Aktivní miminko 26 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 07.08.19 16:25
Aktivní miminko 26.tt

Ahoj, chci se jen zeptat jak jste to měli vy..jsem ve 26.tydnu a posledních pár dní se ten kluk v břiše snad nezastaví. Můžu ležet jak chci, sedět jak chci.. jen ve stoje je trochu klid :D jsem ráda, že ho cítím, ale občas bych si ráda odpočinula bez hurikánu v břiše. Nemáte vychytané něco, čím bych ho alespoň na chvíli umoudřila? Vím, že jsou spíš rady na to, jak vyvolat pohyby :) stejně tak doufám, že mu tohle nezůstane i po porodu :D

Přečtěte si článek: První pohyby miminka

Reakce:
Katus44
Závislačka 2947 příspěvků 07.08.19 16:32

Moje mimi se chtělo prokopat bokem ven :lol: nebo kudykoliv by to šlo :lol: Zůstalo mu to. Je to nezničitelný ďáblík :D

Lnm
Kecalka 476 příspěvků 07.08.19 16:36

Az bude mit min mista, tak divocit tolik nebude. Ale citit to budes zase o neco vic :mrgreen:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 07.08.19 17:12

@Kiwijeta Změnit jídelníček? Moje dítě nemohlo snést cokoliv pikantnějšího, to hned začala škytat. A nepřetahovat se, břicho si občas potřebuje odpočinout.

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 07.08.19 17:14

@hadraplanka pikantní nejím více méně vůbec, občas něco sladkého, ale taky se tím necpu celý den :nevim:

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53622 příspěvků 07.08.19 17:17

@Kiwijeta kazde dite je jine, spis se priprav na to, ze to same to pak bude i po porodu. Mam to ted stejne. Dceru jsem naopak necitila vubec a spala i po porodu 4 mesice v kuse. Druhe mi to vynahradi :mrgreen:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 07.08.19 17:19

@Kiwijeta Tak holt je to aktivní miminko. :lol: Hledá si v pupku nejpohodlnější polohu.

Kiwijeta
Stálice 85 příspěvků 1 inzerát 07.08.19 17:19

@blumen to jsem úplně slyšet nechtěla no:grinning: jsem připravená na změnu režimu s miminem, ale spánek mám rada :D

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 53622 příspěvků 07.08.19 17:37
@Kiwijeta píše:
@blumen to jsem úplně slyšet nechtěla no:grinning: jsem připravená na změnu režimu s miminem, ale spánek mám rada :D

To kazdy :lol:

Váš příspěvek
Reklama