Reklama

Aktivita po vysazení hormonální antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lola259
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 21:34
Aktivita po vysazeni HA

Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat: Jako kazdy měsic jsem po 21 dnech na 7 dni HA Mercilon vysadila. Myslíte, že 8 den (tedy první
den, kdy bych si vzala tabletku) mohla antikoncepce ještě aslespoň částečně účinkovat?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10091 příspěvků 08.10.18 21:38

A ten devátý den jsi si pilulku normálně vzala? Pak bych se nebala

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 08.10.18 21:39

A ty ses nezajímala, jak HA ve tvém těle funguje? Co třeba příbalový leták? Nechápu jak někdo začne zobat hormony bez toho aniž by věděl, jak fungují. :?

Lola259
Nováček 8 příspěvků 08.10.18 22:00

Příbalový leták jsem samozřejmě četla… Jenomže jak se říká: tonoucí se i stébla chytá… Ten, již zmiňovaný 8 den, jsem se s partnerem mazlila s přítelem a on mě penisem draždil,nic méně do mě neproniknul. Cca 14 dní po té jsem krvácela, ale nevím zda to mohu považovat za plnohodnotnou menstruaci…Nyní necalý měsíc po té, mám citlivější bradavky a nikdy se mi to ještě nestalo, a proto mám vcelku nahnáno, kvůli tomu také tato, pro Vás naprosto hloupá otázka. @P4ja

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 08.10.18 23:02

@Lola259 test jsi zkoušela? Myslím, že je malá pravděpodobnost.

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 09.10.18 07:07
@Lola259 píše:
Příbalový leták jsem samozřejmě četla… Jenomže jak se říká: tonoucí se i stébla chytá… Ten, již zmiňovaný 8 den, jsem se s partnerem mazlila s přítelem a on mě penisem draždil,nic méně do mě neproniknul. Cca 14 dní po té jsem krvácela, ale nevím zda to mohu považovat za plnohodnotnou menstruaci…Nyní necalý měsíc po té, mám citlivější bradavky a nikdy se mi to ještě nestalo, a proto mám vcelku nahnáno, kvůli tomu také tato, pro Vás naprosto hloupá otázka. @P4ja

Tak když užíváš HA tak jak máš tak jsi snad chráněná i v sedmidenní pauze ne? Logicky i osmý den, když začneš brát nové platicko. A z mazlení opravdu neotěhotníš. A nastuduj, jak dochází k oplodnění dřív než začneš sexuální život, jinak budeš řešit pořád blbosti. Fakt nechápu proč předepisují HA dětem :nevim:

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 09.10.18 07:08
@Kskaja píše:
@Lola259 test jsi zkoušela? Myslím, že je malá pravděpodobnost.

Ještě ty jí utvrzuj v blbosti. Bere HA a styk nebyl. Nebo snad věříš na neposkvrněné početí?

Kskaja
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 09.10.18 08:57

@P4ja a co jako jinyho ji říct než aby si udělala pro klid test?

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 09.10.18 10:14
@Kskaja píše:
@P4ja a co jako jinyho ji říct než aby si udělala pro klid test?

Třeba to, že je to naprostá blbos? Že se pouhým mazlením bez styku a přes HA nedá otěhotnět? Kde by asi vzala ovulaci, když bere HA? Pak se nedivím, že sem každá píše i sebemenší blbost, když tady jsou asi všechny Panenky Marie. 8o

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >