Akrylové nehty od Vietnamců v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fifi2
Kecalka 187 příspěvků 19.04.18 14:07
Akrylové nehty od Vietnamců v tehu

Chodil někdo z vás k Vietnamcům na nehty v tehotenstvi? Ja k nim chodim dlouho a jsem spokojená. Jen by mě zajímalo zda to škodí plodu? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 19.04.18 14:10

Já bych si to teda alespoň v těhotenství odpustila. Už jen kvůli tomu oderu, který budeš nějakou tu chvíli dýchat. Už jen ten samotný je škodlivý.

vertunka
Závislačka 4645 příspěvků 19.04.18 14:42
@Agneth píše:
Já bych si to teda alespoň v těhotenství odpustila. Už jen kvůli tomu oderu, který budeš nějakou tu chvíli dýchat. Už jen ten samotný je škodlivý.

Naprosto souhlasim. Taky bych v tehotenstvi vynechala.

Erinye
Kecalka 333 příspěvků 19.04.18 14:48

Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 19.04.18 14:54

@Fifi2 moje manikerka mi říkala, ze akryl muze v dlouhodobém horizontu způsobovat rakovinu. Např ve Francii je zakázaný. Takže uz jen proto bych se zamyslela, zda uměle nehty opravdu potrebuju.

Fifi2
Kecalka 187 příspěvků 19.04.18 14:57

A to chodíte taky k Vietnamcům? A prosím vás co je to ten Shell :roll:?? To jsem ještě neslyšela.

Fifi2
Kecalka 187 příspěvků 19.04.18 14:58

Děkuji za nazory

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 19.04.18 15:27

Nehty od Vietnamců bych si odpustila i v "normálním stavu, natož v jiném stavu.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 19.04.18 15:57
@Erinye píše:
Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Asi žádný odér necítíš, protože chodíš na něco úplně jiného :roll: :mrgreen:

Nechodila bych k Vietnamcům na nic.

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 19.04.18 16:58
@Paola21 píše:
Nehty od Vietnamců bych si odpustila i v "normálním stavu, natož v jiném stavu.

přesně, i já

Majka13
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 19.04.18 17:30
@Erinye píše:
Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Jenže Shellac je něco úplně jiného. Je to lak. Akryl už je jiná pohádka. Hlavně použipvají většinou ten technický, který nepodléhá zdravotní nezávadnosti. t Ten bych opravdu neriskovala čichat. Proč mívají ty ženské masky?

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11686 příspěvků 19.04.18 20:29

@Fifi2 na akrylové bych nenchodila ani jako netěhotná. Je to to nejhorší, co si na nehty můžeš dát. Já jsem teda celé těhotenství chodila na gelové nehty a to bylo v pohodě. Ale ty jsou šetrnější z hlediska použitých materiálů a technologií. Moje nehtařka i odmítá klientky, které chtějí přejít z akrylu na gel, protože s tím akrylem nechce pracovat…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 19.04.18 22:18
@Erinye píše:

Mi ten smradek voni, ale mela jsem akrylovy nehty dvakrat v zivote. To co nasledovalo po jejich sundani asi netreba komentovat, nechtela bych videt nehty tech, co nosi umely nehty dlouhodobe. Ja je mela zrychtovany a bolely me konecky prstu jeste asi dva dny. Udelali to pekne, ne ze ne, navic je to bezudrzbovy (ehm, tak ctrnact dni), ale ta dan je prilis vysoka.

Lex1
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 13:12

Chodila jsem na akryl normálně celé těhotenství, i si barvila vlasy. Nevidím v tom zakladatelko problém ;)

Fifi2
Kecalka 187 příspěvků 20.04.18 13:53

@Lex1 a taky k Vietnamcům? Jde mi hlavně o ně..když tak na ně každý nadává.. :roll: :?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >