Reklama

Aktovka Emipo nebo Bagmaster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 8 inzerátů 21.04.18 14:59
Aktovka Emipo nebo Bagmaster

Začínám vybírat aktovku pro naši budoucí prvňačku a výběr jsem zúžila na tyto dvě. Kdo máte, poradíte, jak jste spokojeni?
https://www.bagmaster.cz/…nkwhite.html
 https://www.skolni-aktovky-batohy.cz/…GO-ONE-Dream

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 21.04.18 15:05

Take jsem puvodne chtela koupit aktovku a nakonec jsem poridila skolni batoh. mnohem lip sedel na zadech a je lehci. zvaz to. a je dobre tasku s ditetem vyzkouset, my treba vybrali az tak paty typ.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 21.04.18 20:30

@ver0n1ka měli jsme emipo a super.. po 2 letech stále jak nová, lehká, dobře rozdělená, fakt paráda

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 8 inzerátů 21.04.18 21:43

@nozu a můžu se zeptat jaký konkrétně?

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 8 inzerátů 21.04.18 21:44

@martina.se a měli jste přímo aktovku nebo aktovkovy batoh?

lamicina
Ukecaná baba ;) 1848 příspěvků 21.04.18 21:47

@ver0n1ka
Měli jsme tu Emipo z druhého odkazu, jen s jiným vzorem. Za mě maximální spokojenost. Vzala bych ji znova, nenašla jsem výhrady.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 21.04.18 22:09

@ver0n1ka koupili jsme značku Topgal. Ale mají také víc střihů. Nemohu bohužel najít na cedulce specifikaci. Typově je to hodně podobné tomuto: https://www.topgal.cz/…lly-18002/b/ Jsem s ním hodně spokojená a syn taky. Hledala jsem co nejlehčí batoh a současně dostatečně velký. Některé aktovky a batohy pro prvňáky mi přijdou velmi malé.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 21.04.18 23:38

Dcera má Bagmaster, ale trochu jiný model. Emipo ji vůbec nesedělo na zadech (ani po úpravě presek). Doporučuji spis vyzkoušet než objednávát na blind.

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 8 inzerátů 22.04.18 11:47

@Agneth u nás je problém, že vyzkoušet není moc kde… A co jsme zkoušely, tak dceři přišlo všechno stejné :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 22.04.18 20:01
@ver0n1ka píše:
@martina.se a měli jste přímo aktovku nebo aktovkovy batoh?

aktovku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama