Aktivita miminka 2,5h

Anonymní
17.1.20 20:11

Aktivita miminka 2,5h

Ahoj,
Prosím už sem přečetla tolik článků, ale pořád nemůžu najít kdy je to dobře a kdy špatně. Mám před sebou 7dni do termínu. A malý už je dost dlouho (2,5h) aktivní furt se hýbe teď už má asi 2-3minuty skýtavku. Je to moje první mimčo a nechci kvůli každému jak se říká,, pichnutí u zadku,, letět do nemocnice nebo otravovat doktory po telefonu. Máte nějaké zkušenosti? Kdy už je to dlouho a kdy je to v pořádku? Děkuji :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
145
17.1.20 20:37

Dokud se hýbe, je to dobrý…:) jak se dlouho neozve, panikařila bych. Jinak aktivita se zvyšuje po sladkém. Takže je dost možný, že jsi měla víc cukru a mímo je naspídovaný…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
17.1.20 20:38

Jinak moc užívej a udělej si hromadu fotek!!! Já to nestihla a teď mě to mrzí :zed: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3257
17.1.20 21:05
@Anonymní píše:
Ahoj,
Prosím už sem přečetla tolik článků, ale pořád nemůžu najít kdy je to dobře a kdy špatně. Mám před sebou 7dni do termínu. A malý už je dost dlouho (2,5h) aktivní furt se hýbe teď už má asi 2-3minuty skýtavku. Je to moje první mimčo a nechci kvůli každému jak se říká,, pichnutí u zadku,, letět do nemocnice nebo otravovat doktory po telefonu. Máte nějaké zkušenosti? Kdy už je to dlouho a kdy je to v pořádku? Děkuji :zed:

Tak to ti nikdo přece tady neporadí. Někdo má aktivní miminko, někdo ne. Jestli máš pocit, že se děje něco, co není normální, tak si zajed k doktorovi :nevim: Já měla mimino hodně aktivní hlavně v noci, ale nevybavuju si, jak dlouho v kuse to bylo. A hlavně ty pohyby byly tak nějak pořád stejně… Jestli tě doteď koplo mimino třikrát za dvě hodiny a teď sebou mele už 3.hodinu v kuse, tak se může něco dít.

@Adula99 no právě, že i nezvykle velká aktivita může znamenat, že něco není v pořádku. Ale to musí posoudit zakladatelka sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
19.1.20 21:53

@Jitul.kaaa9 já jsem jednou zaprasila a zežrala celou nuttelu(fakt jsem čuník a stydím se za to). Ale malej byl tak naspídovanej, že falt ty 3h řádil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama