Ai Pini Medulin resort

98
22.1.20 13:17

Ai Pini Medulin resort - kdo byl a podělí se o zkušenosti

Zdravím…prosím Vás podělte se o zkušenosti s resortem Ai Pini Meduli resort. Nebyly zde kladné ohlasy na Medulin, ale na jiný resort. Tak ještě zkouším tento resort…recenze na jiných portálech jsou spíše kladné…Avšak nemůžu se dál pídit.-)))Tady mám šanci, že se dozvím více a podrobněji. Zajímalo by mě moře, pláže, ubytko…zda jsou nějaké večerní animační programy. Jeli by jsme dva dospělí a děti 12 a 7 let. Děkuji za ohlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22265
22.1.20 14:09

@janca2002 ahoj. Konkretně resort neposoudím. Jezdíme k moři k moři :mrgreen: proto resorty s bazeny nechápu. Ale ok..každý to má jinak. Nicméně okolo jsme chodili. Medulin jsme si našli taky dle recenzí a fotek. Skutečnost děs. Možná je přímonu resortu upraveno. Ale fotky klamou. Promenáda…v podstatě nula a jeden velký…b. o. r de. l. ve smyslu stánků, kolotočů a řevu. Žádné krásné kavárny a romantické hospůdky..špina. Pláže hnus..moře jakbysmet. Přežili jsme to jen díky tomu, ze jsme dojížděli na Kameňák. Tam to byla pecka. To tedy za mě :mrgreen: už nikdy!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
23.1.20 06:53

@Liška2014 Děkuji za reakci…mám to zatím jen rezervované…Tak uvidíme jak se rozhodnem…pořád nevíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat