Aktivní dítě v břichu

Anonymní
27.5.20 16:17

Aktivní dítě v břichu

Ahoj, dneska jsem 25tt a byla na kontrole u jiného než svého doktora protože můj doktor je na nemocenské. Ovšem tento doktor se mě ptal jestli neberu drogy že je dítě v břichu až moc aktivní a že takto aktivní bývají děti matek co něco berou. Ovšem nic neberu. Kamarádka mi říkala jestli jsem náhodou předtím nevypila kávu - nevypila, kávu nepiju. Ovšem já se teď bojím aby v budoucnu dítě netrpelo zvýšenou hyperaktivitou, když už v břiše je až tak moc akční. Myslíte že to může mít vliv?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6539
27.5.20 16:23

Já tedy nevím, ale když jsem byla těhotná, tak jsem měla dojem, že mám v břiše fotbalový turnaj, nikdy jsem od lékaře podobne řeči neslyšela a hyperaktivni dítě nemám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27094
27.5.20 16:23

Neměla jsi předtím cukr? Jinak doktor je trošku víc netaktní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 16:26

@pikola
Nene neměla poslední jídlo jsem jedla ve 12.. Zapékané brambory se šunkou a piju jen čistou vodu :nevim:
U doktora jsem byla o půl 4 :? Takže jídlem ani pitím to nejspíš nebude

• Citovat
  • Nahlásit
32581
27.5.20 16:31

Moje dcera byla taky příliš čilá. CHodila jsem kvůli tomu častěji na monitor před porodem. Jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53917
27.5.20 16:36

Mne taky říkali že si užijeme :lol: Já jsme říkala že tam snad hraje fotbal a doktor at jsem ráda že místo fotbalu nehraje hokej :mrgreen: Dcera byla aktivní přes den a i v noci :mrgreen: a zůstalo jí to :jazyk: Nedonošená o 6 týdnů a v 11m už sama bez pomoci přešla celý pokoj :mrgreen: Už na JIRP se doktoři smáli jak je zvědavá a celá se nadzvedává aby náhodou o něco nepřišla. Dětská doktorka když malá měla 3m řekla že už jí těch 6 týdnů odečítat nemůže :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
27.5.20 16:41

Neměla jsem tak aktivni děti v břichu, aby to někdo komentoval, mám srovnání dvou dětí. Druhý syn byl v břiše mnohem aktivnější než první a je to znát i v jejich povahách. První je rozvážný, druhý musí být pořád akci. Jakmile se objeví na dohled něco na co se dá vylézt tak na to do vteřiny vyleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64573
27.5.20 16:43
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska jsem 25tt a byla na kontrole u jiného než svého doktora protože můj doktor je na nemocenské. Ovšem tento doktor se mě ptal jestli neberu drogy že je dítě v břichu až moc aktivní a že takto aktivní bývají děti matek co něco berou. Ovšem nic neberu. Kamarádka mi říkala jestli jsem náhodou předtím nevypila kávu - nevypila, kávu nepiju. Ovšem já se teď bojím aby v budoucnu dítě netrpelo zvýšenou hyperaktivitou, když už v břiše je až tak moc akční. Myslíte že to může mít vliv?

Blbost.. U mě se dneska hopslo jako svina a to ani neberu ani kafe nepiju atd.. Starší kluci byli to samé.. Aktivisti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
27.5.20 17:08

Já jsem 28tt. Kafe piju a malá skoro nekope… Až mi to přijde divný, že si všichni kolem mě „stežují“ jak mají v břiše fotbal a mimi se točí a u mě nic. Je furt ve stejné poloze a kope jen občas a jen tak decentně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
27.5.20 17:50

To snad není pravda :lol: někdy jsou ti doktoři fakt zvláštní, nakonec člověk zjistí, že v něčem jedou oni, aby vydrželi… :roll:

Já měla hodně akční dítě, sestřička se smála, že mám akční mimi, ale takové kecy teda neměla… Na konci těhotenství zase začalo být mimi hodně spavé, tak se jim to trochu nezdálo, ale opět, bez blbých připomínek. 8)

I když, dcera je divoch a nespavec, takže zrovna jí ta aktivita zůstala. :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
27.5.20 18:52

První dcera v břiše aktivní normálně, mimo břicho je teda docela nastřelená. Druhá dcera v břiše šílený divoch, pár týdnů před porodem mi rozkopala břicho tak, až mi udělala nehezké strije. Jela jsem i na pohotovost, kvůli tomu, že jsem měla strach, jestli se něco neděje, jak se jednou šíleně mlela. Mimo břicho je to těžký a rozvážný pohodář a kliďas. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
27.5.20 18:59

Doktor byl asi vtipálek, no. :mrgreen: Jako ten můj, ale my se zasmějeme spolu. U běžných vystresovaných těhotných žen tihle moc nepochodí… :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 19:55

@Litta
Doktor právě vtipálek vůbec nebyl. Neřekl to při vyšetření že srandy. Ale seriózně se mě na to zeptal až když jsem odcházela. A vůbec se teda netvaril, že by si dělal srandu

• Citovat
  • Nahlásit
8837
27.5.20 20:27
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska jsem 25tt a byla na kontrole u jiného než svého doktora protože můj doktor je na nemocenské. Ovšem tento doktor se mě ptal jestli neberu drogy že je dítě v břichu až moc aktivní a že takto aktivní bývají děti matek co něco berou. Ovšem nic neberu. Kamarádka mi říkala jestli jsem náhodou předtím nevypila kávu - nevypila, kávu nepiju. Ovšem já se teď bojím aby v budoucnu dítě netrpelo zvýšenou hyperaktivitou, když už v břiše je až tak moc akční. Myslíte že to může mít vliv?

To je blábol, doktor to asi myslel jako vtip, akorát se nepovedl. Já jsem měla první dítě v břiše fakt hodně aktivní, z prvních monitorů mě moje lékařka poslala na kontrolu do nemocnice a i tam valili oči, jak tam ta křivka litala. Dítě je sice akční a byl vždy motoricky napřed, zároveň to ale bylo nejpohodovější a nejspavější miminko z těch mých tří. Je zdravý a když se vyřádí venku, tak umí být na svůj věk i hodně klidny a soustředěny. Třetí dítě zase bylo v břiše lenoch, kolikrát jsem měla pocit, že ji hodně dlouho necítím a musela jsem se na pohyby opravdu soustředit, jedny monitory ji zas vyšly abnormálně nízké a ta zas byla po narození neklidná, nespava a hrozně urvana. Jinak je ale zdravá, chytrá a kromě toho, že to je ženská umíněná a trochu vztekla, je i veselá a pohodová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
27.5.20 22:46
@Pajik 76 píše:
Já jsem 28tt. Kafe piju a malá skoro nekope… Až mi to přijde divný, že si všichni kolem mě „stežují“ jak mají v břiše fotbal a mimi se točí a u mě nic. Je furt ve stejné poloze a kope jen občas a jen tak decentně…

Třeba má slušné vychování ;) Je to distingovaná dáma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat