Aknéa - které produkty zabírají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anonyme14
Povídálka 11 příspěvků 11.08.18 10:30
Aknéa které produkty zabírají?

Dobrý den,
Moji dceru (13 let) trápí akné po celým obličeji.

Koupila jsem ji v lékárně Biodermu Sebium Global, která celkem zabírala. Ale docela mi vadilo, že jak ten krém dcera používala každý den (ráno i večer), tak už ho po měsíci neměla a já jsem ji musela koupit další. (Ten krém od Biodermy je fakt malý…)

Proto se ptám, který produkt Z LÉKÁRNY zabírá dobře na akné? A je tam toho produktu dost? (Aby se do měsíce nevypotřeboval) :D
Děkuju za každou radu! :mavam:

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 11.08.18 10:40

@anonyme14 Na akné je super Skinoren, dokonce je dávno volně prodejný, ne jen na předpis jako dřív. Jen pozor, aby měla předtím suchý obličej, jinak může trochu pálit. Přečíst příbalák určitě! Na čištění mi vyhovuje (jako jediný ze všeho, co jsem kdy zkoušela) Bioderma Sensibio gel, jiné mě moc vysušovaly, je hodně jemný. Z krémů mám oblíbený LRP Effaclar Mat, ale krémy z lékárny jsou prostě dražší a rychle se při pravidelném používání vypotřebují, s tím nic nenaděláš. :nevim: Pokud ale něco dceři vyhovuje, dopřej jí to – jestli jí Bioderma sedí, ať ji používá. :kytka:

anonyme14
Povídálka 11 příspěvků 11.08.18 10:50

@Litta Moc Děkuju za radu! Zkusím se poptat v lékárně na Skinoren. :kytka:

SunSan
Kecalka 290 příspěvků 11.08.18 10:55

Mne pomohlo Nobilis Tilia. Sérum calendula, mesickovy krém a pleťová voda hrebickova.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 10:58

Misto chemie a niceni pleti vysusovanim, bych se spis zamerila na prirodni kosmetiku. Treba Havlikova prirodni apoteka ma radu Krasna slecna, melo by to byt i na akne. A taky zda dcera neji blbosti, cokolada, slazene napoje, atd.

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 11.08.18 11:00
@Verun83 píše:
Misto chemie a niceni pleti vysusovanim, bych se spis zamerila na prirodni kosmetiku. Treba Havlikova prirodni apoteka ma radu Krasna slecna, melo by to byt i na akne. A taky zda dcera neji blbosti, cokolada, slazene napoje, atd.

Nebo tak. :kytka: Ale to je cenově ještě taky asi výš, nebo je to dnes srovnatelné s tou lékárenskou? Dlouho jsem na to nekoukala, možná už je to stejné.

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 11:05
@Litta píše:
Nebo tak. :kytka: Ale to je cenově ještě taky asi výš, nebo je to dnes srovnatelné s tou lékárenskou? Dlouho jsem na to nekoukala, možná už je to stejné.

Netusim. Ale jako matka bych neresila kolik co stoji, kdybych dceri chtela pomoci. Spis naopak, staci si precist slozeni te lekarenske kosmetiky. Jako nic super. Spis bych dceri ukazala kolik kremu atd ma pouzivat. Mne 50ml baleni vydrzi pul roku pri pouzivani 2× denne.

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 11.08.18 11:06
@Verun83 píše:
Netusim. Ale jako matka bych neresila kolik co stoji, kdybych dceri chtela pomoci. Spis naopak, staci si precist slozeni te lekarenske kosmetiky. Jako nic super. Spis bych dceri ukazala kolik kremu atd ma pouzivat. Mne 50ml baleni vydrzi pul roku pri pouzivani 2× denne.

Souhlasím. Ale když se zakladatelka tak pohoršovala nad tím, že musí kupovat další… ;)

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 11.08.18 11:13
@Litta píše:
Souhlasím. Ale když se zakladatelka tak pohoršovala nad tím, že musí kupovat další… ;)

Nj, musi dceru naucit hospodarit s vecmi. I to patri k vychove. ;)

anonyme14
Povídálka 11 příspěvků 11.08.18 11:24

@Litta Já se rozhodně nepohoršovala, jen mě zajímalo, zda není i jiná kosmetika, která by dceři vydržela déle. :) Myslim si, že dcera nanáší na obličej poměrně malou vrstvu, ale ten krém je opravdu malý…

zrnko
Kecalka 424 příspěvků 11.08.18 11:29

Ja bych s ni zašla na kožní. Jedine, co mi pomohlo byl nějaký Erdo…něco - na předpis. A speciální alkoholova vodička na jednotlivé bedary - taky na predpis.
Jinak teď spíš dukladne čištění a na noc sudocreme. Možná by se dal i pityol :)
Ale ona začíná být v hormonální bouři, takže podle me to kosmetika nezachrání. Spíš aby se ji to nerozlizalo a nezanitilo. Takže čištění a nějaký protizanetlivy krém nebo zinkovou mast. Moji dceři (9) se taky pomalu začíná kazit pleť, ale dávat dítěti biodermu a podobně mi přijde strašně brzy. Pořád je to dětská pokožka.

Popelka12
Kecalka 481 příspěvků 04.10.18 08:21

@anonyme14 My se snažíme řešit většinu problémů přírodními produkty. Mám dobré reference na akné i ekzémy (i svou vlastní zkušenost) s jednou šťávou, která se užívá vnitřně i vně. Firmu jmenovat kvůli reklamě nechci, kdyžtak do sz. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >