Akné v těhotenství - pomohlo vám něco?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1595
12.9.13 19:58

@mandlicek nejsem si jista zda se pivovarske kvasnice muzou v tehu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
15.9.13 16:55

Holky diky za tipy, jo zeptam se v lekarne… tam mi reknou, nebo se zeptam na kontrole doktorky :kytka:

jj, s temi BB kremy to je fakt, ted jsem to o vikendu na svatbe pozorovala… dala jsem kryti na pupeny a pak jsem to pretrela kremem a jeste na zaver jsem dala takovej korekcni makeup, tak vysledek byl dobrej, ale bez toho by to bylo vazne na nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
3.8.16 16:06

Ahoj holky, obnovuji diskuzi a doufám, že se najde ještě i další tip :)
Od puberty jsem dost trpěla na uhříky, mazala jsem mastičky od dermatologa a v posledních letech se mi s příchodem léta - tepla - dělalo se hrozné akné. Letos jsem se tomu taky nevyhla, ale vynechala jsem ty mastičky. Jsem na začátku 4.měsíce a vůbec se to nelepší, v obličeji mám tolik boláků nahusto na sobě, že to vypadá jako nějaká vyrážka :roll: Blbé řeči v rodině mě dohnali ke kožnímu, ale podle očekávání mi nic nemůže dát :? Jedině od 5. měsíce antibiotika, ale to mi nepřijde jako výhra. Denně si obličej mažu a čistím tea tree olejíčkem, ten boláky vysuží, je protizánětlivý a boláky se rychleji hojí, ale jak na potvoru se stále dělají nové a nové :cert: A když to některý den vypadá docela vybledle, tak jsem aspoň plná tvrdých černých pupínků.
Nevíte o něčem, co by i předcházelo těm bolákům? Případně myslíte, že by se to dalo zakrýt nějakým makeupem, aniž by se pleť ještě víc nezhoršila? Nikdy jsem makeup nepoužívala, ale s příchodem září nastupuji do práce a nechci vypadat jako exot :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18074
3.8.16 16:09

Ahoj, mě napadlo zkusit zajít ke kosmetičce… jinak tedy mě těhu na akné naopak pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
3.8.16 16:38

Ahoj ja sem nikdy na akne netrpela, jen pri prichodu ms to byl des a kdyz sem byla v cekani akne sem nemela a pak zjistila tehu :mrgreen: ano tez bych to videla na kosmeticku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
3.8.16 16:43

@Petule030 co čekáš? Holku? Mela jsem to samé.. A pomohl Garnier na akné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
3.8.16 16:46

@NinPe Děkuji, právě jsem si vždycky říkala, jestli vůbec kosmetička udělá něco jiného, co bych doma nesvedla. Když na to dojde, škaredé boláky si sama vymáčknu a dezinfikuji. Ale je pravda, že možná má nějaké hojivé krémy a jiné fígle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
3.8.16 16:48

@Putňátko Nevím, co čekám :mrgreen: Ale na ty babské pověry moc nejsem. Myslíš, že se ten Garnier na akné může v těhotenství? Já se právě snažím chemii co nejvíc nepatlat, ale kdyby to pomohlo a mohlo se to, tak to vyzkouším :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
3.8.16 16:49

@Petule030 myslím ze jo používala jsem ho i pri prvním a i teď a zabírají docela hned :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
3.8.16 16:55

@Putňátko Díky, tak já ho vyzkouším :hug: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7968
3.8.16 16:58

@Putňátko Jen pro jistotu, je to tenhle krém ? A´t vím, co mám v obchodech hledat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.11.21 17:47

Ahoj holky,
Hned na začátku těhotenství se mi udělalo šílené akné. Čistím pořad stejně, jako před těhotenstvím, nikdy jsem nepoužívala make-up, ale teď se stydím někam jít bez make-upu. Jsem v 5. měsíci a já vypadá jen nějaký,,fetak,,. Dokonce mám akné i na zádech a dekoltu, což jsem nikdy neměla. Chystám se na kožní, myslíte že mi nějak pomůže? Bojím se aby mi neřekla, že to mám z hormonů a dala mi mastičku aby se neřeklo. Pomohla někomu v tomhle případě kožní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.11.21 18:10

@Nonameeee1 Já jsem před těhu měla krásnou pleť, ale teď (30tt) je to pořád děs. Navíc to mám nejvíc kolem pusy, kde je to zapařené i pod respirátorem. Umývám ráno i večer, během dne čistím tonikem, make-upy/pudry nepoužívám… Podle Dr pomůže jen porod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.11.21 18:16

@mandle-v-cokolade děkuji, zkouším vše možné co jde. Přesně ty roušky a respirátory tomu vůbec nepomůžou. Mě se ještě před odtěhotnením udělaly kolem pusy taky takové pupínky, kožní mi na to dala vodičku něco jako na čištění obličeje, mastičku na noc a za cca 14 dni bylo po problému 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
29.11.21 12:52

@Nonameeee1 Mě pomohla tato řada: www.pilulka.cz/…y-effaclar-1 Na začátku těhotenství jsem měla hroznou bradu a čelo a když jsem opravdu pravidelně a poctivě čistila pleť, bylo to fuč ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat