár týdnech užívání

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 23.12.17 16:07

@Whitedog
Jo tak to jsou dobre zpravy pro me to mi kapku spadnul kamen ze srdce doufam ze nam to vyjde konecne
@Kachorra
SELZINK jsme brali i vitamin E po.me strance je vse v poradku ale brala jsem i kyselinu listovou a nic

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 23.12.17 16:13

@Sima1995 Listovka není na plodnost, je spíš k zamezení vzniku vývojových vad. Tak snad aspoň ten Fertik pomůže. Držím palce nám všem, taky se teď snažíme :)
Krásné svátky :mavam:

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 23.12.17 16:14

@Whitedog
A mohu se zeptat jak dlouho uzival pritel nebo manzel Fertilan do doby nez se vam povedlo otehotnet? :-)

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 23.12.17 16:16

@Kachorra
Jo tak to taky drzim palce :-) a doufam ze nam to v brzke dobe vyjde :-) a taky preju krasne svatky :mavam:

Whitedog
Závislačka 2637 příspěvků 25.12.17 11:33

@Sima1995

Myslím, že hned druhý měsíc užívání jsem byla v tom ;-)

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 25.12.17 16:44

@Whitedog
Tak to jste me potesila :-) doufam ze to taky brzy vyjde..pritel to prave uziva necely mesic tak uvidime doufam ze to zabere :-)

Lenlan
Nováček 8 příspěvků 25.12.17 22:41

Manžel bral Fertilan cca půl roku a zabral.. V 8tt jsem ale bohužel potratila.

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 26.12.17 10:37

@Lenlan
Tak to me moc mrzi..ja doufam ze nam ty tabletky zaberou a zadaří se

Lenlan
Nováček 8 příspěvků 26.12.17 21:33

@Sima1995 už je to něco přes dva roky, dneska mám 20 den po KET a úspěšně, tak snad se to tentokrát udrží 8)

Sima1995
Stálice 87 příspěvků 27.12.17 00:52

@Lenlan
Tak to jsem rada no doufam ze me to aspon po novem roce vyjde :-) ale delala jsem si test ovulacni vcera a ukazal jen jednu carku tak nevim jestli nefunkcni nebo co… :nevim:

Paficek2
Nováček 2 příspěvky 28.06.18 08:49
Fertilan +

Za mě Fertilan+ vřele doporučuji. Začali jsme se snažit o miminko v září. Na Vánoce dostal manžel dárek Fertilan+ a po třech měsících jsem otěhotněla. Nikde na vyšetřeních jsme ani jeden nebyli. Věřím, že díky Fertilanu+ jsme otěhotněli :D U těch mužů, kde stačí povzbudit spermie, to určitě fungovat bude!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >