Ako sama začat od znova v novom meste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 10:50
Ako sama začat od znova v novom meste

Ahojte budem velmi rada ak mi napíšete svoje názory a skusenosti čo ste niečo podobne zažili. Radšej anonym. Tak začnem, žijem v cz už 8 rokov pracujem tu a mam partnera s ktorym mame spoločnú domacnost, dlhodoby vztah 8 rokov. V každom vztahu sa dvaja pohadaju niekedy proste to tak je aj u nás. Vyvrcholilo to neverou…to by som nerada rozoberala ja to beriem ako zradu, neviem ci dokazem odpustit je to čerstve. Ale zvazujem tu moznost odist prec napr. Praha začat od znova od nuly sama…kedze rodinu mam daleko. Bude mi chybat opora v podobe nejakej kamošky s ktorou by som mohla travit volny cas a casom zabudnut…co sa tyka byvania asi to bude tazke, ale riesila by som to asi prenajatim nejakej izby a čas ukaže… :nevim: co sa tyka prace nebojim sa, pracu si najdem. Ludia co chcu pracovat si pracu najdu. Len ide o tu samotu a tie stavy zaciatky po rozchode… :,( po pravde citim sa uz na mimino v mojom veku a je najvyssi cas ho mat lebo roky utekaju. Len cakat az sa najde ten spravny chlap…nejaky cas kym ho spoznam…ked vseci su v tom veku zadaní. Riesit neveru po dlhorocnom vztahu kde bola nevera odpustit zalozit si rodinu? Nevera bola aj bude kazdy 2 podvedie…a ani v novom vztahu neni istota…nikdy
Prosim budem vdacna za tipy ako zacat sama od nuly bez nikoho a kde hladat kamošky myslim uprimne zenske 30+ ktore si vazia kamaratstvo :andel:
Dakujem ze ste docitali az sem a budem vdacna za kazdu radu od nestranneho cloveka :kytka:

Reakce:

Sue2008
Stálice 77 příspěvků 04.11.18 10:58

Ahoj, ja jsem zacinala v novem meste asi dvakrat (jednou po skole, jednou za lepsi praci - to uz bylo jednodussi). Nikdy teda pro lecbu :srdce: . Bydleni je nejhorsi polozka, ja jsem mela stesti, ze do zacatku jsem byla na nemocnicni ubytovne, takze mi odpadlo hledani na slepo, i finance to vychazelo dobre. No a pak postupne: zalezi na kolegynich v praci, zapsala jsem se do knihovny, zacala chodit cvicit, asi rok jsem chodila na anglictinu. Proste je treba volny cas vyplnit a casem se vykrystalizuji i kamaradky. Hlavne netlacit na pilu a hledej, co te opravdu bavi :palec:

Yopii
Kecalka 187 příspěvků 04.11.18 11:05

Pojed k mam do Ostravy :hug: myslim ze nejake kamarady ziskas i v nove praci…nebo je moznost zustat tam kde jsi, pokud tam mas zazemi a kamaradky a jen ukoncit vztah - pokud to tak chces - a nemenit vsechno najednou :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 11:08
@Yopii píše:
Pojed k mam do Ostravy :hug: myslim ze nejake kamarady ziskas i v nove praci…nebo je moznost zustat tam kde jsi a jen ukoncit vztah - pokud to tak chces - a nemenit vsechno najednou :kytka:

V to meste nechcem nerobilo by to dobrotu a naviac nepaci sa mi tu moc

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 11:12
@Yopii píše:
Pojed k mam do Ostravy :hug: myslim ze nejake kamarady ziskas i v nove praci…nebo je moznost zustat tam kde jsi, pokud tam mas zazemi a kamaradky a jen ukoncit vztah - pokud to tak chces - a nemenit vsechno najednou :kytka:

To by nebol zly napad :palec:

Yopii
Kecalka 187 příspěvků 04.11.18 11:14
@Anonymní píše:
V to meste nechcem nerobilo by to dobrotu a naviac nepaci sa mi tu moc

A jsi ve velkem nebo malem meste? Zalezi v jakem oboru taky pracujes, nekde to jde i s ubytovanim… a jinak rikam - pojed k nam :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 11:16
@Yopii píše:
A jsi ve velkem nebo malem meste? Zalezi v jakem oboru taky pracujes, nekde to jde i s ubytovanim… a jinak rikam - pojed k nam :)

Pisu sz

lilith1
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 04.11.18 11:29
@Anonymní píše:
Ahojte budem velmi rada ak mi napíšete svoje názory a skusenosti čo ste niečo podobne zažili. Radšej anonym. Tak začnem, žijem v cz už 8 rokov pracujem tu a mam partnera s ktorym mame spoločnú domacnost, dlhodoby vztah 8 rokov. V každom vztahu sa dvaja pohadaju niekedy proste to tak je aj u nás. Vyvrcholilo to neverou…to by som nerada rozoberala ja to beriem ako zradu, neviem ci dokazem odpustit je to čerstve. Ale zvazujem tu moznost odist prec napr. Praha začat od znova od nuly sama…kedze rodinu mam daleko. Bude mi chybat opora v podobe nejakej kamošky s ktorou by som mohla travit volny cas a casom zabudnut…co sa tyka byvania asi to bude tazke, ale riesila by som to asi prenajatim nejakej izby a čas ukaže… :nevim: co sa tyka prace nebojim sa, pracu si najdem. Ludia co chcu pracovat si pracu najdu. Len ide o tu samotu a tie stavy zaciatky po rozchode… :,( po pravde citim sa uz na mimino v mojom veku a je najvyssi cas ho mat lebo roky utekaju. Len cakat az sa najde ten spravny chlap…nejaky cas kym ho spoznam…ked vseci su v tom veku zadaní. Riesit neveru po dlhorocnom vztahu kde bola nevera odpustit zalozit si rodinu? Nevera bola aj bude kazdy 2 podvedie…a ani v novom vztahu neni istota…nikdy
Prosim budem vdacna za tipy ako zacat sama od nuly bez nikoho a kde hladat kamošky myslim uprimne zenske 30+ ktore si vazia kamaratstvo :andel:
Dakujem ze ste docitali az sem a budem vdacna za kazdu radu od nestranneho cloveka :kytka:

Mas nadeji, ze najdes chlapa, syn me zname si nasel slovenku co sem prijela z Kosic a prodavala tu, moc mila slecna, uz maji dve deti. Chodila bych cvi it, jogu, tam urcite nejake kamosky objevis..

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 04.11.18 11:38
@Anonymní píše:
Dakujem ze ste docitali az sem a budem vdacna za kazdu radu od nestranneho cloveka :kytka:

No hlavně se nemůžeš odstěhovat bůhví jak daleko, když už máte dítě, s tím musí souhlasit i jeho táta.

mrav
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 04.11.18 11:39

Volný chlap je tady - z Valašska. Pokud by ti nevadila tříletá holčička. Jestli chceš, napiš SZ. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 11:39
@Delaltctrl píše:
No hlavně se nemůžeš odstěhovat bůhví jak daleko, když už máte dítě, s tím musí souhlasit i jeho táta.

Dieta nemame ale ja uz po nom tuzim :(

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 04.11.18 11:44

Slovenky jsou zadany zboží… Jdou na dračku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 11:51
@mrav píše:
Volný chlap je tady - z Valašska. Pokud by ti nevadila tříletá holčička. Jestli chceš, napiš SZ. :mavam:

Uz sa to tu strhlo v zoznamku :think: ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 13:32
@Delaltctrl píše:
Slovenky jsou zadany zboží… Jdou na dračku.
:palec: :potlesk:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >