AHOL - dálkové studium zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laskonečka
Povídálka 20 příspěvků 26.02.18 15:05
AHOL - dálkové studium zkušenosti

Zdravím :mavam:
Chci se zeptat na vaše zkušenosti s ostravskou SŠ AHOL, konkrétně mi jde o dálkové studium.
Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Anonymní  26.02.18 16:40

Ahoj, jsem žákyně této školy, copak přesně by tě o škole zajímalo? :mavam:

Laskonečka
Povídálka 20 příspěvků 26.02.18 20:24
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem žákyně této školy, copak přesně by tě o škole zajímalo? :mavam:

Jací jsou učitelé, jak náročné je učivo a jak je to s platbou školného. Moc děkuji :srdce:

Anonymní  26.02.18 21:12

Na jaký jdeš obor? Já mám právo na denním studiu a nemůžu si stěžovat, samozřejmě najdou se učitele kteří mi ‘nesedi’ ale nemohu si stěžovat ze by někdo někdy nevyhověl nebo nepomohl, na téhle škole se hodně hraje na áméríku ???? říkám jen abys potom nebyla překvapená ????????
Ohledně školného, no já si ho platím vždy na cely rok dopředu ale vím že to jde i nějak si zaplatit jenom půlrok a druhy na splátky a nebo prostě každý půlrok zvlášť a vždy do konce ledna zaplatit první pololetí a do konce července druhé ???? Škola se zvládnout da, důležité je se alespoň trochu připravovat ????
Držím palce a pokud by tě zajímalo ještě něco, klidně se ozvi :srdce:

Anonymní  26.02.18 21:14

Pardon, první pololetí do června a druhé do ledna  :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama