Aktuálně - Gynekolog Klatovy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 12.03.18 02:15
Aktuálně - Gynekolog Klatovy

Ahoj holky.. přestěhovala jsem se do Klatov a shanim gynekologa.. rozhodne chci chlapa :) Tak se prosim podelte o rady a zkušenosti.. Koukala jsem na doktora Matušku a Suška.. bere jeste aspon jeden z nich? A ktery je lepsi? :) mockrát děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

pajulinkaa
Závislačka 4144 příspěvků 12.03.18 08:07

@A-dé-la nemyslíš Domažlice? Suško je vtipnej a veselej :D, ten mi dělal screening :palec: a brala bych ho, kdybych nebydlela už jinde ;) teď mám teda také super doktora, kterýho bych nikdy nevyměnila. Ale pamatuju si ho právě z Domažlic, kde jsem rodila před osmi lety :think:. Teď se chystám každým dnem rodit v Klatovech

ka2ka
Extra třída :D 11468 příspěvků 12.03.18 08:08

Klatovech mají úžasného primáře

AstraG
Závislačka 4278 příspěvků 12.03.18 09:52

@ka2ka Býval tam Vondraš, je pořád? Nebo někdo jiný? U Vondraše jsem byla teď po dlouhé době (moje dr marodí) a je taky fajn.

ka2ka
Extra třída :D 11468 příspěvků 12.03.18 15:43

@AstraG je tam Kuneš fakt dobrý

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 12.03.18 23:55

@pajulinkaa Nene, myslim Klatovy :) protoze vim, ze Susko přebral minuly rok ordinaci po nejake paní gyndarce, takze uz ma vlastní v Klatovech.. a v Domazlicich dela taky, to jsem slyšela.. takze je fajn? ;)

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 12.03.18 23:56

@pajulinkaa mimochodem az ja budu cekat mimi, v domazlicich bych chtela rodit, slyšela jsem jen samou chválu :) tak jestli si vzpomenes, napis, jak to dopadlo v Klatovech. A hodne stesti! :srdce:

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 12.03.18 23:56

@AstraG děkuji! :)

A-dé-la
Kecalka 211 příspěvků 12.03.18 23:57

@ka2ka dekuju, popremyslim :)

pajulinkaa
Závislačka 4144 příspěvků 13.03.18 07:27

@A-dé-la jo tak Suško je dobrý :palec: napíšu až porodim, zatím se malé nechce :lol:. Teď právě chci rodit v Klatovech, od Domažlic mě teď odrazují všichni i můj gynekolog, že Klatovy jsou lepší ;) tam teď docházím přímo k primáři Kunešovi :D, to je chlap jak hora :D a jsem s ním spokojená ;)

ka2ka
Extra třída :D 11468 příspěvků 13.03.18 09:49

@A-dé-la Kuneš je super, je to u něj rychlý a hlavně nic nezanedbá narozdíl od mojí ex mudr nepodcenil to že jsem začala rychle přibírat a podchytil preeklampsii včas a když jde do tuhého zařídí během pěti minut Plzeň

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama