Aktivita po vysazení hormonální antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lola259
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 21:34
Aktivita po vysazeni HA

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat: Jako kazdy měsic jsem po 21 dnech na 7 dni HA Mercilon vysadila. Myslíte, že 8 den (tedy první
den, kdy bych si vzala tabletku) mohla antikoncepce ještě aslespoň částečně účinkovat?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 08.10.18 21:38

A ten devátý den jsi si pilulku normálně vzala? Pak bych se nebala

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 08.10.18 21:39

A ty ses nezajímala, jak HA ve tvém těle funguje? Co třeba příbalový leták? Nechápu jak někdo začne zobat hormony bez toho aniž by věděl, jak fungují. :?

Lola259
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 22:00

Příbalový leták jsem samozřejmě četla… Jenomže jak se říká: tonoucí se i stébla chytá… Ten, již zmiňovaný 8 den, jsem se s partnerem mazlila s přítelem a on mě penisem draždil,nic méně do mě neproniknul. Cca 14 dní po té jsem krvácela, ale nevím zda to mohu považovat za plnohodnotnou menstruaci…Nyní necalý měsíc po té, mám citlivější bradavky a nikdy se mi to ještě nestalo, a proto mám vcelku nahnáno, kvůli tomu také tato, pro Vás naprosto hloupá otázka. @P4ja

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 08.10.18 23:02

@Lola259 test jsi zkoušela? Myslím, že je malá pravděpodobnost.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 09.10.18 07:07
@Lola259 píše:
Příbalový leták jsem samozřejmě četla… Jenomže jak se říká: tonoucí se i stébla chytá… Ten, již zmiňovaný 8 den, jsem se s partnerem mazlila s přítelem a on mě penisem draždil,nic méně do mě neproniknul. Cca 14 dní po té jsem krvácela, ale nevím zda to mohu považovat za plnohodnotnou menstruaci…Nyní necalý měsíc po té, mám citlivější bradavky a nikdy se mi to ještě nestalo, a proto mám vcelku nahnáno, kvůli tomu také tato, pro Vás naprosto hloupá otázka. @P4ja

Tak když užíváš HA tak jak máš tak jsi snad chráněná i v sedmidenní pauze ne? Logicky i osmý den, když začneš brát nové platicko. A z mazlení opravdu neotěhotníš. A nastuduj, jak dochází k oplodnění dřív než začneš sexuální život, jinak budeš řešit pořád blbosti. Fakt nechápu proč předepisují HA dětem :nevim:

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 09.10.18 07:08
@Kskaja píše:
@Lola259 test jsi zkoušela? Myslím, že je malá pravděpodobnost.

Ještě ty jí utvrzuj v blbosti. Bere HA a styk nebyl. Nebo snad věříš na neposkvrněné početí?

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 09.10.18 08:57

@P4ja a co jako jinyho ji říct než aby si udělala pro klid test?

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 09.10.18 10:14
@Kskaja píše:
@P4ja a co jako jinyho ji říct než aby si udělala pro klid test?

Třeba to, že je to naprostá blbos? Že se pouhým mazlením bez styku a přes HA nedá otěhotnět? Kde by asi vzala ovulaci, když bere HA? Pak se nedivím, že sem každá píše i sebemenší blbost, když tady jsou asi všechny Panenky Marie. 8o

milenka zuzka
Stálice 92 příspěvků 01.12.18 01:33

Jestli mas strach, tak si kup nekde v supermarketu tehotenske testy a otestuj se pro klid duse. Z mazleni ale opravdu otehotnet nemuzes. Dej vedet, jestli nejak mohu pomoci…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >