Ako vnímate šťastie značiek?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.11.21 16:53

Ako vnímate šťastie značiek?

Zdravím emimino,

mala by som prosbu ohľadne šťasti značiek. Ako maminky okolo seba ste často vystavené najrôznejším značkám. A ja som behom mojej práce na diplomke objavila, že značky môžu byť šťastné. Nemali by ste čas vyplniť mi dotazník s konkrétnymi značkami a obdovať tam tak faktory šťastia?

www.bit.ly/BH_dotaznik

Zároveň by ma tu v diskusii zaujímalo, či podľa vá existuje niečo také ako šťastná značka príp., čo ňou je.

Ďakujem vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10924
6.11.21 17:37

Já asi doufám, že se mi ten význam ztrácí v překladu, jelikož nedokážu pochopit proč by někoho zajímalo, jestli je Alza šťastná nebo hravá značka. Jako fakt vůbec, nikdy by mě to ani nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8604
6.11.21 17:42
@Cenarius píše:
Já asi doufám, že se mi ten význam ztrácí v překladu, jelikož nedokážu pochopit proč by někoho zajímalo, jestli je Alza šťastná nebo hravá značka. Jako fakt vůbec, nikdy by mě to ani nenapadlo.

To bude věda, tom nemůžeme rozumět. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11378
6.11.21 17:48
@Cenarius píše:

já jsem si ten dotazník otevřela jen proto, protože jsem vůbec nepochopila o čem že to zakladatelka v úvodním příspěvku píše :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7608
6.11.21 17:52

@ivašot. a ted uz to chapes? ja to nechapu ani po otevreni dotazniku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26362
6.11.21 18:09

Taky nechápu co tím chce autor říct :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18792
6.11.21 18:30

@Babetka97 O2 jako hravá značka? Nechápu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10924
6.11.21 19:29
@ivašot. píše:
já jsem si ten dotazník otevřela jen proto, protože jsem vůbec nepochopila o čem že to zakladatelka v úvodním příspěvku píše :think:

To já otevřel taky a i to mě bylo úplně k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10463
6.11.21 20:21
@Babetka97 píše:
Zdravím emimino,

mala by som prosbu ohľadne šťasti značiek. Ako maminky okolo seba ste často vystavené najrôznejším značkám. A ja som behom mojej práce na diplomke objavila, že značky môžu byť šťastné. Nemali by ste čas vyplniť mi dotazník s konkrétnymi značkami a obdovať tam tak faktory šťastia?

www.bit.ly/BH_dotaznik

Zároveň by ma tu v diskusii zaujímalo, či podľa vá existuje niečo také ako šťastná značka príp., čo ňou je.

Ďakujem vám

Jak jsi to objevila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
6.11.21 22:05

Já asi nechápu co znamená ta šťastná /hravá značka :lol:.. Jako jestli se na mě třeba značka O2 směje když se na ni podívám? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat