Ako ste briberali pocas tehulkovstva?

1160
5.6.07 10:41

Ako ste briberali pocas tehulkovstva?

Ahojte tehulky a maminky. Robím si taký prieskum ako maminky priberajú pocas tehotenstva. Ja som v 18 tom tt a pribrala som zatial 3,5 kg. Neviem ci je to vela, alebo malo ale hlavne som dost nabrala na tuku okolo zadku, a prsia sa mi zvacsili o dva a pol cisla, skoro o tri, hihi. Inac som bola vzdy chudulinka ako prutik a teraz sa to na mna lepi. Ak chcete, napiste ake su Vase skusenosti s priberanim pocast tehu az do porodu.
Prajem krasny den a bezproblemove tehotenstvo.
Luli :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5352
5.6.07 10:54

Ahojky,
já bych to nijak nesrovnávala, každá jsme jiná a každá přibíráme jinak, já jsem přibrala 17 kg a teď tři měsíce po porodu už mám všechno pryč :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
5.6.07 11:14

ahoj

já nabrala 19,5 kilo a 2 měsíce po porodu jsem je měla dole.ale ještě by tak 10kilo bodlo.ale je fakt, že jsem si v těhu dopřávala,ale ještě to bylo v normě.si pamatuju,jak jsem byla u doktora na kontrole v 32tt a měla jsem nahoře 14kilo tak už mi říkal dost.no ještě jsem skoro 6 kilo přihodila.

fakt každá příbírá jinak, vůbec bych to neřešila.hlavně buď v pohodě ať máš pohodové miminko. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
5.6.07 11:24

bud v klidu, ja za cele tehotenstvi pribrala 30kg (83kg) no a do pul roku byly dole a jeste jsem 4kg prihodila (49kg) (ale vetsi prsa a zadek mi zustaly - ale zadek ja mela vzdycky) :wink: fakt se timhle netrap a i kdyz nebudes pribirat podle tabulek tak to pak jde dolu samo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
5.6.07 11:44

Já měla na začátku těhu 57 kg a přibala jsem 12,5 kg. Druhý den po porodu jsem vážila 64 kg a do šetinedělí byl pryč i zbytek. Teď mám taky 57 kg a 166 cm :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
5.6.07 11:55

Ahoj, já na začátku těhu zhubla 9kg /nevolnosti/ a pak do konce přibrala 13kg. Teoreticky jen 4kg nad svou váhu. Štíhlice nejsem, tak jsem byla ráda. Do šestinedělí jsem všechno zhubla, ale už mám 3-4kg opět nahoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
5.6.07 12:12

jeeeeeejej, to sa ti ako podarilo 9 kg schudnut, ved to si asi ani nejedla a ked hej tak to slo von, ze? a miminku to nevadilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
5.6.07 12:14

Moja kamoska vazila pred tehu 48 a pred porodom 81 - 33 kil pribrala, vobec som ju nespoznala, taka bola obrovska a teraz ma dvojrocneho uz syna a vazi dokonca menej ako pred porodom. xixi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
967
5.6.07 12:20

Já jsem přibrala 15 a to jsem se snažila jíst opravdu jen abych nezkolabovala. Takže až konečně budu čekat druhé, budu jíst normálně, nepřežírat se, ale kg neřešit. Pak to jde dolů samo. Stimulace jsou na toto horší než těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
5.6.07 12:31

Tak já jsem přibrala šílených 25 Kg. Do konce druhého trimestru jsem přibírala podle tabulek, ale ve 3. a hlavně poslední měsíc těhu jsem přibírala naprosto šíleně. Zadržovala jsem totiž vodu, byla jsem celá oteklá… Ale bílkoviny v moči jsem neměla, takže to nikdo neřešil. Jen já osobně jsem se poslední týdny styděla říkat váhu. Porodem jsem se zbavila 15 Kg a zbylé pomalu shazuji díky kojení. Ale je to dobré, už mám asi jen dvě kilča navíc :)

Přeji Ti Luli bezproblémové těhotenství a nějakými kilogramy navíc si nelam hlavu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
5.6.07 13:32

Těch 9kg jsem zhubla za týden, když mi bylo tak, zle, že jsem do sebe nic nedostala a skončila na kapačkách. Opravdu mi to za ty shozené kila nestálo. Zle mi bylo první 3 měsíce, pak dobré, tak jsem si to pěkě vynahrazovala a žrala jak najatá. Samé sladké a samé, ne zrovna málo, kalorické jídla a i přesto jsem přibrala jen 13kg. Píšu jen, protože pro mě je to poravdu tak akorát. U nás v rodině se přibírá tak 20-25kg. Tak jsem za těch 13 byla ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
5.6.07 14:36

Holky, já vám závidím…

jsem těhu počtvrté, a v každém těhu jsem přibrala „jen“ okolo 10 kg, spíš míň.. Ale proč píšu - protože s každým těhu mi 4 kg zůstala - a prostě nešla dolů… Takže ne každá to po porodu schodí.....

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
5.6.07 14:58

prvni těhu - asi 25kg, ke konci jsem se radši nevážila :) pak jsem nechala v porodnici 13kg a do půl roku jsem měla kromě 2kg vše dole. Pak jsem začla zas nabírat.. až jsem zjistila, že jediný způsob, jak ty moje kila navíc snesu bude když zas otěhotním:) druhé těhu - na začátku nic moc, moc jsem nepřibírala, spíš hubla /narozdíl od prvního, kdy jsem mohla vše/ - neměla jsem chuť nanic a nutila se do jídla. No a když mi začlo chutnat, cca v 26tt tak mě chytl žlučník, takže přísná dieta, jak začly čokoládky,tak zase skončily.. :) no jsem teď v 36tt a mám cca 10kg nahoře, takže tak polovinu, než poprvé ..
taky jsem zvědavá, jak to pak půjde, ale vzhledem k tomu žlučníku se musím držet.
ahoj
iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.07 15:17

Já jsem při prvním těhu nabrala 13 kg, do 2 měsíců po porodu byly pryč a s nimi ještě další 3 kila (jsem asi ten typ, který při kojení hubne:-). Při druhém těhu (Danielka se narodila 11.května) jsem přibrala 10 kg (z toho nejvíc - asi 6 kg až ve 3. trimestru) a teď, necelé 4 týdny po porodu mám už jen 1 kg navíc. Já jsem měla v podstatě od 15 (teď je mi 35) pořád stejnou váhu plus mínus 2 kila, tak tělo má asi tendenci se k ní vrátit.
Moje kamarádka přibrala v těhotenství asi 25 kg a rok a půl po porodu měla pořád ještě 15 navíc. No a teď je těhotná znovu a děsí se toho, kolik přibere a hlavně, kolik jí zase zůstane.
Je to asi dost individuální…
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
5.6.07 17:26

Ahoj, pri prvním těhu jsem přibrala 9 kg, a po porodu mi zbyly 3kg, a ta mi zustala. ted pri 2. jsem v 32.t a amam tak 6-7 kg navic. Takze to asi bude podobne. Ale rozhodne bych se neprejidala vecer, jinak bych se neomezovala. Ja kdyz mama pocit, ze kila zacnou skakat, tak po 19. hod. se snazim jen ovoce nebo zeleninu, ted oboji doslova miluju, a kila lezou nahoru pomaleji. a jak bys mela pribirat v prubehu je v tehu prukazce. Hlavne at jste oba zdravi. misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama