Akné "beďary" ve vlasech

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
53
19.5.22 17:56

Akné "beďary" ve vlasech

Zdravím :mavam:

Ještě před pár lety, asi tak 4 nebo 5 lety, jsem měla vlasy takový nadýchanějši, měla jsem jich i víc.
Teď poslední asi 3 roky mám vlasy splihlý (i po umytí), je jich míň a dělají se mi ve kštici beďary, aspoň myslím, že to jsou beďary, i bolí. Přijde mi, že se mi dělá kout z jedné strany.

Brala jsem antikoncepci asi 5 let, před měsicem jsem ji přestala brát. Tímto nepoukazuju, že to může být tím, jen to pišu pro případ, že s tím má někdo třeba zkušenosti.

Vlasy jsem si už před těmi 5 lety barvila, ale jen tak 2× do roka.

Neznáte nikdo důvod? U kožní jsem byla, ale ta na vás kouká od stolu, k vám nejde a řekne, že nic nevidí :nevim: a jiný kožní lékař je ode mě hodně daleko…

Chci zpět svoje vlasy. Je mi 26… :(

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1679
19.5.22 18:42

Najdi si kadeřníka a reš to s ním. Kožní to řeší od stolu a tady čekáš, že přes monitor ti někdo poradi?

No, ale i tak ti k tomu něco písnu. Může to být způsobeno i vysazením antikoncepce. Tělo se čistí. Záleží co používáš za kosmetiku.. Šampony.. Kondicionéry.. Špatně zvolený produkt dokáže taky udělat neplechu.. Může začít dermatitida, ale to se musí zhodnotit osobně.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat