Aktualizace noťasu - všechny složky pryč

Anonymní
14.3.21 00:25

Aktualizace noťasu - všechny složky pryč

Holky, dnes se mi cely den aktualizoval notas konkretne windows 10. Ted se to dodelalo a ja s hruzou zjistila, ze je vse komplet pryc 8o 8o mate nekdo zkusenosti? Jak to vratit zpet? Jsem z toho v… Asi vite kde. Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
168
14.3.21 00:46

Taky se mi to pár měsíců zpět stalo, ale nikdo mi neporadil jak to vyřešit.
Doufám, že vy budete mít větší štěstí a vše se zase najde. Držím palce a hlavu vzhůru. 🙏 💓

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8458
14.3.21 02:01

Nedávno se nám stalo, že mi chlap v počítači formátoval část disku a přitom se smazala data i z části disku, který se formátovat neměl. Data jsme zpět získali, ale trvalo to asi tři týdny a nebylo to levné. Základ je nic s tím počítačem nedělat, hlavně tam nic nenahrávat, mohlo by to přepsat staré soubory a už by nemusel, jít obnovit. No a kontaktovat nějakou IT firmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16750
14.3.21 07:01

Taky se hlasim do klubu.. Aktualizace a všechno komplet pryč.
Pokud se dokážeš normálně dostat na plochu a tak.. Nic s tim nedělej a popros někoho, kdo tomu rozumi.. Třeba to zachránís jednoduše přes bod obnoveni.
U mě už to teda nešlo, ale třeba budeš mít víc štěstí. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
14.3.21 12:13

Nevím jak moc jsi zdatná? Můžeš zkusit vrátit win o krok zpět před tou aktualizaci Nastavení - aktualizace a zabezpečení - obnovení
Fakt ve Windows bych data bez zálohy neměl ani náhodou. Chování jejich systému je děsný a aktualizace trvají dlouho jak v době kamenné.
Instalace OS trvá 30 min aktualizace celý den :lol: to se mi v Linuxu nedělo nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 12:59

Tak hlásím, že se stal asi zázrak. Počítač jsem pak znova restartovala a nejednou tam vše bylo. Předtím byla plocha úplně prázdná 8o. Tak díky všem svatým. Hned jsem vše, co jsem ještě neměla přendaný, přendala na externí disk.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat