Aktovka Emipo nebo Bagmaster

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 13 inzerátů 21.04.18 14:59
Aktovka Emipo nebo Bagmaster

Začínám vybírat aktovku pro naši budoucí prvňačku a výběr jsem zúžila na tyto dvě. Kdo máte, poradíte, jak jste spokojeni?
https://www.bagmaster.cz/…nkwhite.html
 https://www.skolni-aktovky-batohy.cz/…GO-ONE-Dream

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 21.04.18 15:05

Take jsem puvodne chtela koupit aktovku a nakonec jsem poridila skolni batoh. mnohem lip sedel na zadech a je lehci. zvaz to. a je dobre tasku s ditetem vyzkouset, my treba vybrali az tak paty typ.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 21.04.18 20:30

@ver0n1ka měli jsme emipo a super.. po 2 letech stále jak nová, lehká, dobře rozdělená, fakt paráda

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 13 inzerátů 21.04.18 21:43

@nozu a můžu se zeptat jaký konkrétně?

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 13 inzerátů 21.04.18 21:44

@martina.se a měli jste přímo aktovku nebo aktovkovy batoh?

lamicina
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 21.04.18 21:47

@ver0n1ka
Měli jsme tu Emipo z druhého odkazu, jen s jiným vzorem. Za mě maximální spokojenost. Vzala bych ji znova, nenašla jsem výhrady.

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 21.04.18 22:09

@ver0n1ka koupili jsme značku Topgal. Ale mají také víc střihů. Nemohu bohužel najít na cedulce specifikaci. Typově je to hodně podobné tomuto: https://www.topgal.cz/…lly-18002/b/ Jsem s ním hodně spokojená a syn taky. Hledala jsem co nejlehčí batoh a současně dostatečně velký. Některé aktovky a batohy pro prvňáky mi přijdou velmi malé.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 21.04.18 23:38

Dcera má Bagmaster, ale trochu jiný model. Emipo ji vůbec nesedělo na zadech (ani po úpravě presek). Doporučuji spis vyzkoušet než objednávát na blind.

ver0n1ka
Kecalka 180 příspěvků 13 inzerátů 22.04.18 11:47

@Agneth u nás je problém, že vyzkoušet není moc kde… A co jsme zkoušely, tak dceři přišlo všechno stejné :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 22.04.18 20:01
@ver0n1ka píše:
@martina.se a měli jste přímo aktovku nebo aktovkovy batoh?

aktovku

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama