Aktovka Belmil nebo Ars una

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mooniikka
Povídálka 32 příspěvků 10.10.18 10:48
aktovka Belmil nebo Ars una

Ahojte,
Ježíšek by nám letos měl nadělit aktovku. Rádi by jsme klasickou aktovku s klopou, takže Topgal, který vede na trhu asi i kvalitou, u nás neprošel. Uvažuji o Belmil nebo Ars Una.
Ars una se mi asi líbí trošku víc, ale je o málo těžší, než Belmil. Rozdíl dělá jen asi ca 100g. Dceři sedí na zádech obě. Dcera js spíše lehce útlejší postavy, momentálně ca 110cm, do září to jěště pár cm doroste…
:think: Máte skušenosti?

Reakce:
Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 10:58
@mooniikka píše:
Ahojte,
Ježíšek by nám letos měl nadělit aktovku. Rádi by jsme klasickou aktovku s klopou, takže Topgal, který vede na trhu asi i kvalitou, u nás neprošel. Uvažuji o Belmil nebo Ars Una.
Ars una se mi asi líbí trošku víc, ale je o málo těžší, než Belmil. Rozdíl dělá jen asi ca 100g. Dceři sedí na zádech obě. Dcera js spíše lehce útlejší postavy, momentálně ca 110cm, do září to jěště pár cm doroste… :think: Máte skušenosti?

Urcite Ars Una, bude ji sluset vic a vic vydrzi, je trvanlivejsi. Jezisek donese moc pekny darek.

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 10.10.18 11:53

Taky budeme dceři kupovat k Ježíšku aktovku a máme vybranou Herlitz Loop. Váha 890g. Syn měl Karton P+P. Už jsem měla v ruce snad desítky aktovek a mezi tima ergonomickýma je rozdíl snad jen ve váze, jinak je opravdu jedno, co si dítě vybere. U nás se vždy hlavně koukalo i na motiv, aby se taška líbila. Takže bych doporučila sednou s dcerkou k pc a ukazovat a ukazovat, co by se jí líbilo.
U nás bude tato:
 https://www.fullbag.cz/…one-50008063

katyna1984
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 10.10.18 12:00

Mame Belmil druhým rokem a je jako nova. Za me super.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:27

Ještě koukněte na Baggymax Trojky, pro drobnou holčičku je super a váha jen 650 g. Malá ji nosí od září a je spokojená…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:28

Teda Baggymax Trikky, automatická oprava v telefonu, nevšimla jsem si…

mooniikka
Povídálka 32 příspěvků 11.10.18 08:35

Ahojte, moc děkuji za Vaše skušenosti,
všera jsem strávila hledáním několik hodin a už mi jde hlava kolem z těch motivů…
Ale děkuji
:jazyk: :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >