Airbank jde vložit peníze?

Anonymní
3.10.19 21:15

airbank jde vložit peníze?

Ahojky, založila jsem si běžný a k tomu spořící učet u airbank, a mám doma hotovost jedná se o cca 10000 kč kterou bych potřebovala vložit na ten spořící učet? Nevíte někdo jak to udělat, nbo nemááte s tím nekdo zkušenost? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

839
3.10.19 21:18

Tak hotovost asi nejlíp na pobočce.
A pokud žádnou pobočku poblíž nemáš, tak buď přes účet u jiné banky (u které pobočku poblíž máš) nebo pak už snad jedině poslat poštovní poukázkou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
3.10.19 21:20

Ahoj. Stačí najít bankomat air bank, do kterého se dají vložit peníze. To by mělo být na jejich stránkách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21545
3.10.19 21:21
@Anonymní píše:
Ahojky, založila jsem si běžný a k tomu spořící učet u airbank, a mám doma hotovost jedná se o cca 10000 kč kterou bych potřebovala vložit na ten spořící učet? Nevíte někdo jak to udělat, nbo nemááte s tím nekdo zkušenost? děkuji

Podívej se na net, mají tam všechny pobočky, naše má vkladomat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4760
3.10.19 21:22

Přijdete na pobočku a vložíte je do vkladového bankomatu. Je to podobné jako výběr, vložíte/přiložíte kartu, zadáte pin ale místo toho aby jste peníze vybrala dáte volbu vložit hotovost. A potom v bankovnictví nebo aplikaci převedete peníze na spořící účet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68810
3.10.19 21:26
@topkiss píše:
Ahoj. Stačí najít bankomat air bank, do kterého se dají vložit peníze. To by mělo být na jejich stránkách

Coz ale neni tak jednoduché… Nemyslim pouzit, ale najit, pokud člověk zrovna neni z Prahy. Ja mam nejbližší krasnych 60 km

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
3.10.19 21:27
@j.a.n.i1 píše:
Coz ale neni tak jednoduché… Nemyslim pouzit, ale najit, pokud člověk zrovna neni z Prahy. Ja mam nejbližší krasnych 60 km

Nápodobně :)
Těch poboček a vkladomatů bohužel Airbank zas tak moc nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
3.10.19 21:28

@j.a.n.i1
Ty joo. Já sice nebydlím v Praze, ale v západních Čechách a bankomat 20 km. Tak snad zakladatelka bude mít štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
3.10.19 21:57

Nedá se poslat poštou přes složenku typu A (a AB to proplatí)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 21:58

Bud pobocka nebo vkladomat. Nebo treba dat rodine at ti preposlou pokud nemas nic pobliz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 22:05
@Anonymní píše:
Ahojky, založila jsem si běžný a k tomu spořící učet u airbank, a mám doma hotovost jedná se o cca 10000 kč kterou bych potřebovala vložit na ten spořící učet? Nevíte někdo jak to udělat, nbo nemááte s tím nekdo zkušenost? děkuji

Vkladovym bankomatem na pobocce a prevodem. Vlozenim na bu u jine banky a prevodem. Vkladovou slozenkou na poste (zpoplatneno). Mozna i vklady jdou pres Sazka terminaly, ale tam si jisty nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama