Reklama

Aj váš muž si robí stále po svojom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 22:09
aj vás muž si robí stale po svojom

Zdravim holky

pardon za anonym ale zaiste chapete ze toto je citliva tema na rozoberanie verejne.
chcem sa opítat ci iba ja mam takeho muza / ja 26, on 32/ bezdetny, co si neustale musi mliet svoje a nepocuvat ma v nicom a mat stale odlisny nazor? neustale suboje a hadky mi uz lezu pekelne na nervy kvoli tomu.

strasne tvrdohlavy chlap ktori sa manzelstvom este zhorsil. to sme spolu chodili dost dlho. vedela som aky je ale posledne mesiace ma to privadza do zurivosti
poviem mu slusne daj do tej omacky aj muku a sol neda, naschval, povie ze netreba.
som z neho bezradna
ked poviem toto uprac takto uprace to inak po svojom je vo vsetkom svojhlavy neda si v nicom poradit
tvrdi ze co sa divim ze to je chlapske aj jeho bratia su taky
ze to je proste chlap nic s tym neurobim
stve ma to
a to je tak vo vsetkom a vela razy dojde aj na moje slova ale samozrejme na to sa zabudne a ja sa mozem aj na zem postavit hlavou a on nepopusti ked si raz daco vezme do hlavy konec

aj teraz chcela som ze pojdeme teraz na tyzden do talianska a potom v oktobri este do turecka na tyzden ale manzelicek nie, podme teraz na 10 dni do talianska a potom uz nikam ale ja som chcela si predlzit leto prave tou dovolenkou kedze byvam casto chora :(ale nezaujima ho to
neda sa s nim nejako dohovorit
:nevim:

co s takym chlapom? mate takeho aj doma tiez vy? ci ja mam takyto unikat?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6215 příspěvků 17.07.18 22:12

Snad není malé dítě, abys mu musela řikat, jak má uklidit. Jestli ho pořád ve všem komanduješ, tak se ani nedivím, že to dělá schválně jinak.
A na dovolené se prostě musíte domluvit…

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8037 příspěvků 17.07.18 22:24

Tak hlavne zes pred svatbou vedela, jaky je.

růžový achát
Závislačka 3916 příspěvků 17.07.18 22:34

A nechce se mi takto dlouhej text překladat do Češtiny

Hroznej puberťák
Závislačka 4032 příspěvků 17.07.18 22:34

Ty jo, stačilo mi přečíst si jeden příspěvek a už jsem tááák strašně rád, že nejsem tvůj manželíček :mrgreen: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 22:34

No bohužel to mám doma podobně. Když jednou za čas myje nádobí vypotřebuje celou láhev Jaru, myje jen kartáčkem zásadně nepoužívá houbičku, no vstávají mě vlasy na hlavě a radči si to dělám sama. Pokaždé po něm převěšuji prádlo na sušáku protože mi vadí jak to věší. Stokrát mu řeknu: „Ukliď prosím po jídle talíř a vyhoď zbytky do koše.“ Přijdu ráno do kuchyně a tam plný talíř kostí, nebo otevřené máslo celou noc mimo lednici :zed: :zed: Bohužel s tím asi nic nenaděláš, můj je tak vychovaný, líný si uklidit. Pokud ti to vyloženě nevadí nech ho jednou dělat něco po svém, neni příjemné být pořád komandován. Říká to ta pravá já vím.. :mrgreen: Anonym, nechci aby věděl jaký mám nick a tohle by 100% poznal že je o něm :lol:

reny14
Ukecaná baba ;) 2386 příspěvků 17.07.18 22:38

Víceméně mám doma to samé. Ale když jsme neměli děti, tak byl zlatý. S počtem dětí se to začalo zhoršovat :mrgreen: Jak má více stresu, tak máme doma Itálii.

AnastazieB
Echt Kelišová 8298 příspěvků 17.07.18 22:39

Zakladatelko, myslím, že tvůj muž není až tak tvrdohlavý, ale spíš že ty ho přehnaně komanduješ. Každý má na věc jiný názor, jinou chuť, jiný způsob vaření i uklízení. Nemusí být ten tvůj nutně ten správný. Od toho máte komunikaci, abyste se dohodli a třeba udělali nějaký kompromis.

Hlaholice
Kecalka 431 příspěvků 17.07.18 22:42

Já nějak nevidím problém. Taky s manželem delame některé věci jinak. A proč by to mělo být všechno zrovna podle tebe? Na dovolené je třeba se domluvit, pokud je představa rozdílná, tak hledat nějaký kompromis. Co se práci týče, tak já se naopak snažím oceňovat, i když bych něco udělala jinak. A u jidel občas volíme finanalni úpravu každému zvlášť.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 17.07.18 22:51

Mně přijde,že jsem tak trochu oba dubové palice a kvůli tomu se hádáte. Já svému muži neříkám,co má dělat,když něco dělá on…nechám ho,každý jsme naučený jinak. Když ho nebudeš neustále poučovat,bude doma více klidu. Věř mi,já v tomhle vyrůstala,nakonec táta od mámy odešel. A dneska prohlásí,že ho prostě ,,uštěkala". Je taková dodnes,ani si to neuvědomuje. A co se dovolené týká,na té se musí domluvit taky oba. Pokud se jemu nechce,peníze třeba raději ušetří nebo je mu líto vyhazovat za dvě dovolené,tak buď jeď sama a nebo se domluvte jinak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 22:59

No to ale my este deti ani nemame :( co bude po tom
ja ho v ziadnom pripade nepoucam len vravim co by bolo lepsie alebo ho poprosim nech mi urobi spenatovu polievku ked nestiham a pridem z prace unavena adetailne miu poviem, co tam ma dat, aby to vobec bola polievka a on si spravi po svojom a neda tam nic z toho co poviem akokeby mi chcel naschval spravit a nepocuvat ma.
vzdy si robi po svojom ma ma takpovediac hlboko u pr…e ja uz ani neviem ci teda moze clovek uprimne milovat takeho duba
s tou dovolenou si neda povedat ja chcem dve dovce, vynde to narovnako cenovo, ako to ze chce ist teraz na jednu dlhu ako na dve kratke :( dve kratsie maju viac vyhod co je logicke, a nestoji to vela. v oktobri su uz ine ceny, za babku
vo vsetkom si robi po svojom :( mna uz otravuje sa stale tomu prizerat a zazivat to co chce zazivat on.
ako keby som bola nesvojpravna
a ja opakujem mu to nenakazujem len doporucujem, ale on ma „najlepsi patent na rozum“.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 17.07.18 23:03
@Anonymní píše:
Zdravim holky

pardon za anonym ale zaiste chapete ze toto je citliva tema na rozoberanie verejne.
chcem sa opítat ci iba ja mam takeho muza / ja 26, on 32/ bezdetny, co si neustale musi mliet svoje a nepocuvat ma v nicom a mat stale odlisny nazor? neustale suboje a hadky mi uz lezu pekelne na nervy kvoli tomu.

strasne tvrdohlavy chlap ktori sa manzelstvom este zhorsil. to sme spolu chodili dost dlho. vedela som aky je ale posledne mesiace ma to privadza do zurivosti
poviem mu slusne daj do tej omacky aj muku a sol neda, naschval, povie ze netreba.
som z neho bezradna
ked poviem toto uprac takto uprace to inak po svojom je vo vsetkom svojhlavy neda si v nicom poradit
tvrdi ze co sa divim ze to je chlapske aj jeho bratia su taky
ze to je proste chlap nic s tym neurobim
stve ma to
a to je tak vo vsetkom a vela razy dojde aj na moje slova ale samozrejme na to sa zabudne a ja sa mozem aj na zem postavit hlavou a on nepopusti ked si raz daco vezme do hlavy konec

aj teraz chcela som ze pojdeme teraz na tyzden do talianska a potom v oktobri este do turecka na tyzden ale manzelicek nie, podme teraz na 10 dni do talianska a potom uz nikam ale ja som chcela si predlzit leto prave tou dovolenkou kedze byvam casto chora :(ale nezaujima ho to
neda sa s nim nejako dohovorit
:nevim:

co s takym chlapom? mate takeho aj doma tiez vy? ci ja mam takyto unikat?

Deti nemate tak resite blbiny. Ver jeste nevis jake to je mit (skutecne) problemy. Jak to vim? S muzem jsme poridili deti po 9letech vztahu.

AnastazieB
Echt Kelišová 8298 příspěvků 18.07.18 00:02
@Anonymní píše:
No to ale my este deti ani nemame :( co bude po tom
ja ho v ziadnom pripade nepoucam len vravim co by bolo lepsie alebo ho poprosim nech mi urobi spenatovu polievku ked nestiham a pridem z prace unavena adetailne miu poviem, co tam ma dat, aby to vobec bola polievka a on si spravi po svojom a neda tam nic z toho co poviem akokeby mi chcel naschval spravit a nepocuvat ma.
vzdy si robi po svojom ma ma takpovediac hlboko u pr…e ja uz ani neviem ci teda moze clovek uprimne milovat takeho duba
s tou dovolenou si neda povedat ja chcem dve dovce, vynde to narovnako cenovo, ako to ze chce ist teraz na jednu dlhu ako na dve kratke :( dve kratsie maju viac vyhod co je logicke, a nestoji to vela. v oktobri su uz ine ceny, za babku
vo vsetkom si robi po svojom :( mna uz otravuje sa stale tomu prizerat a zazivat to co chce zazivat on.
ako keby som bola nesvojpravna
a ja opakujem mu to nenakazujem len doporucujem, ale on ma „najlepsi patent na rozum“.

Promiň, ale jako dub se chováš i ty. Když mu říkáš „co by bylo lepší“ - tak je to úplně to samé, co dělá on. Jak víš, že podle tvého způsobu je to lepší? Možná už je unavený z toho, jak ho pořád komanduješ. Já taky hodně nerada dělám něco jen proto, že mi někdo říká, že to mám dělat. Ráda si dělám věci po svém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 01:12

No tak toto prrrrr
Tu zo mna robite dobru xantypu
Nehovorim ze viem vsecko dokonale ale aspon mu poradim ako ma nieco urobit, robime to tak aj doma a on si neda povedat,uplne nelogicke kravimy robi,sak aj manzel patricne mna komanduje niekedy ako varim a ako riadim auto dam si povedat bo viem ze mi chce dobre
Ale ako nehnevajte sa su veci.kt hranicia so zdravim a na to si nedam siahat. hovorim mu,ze zle sa stravuje stale by iba maso jedol tak mu slusne a milo vysvetlujem uz sty raz ze je to skodlive nie on si dava este dvojitu porciu chcem mu dobre.aj aby si menil akzdy den trenky,da si aj tri dni jedny lebo ich nema spinave poviem umy si poriadnr z masa ruky ked ho cistis lebo sa prenasa salmonela,no jasne vsecko jedno ale toto hranici so zdravim
Povedala som nekupuj si este kedysi teb byt budes lutovat,vyzera to desnu smesku susedov,pravdu som mala hrozny boli . proste dochadza na moje slova takmrr vzdy ale on vzdy mi musi spravit proti mne naprotiven
Povien mu slusne men si kefku na zuby raz do mes.niee on musi menit kazde tri mes.az kym nevyzera zle. mam takychto svojhlavych prkotin dost.ono sa to zda prkotina ale neni. V mojom ponimani isto nie,a vadia mi tie veci,aj som mu povedala,maso sa ma varit min.pol hodiny aby sa bakterie z nheo vylucili,furt si melie svoje ze to je vela a vari ho menej
Nebudem jest surove
Vsetky tieto moje dohovarania a odporucania su brate ako rady ako to ma spravne robit,aby sme napr.boli zdravi a v pohode nepadaju na urodnu podu.
V nicom m nevynde v ustrety, ale ked ja bieco neurobim podla neho je peklo na zemi :,(
Mam uz dost tejto jednostrannej hry na domacnost aj teraz ma vytaca s tou dovolenkou, neda si povedat,ze ja nechcem ist na dlhsie k moru ale dvakrat,keby bol troska na rozume vie,ze je to uplne narovnako financne
Aj mu poviem,jedz menej saldkeho skodi ti to ,mykozy su z toho,nie..chem kupit do bytu kanvicu na vretie vody,nid lebo to zere vela elektriny no skratka v nicom sa neda s nim normalne dohodnut.a taketo malickosti ked ich mate pred ocami lazdy den tak vas musia zakonite zmechucovat.
Ja mu nenakazujem,ja ho napr.slusnd poprosim ci to moze pre mna urobit..napr to aby maso varil dlhsie,lebo mi je potom zle a avy si po cisteni masa umyl mydlom ruky..on to neurobi a zacne sa do mna navazat,ze on to robi dobre,co si to dovolujem tak stale zvadzame doma boje a vobec neni doma pohoda to mi fakt nevie vynst v ustrety a robit to tak ako sa ma!este nikdy v zivote nedal na mna v nicom vsetko co poviem su sprostosti.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 18.07.18 02:52
@Hroznej puberťák píše:
Ty jo, stačilo mi přečíst si jeden příspěvek a už jsem tááák strašně rád, že nejsem tvůj manželíček :mrgreen: :mavam:
:palec:

A to tady zakladatelka tohle tema pro jistotu otevrela hned ve dvou exemplarich!

Pro zakladatelku: svou potrebu ridit svet si vybijej na detech (i to je teda priserny, ale tak to proste na svete chodi, ze detem sefujou rodice).

Jinak ten tvuj manzel ti to pochopitelne dela natruc, protoze mu tvoje sefovsky manyry tezce lezou na nervy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama