Akné na zádech v těhotenství a svatba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 13:06
Akné záda těhotenství a svatba

Zdravím, holky, jsem v 8tt již 1 rok se léčím z akné na zádech a dekoltu u kozni do teď bylo vše OK ale teď vše na novo, velké podkožní boule na zádech jenže teď jsem těhotná a antibiotika nemůžu, za 30 dní mám svatbu a boule na zádech se furt dělají :,( :,( šaty mám s korzetem a hole záda nevíte co pomáhá?? :roll:

Reakce:
Lychee13
Závislačka 3241 příspěvků 07.07.19 13:18

Buď vyměnit šaty, nebo se na to vyprdnout a neřešit to. Jsou horší věci na světě a fotograf to potom vyretušuje ;)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23392 příspěvků 07.07.19 13:28
@Lychee13 píše:
Buď vyměnit šaty, nebo se na to vyprdnout a neřešit to. Jsou horší věci na světě a fotograf to potom vyretušuje ;)

Chtěla jsem napsat to samé. Buď vyměnit šaty a nebo neřešit. Budoucí manžel si tě asi bere pro tvojí osobnost. Můžeš zkusit lehčí dietu s omezením lepku, cukru a laktźy. Někomu to na akné pomáhá.

a12
Hvězda diskuse 37349 příspěvků 07.07.19 13:34

No bud vymenit saty, nebo pres ne hodit naky bolerko (namatkou jsem na naky klikla) https://www.google.com/search?…
Bud z krajky kdyz bude teplo, ty zada to aspon trochu schova, nebo jsou i bily, takový kabatky

pujda
Kecalka 190 příspěvků 07.07.19 13:40

A závoj mít nebudeš? Takhle narychlo asi bude problém sehnat nové šaty, já měla svatbu v srpnu, šaty jsem začala vybírat v únoru a už tak byl výběr dost omezený a ve všech salónech mi řekli, že jdu docela pozdě :nevim: Vezmi si třeba závoj, který ti záda zakryje, nebo to fakt vůbec neřeš, vždyť o nic nejde. Krásná budeš i tak :kytka: Jinak já měla taky korzetové šaty bez ramínek a přes to jsem měla takové krajkové bolerko, vypadalo to moc krásně.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 07.07.19 13:44

Mě kožní napsala takovou vodičku, název si teď nevzpomenu. Taky to byly antibiotika, ale jen lokální, nemyslím si, že by to v těhotenství vadilo. Zabralo to pěkně, natírala jsem ráno a večer. Tak zkus s Dr. ještě probrat.

Kajka9
Kelišová 5037 příspěvků 07.07.19 15:06
@Anonymní píše:
Zdravím, holky, jsem v 8tt již 1 rok se léčím z akné na zádech a dekoltu u kozni do teď bylo vše OK ale teď vše na novo, velké podkožní boule na zádech jenže teď jsem těhotná a antibiotika nemůžu, za 30 dní mám svatbu a boule na zádech se furt dělají :,( :,( šaty mám s korzetem a hole záda nevíte co pomáhá?? :roll:

zkus se poradit s kožním..nebo závoj
jinak já několik let bojovala s akném těsně před těhu už to bylo celkem ok a pak v těhu zase všechno zpět..ted jsem po porodu víc jak 20m a až ted se to vrací zase do normálu..ono se to spraví

Any111
Kecalka 408 příspěvků 07.07.19 18:32

Asi bych to pri nejhorším nechala zakrýt makeupem od odborníka, který makeup pořádně zajistí aby se po čas svatby neroztekl :nevim:

Váš příspěvek
Reklama