Reklama

Aktovka Belmil nebo Ars una

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mooniikka
Povídálka 29 příspěvků 10.10.18 10:48
aktovka Belmil nebo Ars una

Ahojte,
Ježíšek by nám letos měl nadělit aktovku. Rádi by jsme klasickou aktovku s klopou, takže Topgal, který vede na trhu asi i kvalitou, u nás neprošel. Uvažuji o Belmil nebo Ars Una.
Ars una se mi asi líbí trošku víc, ale je o málo těžší, než Belmil. Rozdíl dělá jen asi ca 100g. Dceři sedí na zádech obě. Dcera js spíše lehce útlejší postavy, momentálně ca 110cm, do září to jěště pár cm doroste…
:think: Máte skušenosti?

Reklama

Reakce:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 10:58
@mooniikka píše:
Ahojte,
Ježíšek by nám letos měl nadělit aktovku. Rádi by jsme klasickou aktovku s klopou, takže Topgal, který vede na trhu asi i kvalitou, u nás neprošel. Uvažuji o Belmil nebo Ars Una.
Ars una se mi asi líbí trošku víc, ale je o málo těžší, než Belmil. Rozdíl dělá jen asi ca 100g. Dceři sedí na zádech obě. Dcera js spíše lehce útlejší postavy, momentálně ca 110cm, do září to jěště pár cm doroste… :think: Máte skušenosti?

Urcite Ars Una, bude ji sluset vic a vic vydrzi, je trvanlivejsi. Jezisek donese moc pekny darek.

AstraG
Závislačka 4397 příspěvků 10.10.18 11:53

Taky budeme dceři kupovat k Ježíšku aktovku a máme vybranou Herlitz Loop. Váha 890g. Syn měl Karton P+P. Už jsem měla v ruce snad desítky aktovek a mezi tima ergonomickýma je rozdíl snad jen ve váze, jinak je opravdu jedno, co si dítě vybere. U nás se vždy hlavně koukalo i na motiv, aby se taška líbila. Takže bych doporučila sednou s dcerkou k pc a ukazovat a ukazovat, co by se jí líbilo.
U nás bude tato:
 https://www.fullbag.cz/…one-50008063

katyna1984
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 10.10.18 12:00

Mame Belmil druhým rokem a je jako nova. Za me super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:27

Ještě koukněte na Baggymax Trojky, pro drobnou holčičku je super a váha jen 650 g. Malá ji nosí od září a je spokojená…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 13:28

Teda Baggymax Trikky, automatická oprava v telefonu, nevšimla jsem si…

mooniikka
Povídálka 29 příspěvků 11.10.18 08:35

Ahojte, moc děkuji za Vaše skušenosti,
všera jsem strávila hledáním několik hodin a už mi jde hlava kolem z těch motivů…
Ale děkuji
:jazyk: :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >