Aktivity s partnerem v době karantény

45
4.4.20 21:26

Aktivity s partnerem v době karantény

Ahoj holky!
Tentokrát nepřicházím s žádným problémem a nežádám Vás vyloženě ani o radu…

Zajímalo by mě, jak trávíte čas s partnerem v době karantény?

My osobně hrajeme nějaké stolní hry - pexeso, člověče nezlob se, zkusili jsme i twister. S tím, že se vždycky snažíme to nějak trochu ozvláštnit. Taky koukáme na filmy a seriály a podobně.

Nicméně neustále dokola to je poněkud únavné.
Tak mě zajímalo, co podnikáte Vy? Třeba tu každý vzájemně něco najdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3127
4.4.20 21:32

My máme 3 letou dceru a novorozence, takže o zábavu mame postaráno ve dne v noci a to doslova 8o Zkuste společně něco uvařit nebo upéct, můj je na to total kopyto tak bych to asi využila abych ho aspoň něco naučila. Dcera ho jeden den ráno přesvědčila ať ji udělá palačinky, no bylo to :poblion: ale pobavil tím všechny v práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
4.4.20 21:36

U nás taky žádná velká akce, máme teda ještě kluka skoro 2 roky, takže si hrajeme i s nim. Ale jinak fungujeme i samostatně, ze si čtu a chlap si hraje na playstationu… když děláme něco spolu tak taky většinou filmy, seriály, něco si zahrajeme anebo jdeme ven. Nic víc toho nevymyslim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
4.4.20 21:38

Všichni v okolí pečují o zahrady + budují, tu terasu nebo přístřešek, dlažby atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
4.4.20 21:40
@dedrichov píše:
Všichni v okolí pečují o zahrady + budují, tu terasu nebo přístřešek, dlažby atd.

My jsme v bytě v Praze, takže nic takového dělat bohužel nemůžeme.

Ale jinak je to určitě produktivní aktivita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3688
4.4.20 21:48

Jo tak moje 70letá maminka žije v domě. Zatímco já byla momentálně lazar, ona umyla spoooustu oken, umyla a vyleštila dveře, nábytek, kuchyň, vymyla vystavené sklo a serepetičky, mezitím samozřejmě zahrada + péče o taťku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
4.4.20 21:54

Hry (stolní a xbox), serialy, vaříme, malovali sme byt, udelalai mega uklid, hrajeme si s detma, nebo si jen tak sednem treba se sklenickou a kecame.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
4.4.20 22:07

Taky hrajeme hry, koukame na serialy, pc hry, umyli jsme vsechny okna, pretridili obleceni, ja hodne ctu, chlap hodne na zahrade nebo v dilne kdyz nemusi byt online, v tydnu nam maji prijit 2000puzzle tak to bude zabava do konce omezeni si myslim :D a jeste jsme objednali nove regaly do spize, tak tu pak budem malovat a probirat. Konecne mam cas udelat i recepty co se delaji dloujo a nebyl na ne cas.. Zatim nuda nebo ponorka neni..ale kdybychom byli v byte tak se asi postekame, mame vyhodu ze si kazdy muze zalezt a pul dne se nevidet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60338
4.4.20 22:15
@Florentium píše:
Ahoj holky!
Tentokrát nepřicházím s žádným problémem a nežádám Vás vyloženě ani o radu…

Zajímalo by mě, jak trávíte čas s partnerem v době karantény?

My osobně hrajeme nějaké stolní hry - pexeso, člověče nezlob se, zkusili jsme i twister. S tím, že se vždycky snažíme to nějak trochu ozvláštnit. Taky koukáme na filmy a seriály a podobně.

Nicméně neustále dokola to je poněkud únavné.
Tak mě zajímalo, co podnikáte Vy? Třeba tu každý vzájemně něco najdeme.

Teda ty deskovky, to hrajete TOP výběr toho nejdnudnějšího, co jde, ne? :jazyk:
Zkuste stylově Pandemii. My jí hráli dneska a super.
Stylově filmy Smrtící epidemie a Kmen Andormeda.

NO a jinak chodíme na výlety do přírody pěšky, jezdíme na kole. Z dalších deskovek pro dospěláky mi přijde třeba fajn Krycí jména, Koncept, Ubongo.

No a pak nějaké projekty na zahradě. V bytě by se dalo třeba vymalovat. Pustit se do nějaké rekonstrukce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16494
4.4.20 22:18

Oba chodíme do práce, takže spolu nejsme pořád, ale jinak normálka - odpočíváme, koukáme na filmy, každý den kdy to jde procházka, práce na zahradě,… Určitě neděláme psí kusy jen proto, že je karanténa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
4.4.20 22:29
@Lama Lama píše:
Teda ty deskovky, to hrajete TOP výběr toho nejdnudnějšího, co jde, ne? :jazyk:
Zkuste stylově Pandemii. My jí hráli dneska a super.
Stylově filmy Smrtící epidemie a Kmen Andormeda.

NO a jinak chodíme na výlety do přírody pěšky, jezdíme na kole. Z dalších deskovek pro dospěláky mi přijde třeba fajn Krycí jména, Koncept, Ubongo.

No a pak nějaké projekty na zahradě. V bytě by se dalo třeba vymalovat. Pustit se do nějaké rekonstrukce. :think:

No, ani jeden z nás na deskovky zrovna není. Nebo mě je hrát baví, ale většinu svých jsem rozešla kamarádkám s dětmi. A zbylo mi jen to nejzákladnější. A nové momentálně nikde nepořídím.

Na výlet si moc netroufám. Tady v Praze vlastně ani není moc kam, jelikož je pořad vsude plno lidí… A zase ptát se pritele jestli nechce někam jet v době karantény se mi nechce :D

Rekonstrukce je v planu, ale byt je pritele. Já tam nežiju. Takže to má v rukou hlavně on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
4.4.20 23:06

@Florentium objednej online, sezenes cokoliv. Cokoliv bude lepsi nez pexeso a člověče, to uz nebaví ani naše děti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
5.4.20 08:01

@Kriss Tina

Pexeso máme pro dospělé, takže to nás i zabavilo. Ale dokolečka je to taky furt to stejný a k zbláznění.

Moje oblíbená hra (ano, strašně moc oblíbená a mohla bych ji hrát furt do kola) jsou dostihy a sázky. Jenže ve dvou to postrádá smysl :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
5.4.20 08:06

@Florentium proč to ve dvou postrádá smysl? :D my hrajem ve dvou monopoly, to je stejny princip akorat místo koní jsou nemovitosti :nevim: dostihy mame i dětské a ty zas hraju ve dvou se synem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2218
5.4.20 08:08

No tak my oba pracujem, sice z domu, zato hodně. Taky máme tříletý dítě. Takže na nějakou karanténní nudu není kdy. Ale jelikož po večerech nemůžem na stěnu, koncerty, večírky a tak, tak je toho času spolu přece jen víc. Koukáme na seriály (dojíždíme Frontier :srdce: ), hrajem deskovky - prosimvás ale opravdický deskovky, ne ty parodie co tu zazněly - jsme deskoherní nadšenci kterým ve skříni leží deskovky v hodnotě dohromady desítek tisíc :mrgreen: no a jinak playstation a PC hry. A já jsem začala s domácím cvičením, který - krom jógy - nesnáším, ale když mi zavřeli fitko a stěnu, tak mi nic jinýhi nezbylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama