Aktualizace Androidu - sesypal se telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 16:31
Aktualizace Androidu - sesypal se telefon

Ahoj všem,
prosím o radu. Dnes se mi nabídla aktualizace Androidu na mém MT. Potvrdila jsem ji a po jejím ukončení a doporučeném restartování telefonu mi nefunguje snad žádná aplikace, včetně internetového prohlížeče, Gboardu atd. Čili můžu maximálně tak telefonovat. MT jsem zkoušela vypnout, zapnout, opakovaně restartovat, vyndat baterku, simku i SD kartu a NIC. Pokaždé na mě začnou vyskakovat hlášky „Aplikace XY bohužel přestala pracovat“ :pocitac: Nevíte, prosím, jak postupovat? Moc vám děkuji za vaše poznatky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Jindriska88
Kecalka 226 příspěvků 11.08.18 16:53

Já mám zkušenost s aktualizaci na Xoami a mobil se mi nechtěl z ní vzpamatovat. Tady už zbývá jedině tovární nastavení (restart telefonu do stavu, kdy jste ho zakoupila).

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 17:00

@Jindriska88 Děkuju za odpověď! Tak to jste mě vůbec nepotěšila. Mám v telefonu plno dat, o která nechci přijít a zároveň nemám čas na to je teď stahovat. Uvidím, jestli někdo nepřijde s méně radikálním řešením.

lesley
Kecalka 116 příspěvků 11.08.18 17:50

Zálohovat data přes gůgl ti nejde? To by snad neměla zabrat tolik času jako jednotlivé stahování.

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 11.08.18 17:51

zkusila bych stahnout aktualizace aplikaci. pak je pripadne odinstalovat a znova nainstalovat. a pokud to nepomuze, tak pouze tovarni nastaveni.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 18:17

@lesley Děkuju za tip, nezkoušela jsem, zkusím.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 18:20

@nozu Zkusila bych to, ale vlastně se nedostanu na net, abych se k znovuinstalaci dostala. S mobily to moc neumím. Postupuju tak nějak intuitivně. Děkuju za radu!

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 11.08.18 18:42

@Čajíček1980 na správu aplikací se dostaneš přes Google store, nepotřebuješ prohlížeč. Tam se spravují i aktualizace aplikací. Ten by ti mohl fungovat.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 18:52

@nozu nefunguje.

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 11.08.18 19:14

@Čajíček1980 no, tak to opravdu jedine tovarni nastaveni. bohuzel…

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 19:47

@nozu Ještě dotaz. Lze z telefonu stáhnout sms? Už mám telefon napojený na pc a nemůžu to v paměti telefonu, co se zobrazí na pc, nikde najít. Moc děkuji.

nozu
Extra třída :D 11665 příspěvků 11.08.18 20:23

@Čajíček1980 mozna ano, ale netusim jak. ja je vzdy se zmenou telefonu proste ozelela.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 11.08.18 20:59
@Čajíček1980 píše:
@nozu Ještě dotaz. Lze z telefonu stáhnout sms? Už mám telefon napojený na pc a nemůžu to v paměti telefonu, co se zobrazí na pc, nikde najít. Moc děkuji.

Můžete v nejhorším udělat screenshoty takových věcí a obrázky uložit do PC. Kontakty do PC dostat jdou ale u SMS si tak jistá nejsem. Zkuste si to najít na internetu. :think:

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 11.08.18 22:10

@AnnaNuvoletta07 Už jsem hledala, ale bohužel se k sms ani nedostanu. Screenshoty tudíž padají. Mrzí mě to, mám tam sms po narození dcery. Ach jo :,(

AnnaNuvoletta07
Kecalka 400 příspěvků 11.08.18 22:25
@Čajíček1980 píše:
@AnnaNuvoletta07 Už jsem hledala, ale bohužel se k sms ani nedostanu. Screenshoty tudíž padají. Mrzí mě to, mám tam sms po narození dcery. Ach jo :,(

Zkusila bych nějaký servis, odborníka přes mobily, než všechno smažete. Třeba někdo poradí, co s tím. Mám sice omezený rozhled kolem těchto věcí ale třeba by se dala aktualizace vrátit nebo nainstalovat opravný balíček. Nejdříve si promluvte s někým kompetentním když tam máte věci, na kterých vám záleží. ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >