Aktivity s miminkem po šestinedělí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
114
5.12.21 17:22

Aktivity s miminkem po šestinedělí

Ahoj holky, koncem roku nám bude končit šestinedělí a přemýšlím, co se s tak malým miminkem dá dělat, abychom neseděli pořád doma. Procházky jsou jasné, ale myslela jsem spíš něco, kde se potkáme i s jinými lidmi, maminkami atd. Pokud máte i konkrétní tipy v Praze, budu ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35635
5.12.21 17:25
@Jaja08 píše:
Ahoj holky, koncem roku nám bude končit šestinedělí a přemýšlím, co se s tak malým miminkem dá dělat, abychom neseděli pořád doma. Procházky jsou jasné, ale myslela jsem spíš něco, kde se potkáme i s jinými lidmi, maminkami atd. Pokud máte i konkrétní tipy v Praze, budu ráda :)

jo, v této době je nejlepší se co nejvíce scházet s cizími. To fakt nevydržíš chvíli jen s rodinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6768
5.12.21 17:29

Já chodila s miminem na jogu, a pak s kámoškami do kaváren (kamarádky neměly děti). Ted bych ale asi tolik netrajdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
5.12.21 17:53

Od 3 měsíců jsme chodily do MC na cvičení maminek s dětmi a od půl roku plavat. Ale to byl svět ještě normální. Teď bych to s miminkem asi zvažovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66356
5.12.21 18:02

@Jaja08 teď bych se s mimcem držela rozhodně dál od kolektivu :think: jinak my chodili na tančení v šátku a plavání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18337
5.12.21 18:03

Vaničkovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
5.12.21 18:37

Chodila jsem na plavání (teda s pidi miminkem to bylo vaničkování), potom cvičení s miminky. To mě zase tak nebralo, od roku jsme chodili na hudebku a to bylo super pro mě i pro děti.

Jinak návštěvy, herny, ven na procházku nebo nějakou pochůzku/nákup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
5.12.21 18:37

Sla bych max ke kamarádce na kafe nebo tu procházku, s tak malým miminkem v téhle době fakt není dobrý nápad chodit na nejake hromadne akce. Max si dej inzerát a třeba se s někým sejit na procházky s kočárkem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
5.12.21 18:49

Ja bych taky nikam moc necourala, ale kdyz uz se ptas na tipy, tak ve Stromovce byvalo organizovane cviceni s kocarky, ma to snad i nejaky odborny nazev, melo by to vypadat trochu jako nordic walking, ale s kocarky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16694
5.12.21 18:50

Jedna dve kamaradky a navstevujte se, jinak bych fakt ted mezi lidi nelezla.
A venku to nemusi byt jen prochazky, ale vyraz i na vylet, najdi si v okoli heady/zamky/rozhledny/naucne stezky, moznosti je spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
5.12.21 18:51
@Jaja08 píše:
Ahoj holky, koncem roku nám bude končit šestinedělí a přemýšlím, co se s tak malým miminkem dá dělat, abychom neseděli pořád doma. Procházky jsou jasné, ale myslela jsem spíš něco, kde se potkáme i s jinými lidmi, maminkami atd. Pokud máte i konkrétní tipy v Praze, budu ráda :)

Nemyslím si že je dobrý nápad trajdat s takhle čerstvým mimcem a chtít se potkávat v jinými lidmi..
Za mě vyloženě nerozum :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
5.12.21 19:46

Když opominu to, ze ted je fakt blba doba na to lézt v podstatě kamkoliv mezi lidi, tak ja si s miminama absolutně vystacila s prochazkama :D Návštěvy kamarádek byly samozřejmostí, potom různé výlety apod, ale jinak denne prochazka nebo dvě a ono to úplně stačí. A to děti byly mimina ještě před covidem :D
Ja teda uplne nejsem typ co by s dvouměsíčním miminem musel nutně někde navštěvovat nějakou organizovanou zábavu (zvlášť ted, kdy člověk proste neví co kde chytí :cert: ).
Za mě, zlatý procházky, kdy ti mimino usne v kočáru a ty můžeš nerušeně třeba dvě hodky jen tak chodit, poslouchat hudbu a mít klidek :srdce: Žádný tahání dětí z hřiště, hlidani aby ti nevbehlo pod auto, běhání za odrazedlem / nošení odrazedla protože na něm nechce jet … :dance: :oops:
Až bude dítě větší, vybirej kroužky nebo hernicky, ale novorozence bych fakt ted nikam netahala …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1432
5.12.21 20:13
@Any9 píše:
Když opominu to, ze ted je fakt blba doba na to lézt v podstatě kamkoliv mezi lidi, tak ja si s miminama absolutně vystacila s prochazkama :D Návštěvy kamarádek byly samozřejmostí, potom různé výlety apod, ale jinak denne prochazka nebo dvě a ono to úplně stačí. A to děti byly mimina ještě před covidem :D
Ja teda uplne nejsem typ co by s dvouměsíčním miminem musel nutně někde navštěvovat nějakou organizovanou zábavu (zvlášť ted, kdy člověk proste neví co kde chytí :cert: ).
Za mě, zlatý procházky, kdy ti mimino usne v kočáru a ty můžeš nerušeně třeba dvě hodky jen tak chodit, poslouchat hudbu a mít klidek :srdce: Žádný tahání dětí z hřiště, hlidani aby ti nevbehlo pod auto, běhání za odrazedlem / nošení odrazedla protože na něm nechce jet … :dance: :oops:
Až bude dítě větší, vybirej kroužky nebo hernicky, ale novorozence bych fakt ted nikam netahala …

Jako jo, měla jsem to se synem to samé a to už je skoro deset let a žádný covid nebyl.
Nepřijde mi rozumný tahat takhle malé mimino po cizích lidech, přece jen ty mimca jsou haklivejsi na cokoliv..

A natož teď v době samých mutací..
To fakt nechápu proč o tom člověk uvažuje a chce se setkávat s cizími lidmi.

Však procházky jsou bezva, člověk vyčistí hlavu a mimčo je nejspokojenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
125
5.12.21 21:56

Po 6ti nedělí jsem chodila se synem na vaničkovaní, potom na plavání v bazénku pro kojence a potom jsme chodili na angličtinu podle Helen Doron asi od 18ti měsíců.
Asi od 2let i na počteníčko do knihovny, které se pořádá právě pro tak malé děti.
Jenže teď je bohužel úplně jiná doba a situace.. Je to smutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
5.12.21 22:47

Pockala bych asi dele nez sestinedeli…my teda byly vicemene doma do 3 mesicu (jen jsme navstevovali prarodice a chodili ven, ale u nas kocar v tomhle mimi veku nefrcel). Plus jsem byla klidnejsi po prvnich ockovanich. A navic teda na jare bylo vse zavrene, takze ani nebyla moznost to delat jinak :lol:

Ted je dceri skoro 11m a chodime od zari na plavani a cviceni. Plus sem tam kavarna, s muzem, nebo muzeum/vystava (s muzem, starsimi detmi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat