Akrylové nehty od Vietnamců v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fifi2
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 14:07
Akrylové nehty od Vietnamců v tehu

Chodil někdo z vás k Vietnamcům na nehty v tehotenstvi? Ja k nim chodim dlouho a jsem spokojená. Jen by mě zajímalo zda to škodí plodu? :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 19.04.18 14:10

Já bych si to teda alespoň v těhotenství odpustila. Už jen kvůli tomu oderu, který budeš nějakou tu chvíli dýchat. Už jen ten samotný je škodlivý.

vertunka
Závislačka 3750 příspěvků 19.04.18 14:42
@Agneth píše:
Já bych si to teda alespoň v těhotenství odpustila. Už jen kvůli tomu oderu, který budeš nějakou tu chvíli dýchat. Už jen ten samotný je škodlivý.

Naprosto souhlasim. Taky bych v tehotenstvi vynechala.

Uživatel je onlineErinye
Kecalka 280 příspěvků 19.04.18 14:48

Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 19.04.18 14:54

@Fifi2 moje manikerka mi říkala, ze akryl muze v dlouhodobém horizontu způsobovat rakovinu. Např ve Francii je zakázaný. Takže uz jen proto bych se zamyslela, zda uměle nehty opravdu potrebuju.

Fifi2
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 14:57

A to chodíte taky k Vietnamcům? A prosím vás co je to ten Shell :roll:?? To jsem ještě neslyšela.

Fifi2
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 14:58

Děkuji za nazory

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 19.04.18 15:27

Nehty od Vietnamců bych si odpustila i v "normálním stavu, natož v jiném stavu.

radkka
Neúnavná pisatelka 19357 příspěvků 19.04.18 15:57
@Erinye píše:
Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Asi žádný odér necítíš, protože chodíš na něco úplně jiného :roll: :mrgreen:

Nechodila bych k Vietnamcům na nic.

ixule
Vesmírná mluvilka 34840 příspěvků 19.04.18 16:58
@Paola21 píše:
Nehty od Vietnamců bych si odpustila i v "normálním stavu, natož v jiném stavu.

přesně, i já

Majka13
Kecalka 307 příspěvků 19.04.18 17:30
@Erinye píše:
Ja jsem 32tt a chodim od zacatku…odér žádný extra necítím, to vic, když si to lakuju doma. Nevím proč bych chodit neměla :roll: já tedy alw chodim na shell lak..

Jenže Shellac je něco úplně jiného. Je to lak. Akryl už je jiná pohádka. Hlavně použipvají většinou ten technický, který nepodléhá zdravotní nezávadnosti. t Ten bych opravdu neriskovala čichat. Proč mívají ty ženské masky?

nozu
Extra třída :D 11041 příspěvků 19.04.18 20:29

@Fifi2 na akrylové bych nenchodila ani jako netěhotná. Je to to nejhorší, co si na nehty můžeš dát. Já jsem teda celé těhotenství chodila na gelové nehty a to bylo v pohodě. Ale ty jsou šetrnější z hlediska použitých materiálů a technologií. Moje nehtařka i odmítá klientky, které chtějí přejít z akrylu na gel, protože s tím akrylem nechce pracovat…

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 19.04.18 22:18
@Erinye píše:

Mi ten smradek voni, ale mela jsem akrylovy nehty dvakrat v zivote. To co nasledovalo po jejich sundani asi netreba komentovat, nechtela bych videt nehty tech, co nosi umely nehty dlouhodobe. Ja je mela zrychtovany a bolely me konecky prstu jeste asi dva dny. Udelali to pekne, ne ze ne, navic je to bezudrzbovy (ehm, tak ctrnact dni), ale ta dan je prilis vysoka.

Lex1
Kecalka 315 příspěvků 20.04.18 13:12

Chodila jsem na akryl normálně celé těhotenství, i si barvila vlasy. Nevidím v tom zakladatelko problém ;)

Fifi2
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 13:53

@Lex1 a taky k Vietnamcům? Jde mi hlavně o ně..když tak na ně každý nadává.. :roll: :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama