AIR BUGGY? Nebo jiný sporťák vhodný pro malé mimi?

6217
18.5.09 21:27

AIR BUGGY? Nebo jiný sporťák vhodný pro malé mimi?

Ahoj,

v diskuzích jsem tento kočárek nikde nenašla, proto zakládám nové téma.
Pokud ho někdo máte, prosím o zkušenosti…

Sháníme sporťák, který je vhodný i pro malé miminko (tříměsíční) a nechceme kupovat korbu… Máme hluboký kočár po starším synovi. Sporťák bychom využívali příležitostně už teď… Hodně výletujeme, tak hledáme něco vhodného do terénu a zároveň lehkého, skladného do auta. Brzda na rukojeti by nebyla na škodu, ale není podmínkou- jezdím na inlinech.

Air Buggy se mi moc líbí, ale je to novinka…

Děkuji za doporučení.

Efča

P.S. Pokud tu podobná diskuze je, omlouvám se, ale nějak mi nejde hledání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10482
18.5.09 21:44

Efčo - kamarádka si tenhle kočárek koupila.
no, psala, že spokojená s kočárkem je, ale do terénu to prý není, ta kolečka jsou hrozně malá a kočárek vůbec nepéruje a mimi je vytřesené :( můžu se jí zeptat, jak to vidí teď, po asi 3m,…

osobně vidím jako nevýhody - nepolohovací rukojeť, žádná ruční brzda, polohování na zipy :( , ten materiál je takový zvláštní, je hodně tuhý. výbava je dobrá.

zjistím víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
18.5.09 21:51

Natašo,

děkuji za odpověď. Budu moc ráda, když se kamarádky zeptáš.
No, na fotkách vypadají kolečka větší, než ve skutečnosti jsou.
Hledáme kočárek hlavně do terénu. A ta nepolohovací rukojeť je taky průšvih - mezi mnou a manželem je dost velký výškový rozdíl :lol: a kočárek vozíme oba dva.

Každopádně moc děkuju!!!!Nevzdávám to a hledám dál :wink: Přece musí nějaký takový kočárek existovat :D

Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
18.5.09 22:04

Ahoj,
podle toho, co píšeš, bych ti doporučila Quinny Freestyle trojkolku. Na ovládání je super, ruční brzda, drandíme s ním v lese přes kořeny, sporťák jde až do lehu, jen ten podvozek je trochu těžší.

Já teda zatím jezdím s korbou, ale je děsně malá, kdybych se rozhodovala znovu, koupila bych jen vložnou tašku.

A je fakt, že se bojím, až někdy píchnem, kolečka jsou nafukovací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
19.5.09 07:42

efčo, určo se poptám, ale za sebe - jak jsem psala…
je to trochu kopie red castle whizz. takže jestli jsi třeba viděla te, je to stejné..jo, jinak skladný je, kamoška ho rve do yarisky… :wink:

jinak quinny můžu jen doporučit. měla jsem speediho, ale to není pro malé dítko - nejde do lehu. ten freestyle spíš, ale mám pocit, že se už nevyrábí a co se prodává jsou všechno přebytky… :( :(

ještě se mi celkem líbí maxi cosi mura 3 , jde taky ho lehu, otočná sedačka, teleskop. rukojeť, nemá ruční brzdu.

nebo tenhle: http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?…
Bumbleride Indie - není drahý, ale v reálu jsem ho nikdy neviděla… :( je to ale něco jako easywalker, ten jsem viděla a celkem se mi líbil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
19.5.09 13:36

Já jsem ten quinny před třemi týdny kupovala na topkočárcích, měli akci, nevím jestli ještě mají, ale stál 8300,– 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6217
19.5.09 18:43

Čičinko,

a dá se Freestyle otočit i proti směru jízdy? Pokud jo, myslíš, že tam může ležet mimčo i bez vložné tašky?
Kolik kočárek váží? Líbí se mi, ale u nás v ČB ho nemají…

Dneska jsem se byli podívat v Bejbycentru a zaujal nás taky Bebecar Racer.
Ale ten Quinny Freestyle je moc pěknej a čtu samé pozitivní kritiky :wink:

Díky moc Efča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
19.5.09 19:50

Efčo, sedačka otočná je, ale freestyle je celkem těžkej, myslím reálně tak 16kg, něco jako mura :( 3m mimi myslím může i bez vložné tašky, když to budete střídat. kočárek je užší než speedi, po složení je větší - o tu přední konstrukci s kolem :( (my ho měli ve výběru :wink: ale nevešel by se nám do mazdy 2 :()

freestyle se u nás pořád prodává, to jo, pořád jsou to nové kočárky, ale barvy jsou už několik let stejné a v r. 07 ho quinny přestal vyrábět, nemá ho ani na svých ofiko stránkách…
za 8300 je to super cena.!!

bebecar nebrat :wink: kamarádka měla BBcar hlubokej, ten super, ale se sportovní sedačkou byla naprosto nespokojená, byla hrozně úzká a už v 6m, když ji zkušebně vyndala, se jí tam holčička skoro nevlezla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.10 23:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama