Ako a cim vycistit potah na maxi cosi..

15317
30.10.08 11:27

Ako a cim vycistit potah na maxi cosi..

ahojte :D

budem predavat autosedacku vajicko maxi cosi cabrio a potrebujem vediet ako vycisitim a cim vycistim potah…kedze cez leto sa maly potil na hlavicke a zostalo to tam..... :?

nechcem potah nejak znicit tak sa radsej spytam vas skusenych mamiciek… :D :wink:

dikes za odpovedi… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2617
30.10.08 11:34

Ahoj,
Já jsem ho sundala a vyprala v pračce :wink: Na jemné prádlo s tekutým pracím prostředkem.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.08 12:34

já taky… prala jsem ho na programu jako peru svetry s Perwolem Balsam. A je jako nový! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
30.10.08 12:43

holky dikes… :D

a potom nebol ziadny problem ho dat naspat????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
30.10.08 12:49

a nie je to makacka dat dole ten potah..... 8O 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.08 13:20

Marti já jsem teda zápasila s Priori XP docela solidně, ale teď už mám praxi. Koupila jsem si letní froté originál potah a je to dobré, akorát jsou tam otvory na pásy a průvleky a tudy mi tam padá špína. A nemít blinkací dítě, tak to nemusím tak často čistit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2617
30.10.08 13:36

Docela to jde, musíš přijít na to jak.
Jsou tam háčky, pod v hraně u stříšky a já zápasila s pásy a pak jsem zjistila, že je to jednoduché, že se vyndavat nemusejí, že mezi nožičkama, je to jen zavlečený. Stačit strčit pás do strany a odhalí se ti tma skulinka. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
30.10.08 16:21

no sundala som ten potah a dala prat…som zvedava co vytiahnem a hlavne ako to tam dam naspat… :roll: :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
30.10.08 20:06

Ahoj,
ja mela ten samy problem jako Lenka :wink: bojovala jsem s tim, nez jsem prisla na tu skulinku… a zpatky nevim jestli to tamje dobre :oops:
No ale maly se taky potila hlavicka a nevypralo se to, protoze je to hodne vysisovany :? Mame tmave modrou a mistama je to uplne svetlince fialovy :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
30.10.08 20:27
hanucha píše:
Ahoj,
ja mela ten samy problem jako Lenka :wink: bojovala jsem s tim, nez jsem prisla na tu skulinku… a zpatky nevim jestli to tamje dobre :oops:
No ale maly se taky potila hlavicka a nevypralo se to, protoze je to hodne vysisovany :? Mame tmave modrou a mistama je to uplne svetlince fialovy :(

no ja budem mat ten isty problem…neviem ci vsetko dam naspat…a hlavne pri tej skrlinke… :roll: :?

a ten pot mame tiez.....odporucene mam ocot a zlcove mydlo…tak skusim… :)

ale cim je ten pot starsi tak je to nenapravidelna skoda...... :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama