AHOL - dálkové studium zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 26.02.18 15:05
AHOL - dálkové studium zkušenosti

Zdravím :mavam:
Chci se zeptat na vaše zkušenosti s ostravskou SŠ AHOL, konkrétně mi jde o dálkové studium.
Děkuji :kytka:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 16:40

Ahoj, jsem žákyně této školy, copak přesně by tě o škole zajímalo? :mavam:

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 26.02.18 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem žákyně této školy, copak přesně by tě o škole zajímalo? :mavam:

Jací jsou učitelé, jak náročné je učivo a jak je to s platbou školného. Moc děkuji :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 21:12

Na jaký jdeš obor? Já mám právo na denním studiu a nemůžu si stěžovat, samozřejmě najdou se učitele kteří mi ‘nesedi’ ale nemohu si stěžovat ze by někdo někdy nevyhověl nebo nepomohl, na téhle škole se hodně hraje na áméríku ???? říkám jen abys potom nebyla překvapená ????????
Ohledně školného, no já si ho platím vždy na cely rok dopředu ale vím že to jde i nějak si zaplatit jenom půlrok a druhy na splátky a nebo prostě každý půlrok zvlášť a vždy do konce ledna zaplatit první pololetí a do konce července druhé ???? Škola se zvládnout da, důležité je se alespoň trochu připravovat ????
Držím palce a pokud by tě zajímalo ještě něco, klidně se ozvi :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 21:14

Pardon, první pololetí do června a druhé do ledna  :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >