Aktiferin, nadýmání, Biogaia

3HE
22308
1.7.13 19:52

Aktiferin, nadýmání, Biogaia

Prosím, můžete mi napsat své zkušenosti a názory na aktiferin/bio­gaia/potíže s trávením-nadýmání…?
malý ho užívá od narození, železo a hemoglobin má stále na spodní hranici normy, takže je to důležité a vysadit ho nemůžeme… nadýmání má celodenně… myslím, že aktiferin (nyní 2×denně 15kapek) tomu podstatně přispívá… přemýšlím o zakoupení kapek Bio gaia… co myslíte? DĚKUJI předem za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2231
1.7.13 20:47

Biogaiu mohu jen a jen doporučit, pomohly u obou dětí. Ale každé dítě je jiné a nejlépe vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
1.7.13 21:00

My jsme do biogaia investovali velice výrazně (koupili jste to několikrát po sobě a stále čekali na nějaký zázrak) a výsledky nikde :think: Ale když je člověk zoufalej, udělá cokoli, takže bych to určitě zkusila zase bez ohledu na peníze :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3HE
22308
1.7.13 21:59

Díky za odpovědi… mohl by ještě napsat někdo, kdo má zkušenosti i s tím železem/biogaiou… no, asi se to bude muset vyzkoušet, jinak se to nedozvím. Buď zbytečně vyhodím peníze do luftu nebo to pomůže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
2.7.13 00:06

Myslíš, že ta Biogaia nějak bude podporovat tvorbu krvinek při braní Aktiferinu? Nebo, jak by to mělo pomoci? Jsou to jen probiotika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
2.7.13 00:23

U nas jedna holcicka na zaklade vysledku krve - nedostatek zeleza brala aktiferrin - nechtela mi po nem absolutne spat. Shodou okolnosti mela taky velke bolesti briska - koliky. Na ty koliky nam ty probioticke kapky Biogaia nezabraly, ale pomohl nam BabyCalm. Ale jak nekdo pise nahore, kazde dite je jine. Nicmene Babycalm je vyrazne levnejsi, prirodni, muzu doporucit. Co se tyce Aktiferrinu tak jsem ho vysadila, protoze to bylo u nas k nepreziti, nespala, byla jak nadopovana, prestala jsem davat, stravou pri prikrmech se to upravilo tim myslim nedostatek zeleza, koliky pak prestaly taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22308
2.7.13 09:25

@andrea74 biogaiu jsem přece chtěla na prdíky, které vznikají z aktiferinu ;)
@iliteri nemohu si dovolit mu je vysadit - je hodně nedonošený - viz. metřík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
2.7.13 10:38

Promin na metrik jsem nekoukala, tak to nevysazuj, jen bych se zeptala pediatricky, jestli neni jina moznost nez aktifferin, protoze detem tedy nekterym moc nesedi. Ten babycalm se muze od 1 mesice myslim, ale fakt funguje, u nas teda ano, biogaia ne, nebo aspon ne u nas. Drzim pesti at to vyresite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
2.7.13 10:43

Mala taky brala aktiferin a boleni briska a brutalni zacpa-strasne, Mudra nam ho kvůli te zacpe vysadila a male se hemoglobin spravil sam do mesice bez aktiferinu, mela ho ze spodni hranice na te vrchni :dance:…No a Bio-gaia nam vůbec, ale vůbec v nicem nepomohla, spise uskodila, ale kazde mimi to snasi jinak…vice s pis pomaha, my to stesti s malozu nemely…pomahal sab simplex… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22308
2.7.13 10:45

@iliteri babycalm zkusím… místo aktiferinu se dá dávat maltoferm - ten prý ty trávicí potíže nedělá, ale obsahuje parabeny a prý nějaké rakovinotvorné Éčko :nevim: a eště mě napadla homeopatická cesta podávání železa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22308
2.7.13 10:46

Ve slově JEŠTĚ mi uteklo „J“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22308
2.7.13 10:49

@kaseny88 no, už jsem psala, že nemohu vysadit železo - u nás je až riziko transfuze… narodil se o tři měsíce dříve…

ale malý má bolení jen večer od 20-24… tak jsem vymyslela plán… dám prvních 15kapek hned ráno, to už se do večera vstřebá, takže by to vliv nemuselo mít a druhou dávku dám pozdě v noci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
2.7.13 10:55

@3HE chápu, neboj to se spravi, ja mam malou o dva drive :|

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu