Aktuálně: je teď někdo čerstsvě po mimoděložním těhotenství?

17.4.17 19:25

Aktuálně: je teď někdo čerstsvě po mimoděložním těhotenství?

Ahoj ženy,

ráda bych si psala s holkama, které mají za sebou teď čertvě mimoděložní? Kdo chcete napište, ať na to nejsme samy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

110
17.4.17 20:37

Ahojky,
Berou se 4 týdny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.17 21:22
@Lucie.vod píše:
Ahojky,
Berou se 4 týdny?

Jasný? Už jsi zcela v pořádku psychicky i fyzicky? :-) Kdy budete moci a chtít se zase začít snažit?
Já jsem teprve 4.den po laparoskopii, psychicky jakžtakž dobrý a bolesti břicha se taky zlepšují den ode dne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 22:13

Ja sem po mimodeloznim bohuzel taky. Zatim je to moc cerstve a psychicky jeste nic moc teda.Dite bylo planovane.Budu psat anonymne jestli neva.

• Nahlásit
  • Citovat
17.4.17 22:29
@Anonymní píše:
Ja sem po mimodeloznim bohuzel taky. Zatim je to moc cerstve a psychicky jeste nic moc teda.Dite bylo planovane.Budu psat anonymne jestli neva.

samozřejmě nevadí, každého věc :-) a kdy jsi na laparu byla? já na zelený čtvrtek…všechno se to seběhlo tak nějak rychle…i tu radost z otěhotnění jsem měla jenom 1 den…Miminko bylo také plánované a když se po půl roce podařilo, tak takhle :-( Vzali mi bohužel i vejcovod, tak se teď šance na otěhotnění zase snižují :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.17 22:52

Ja byla na laparce ve stredu.Taky tehu po pul roce snazeni.Tehu sem zjistila koncem brezna.Pak byl kolotoc odberu krve na hcg, ultrazvuky na kterych nebylo nic videt v deloze.Taky mi vzali vejcovod. Fyzicky jsem v pohode, ale psychicky sem v utlumu.Jen bych spala a nic se mi nechce. Porad tomu nemuzu uverit.

• Nahlásit
  • Citovat
110
17.4.17 23:15

@Sněženka25
Moc se omlouvam, špatně jsem četla, jsem jen po potratu. Ale byla jsem na pokoji s holčinou, co to zažila a šlo ji o život.
Je mi moc líto tvého trápení :,(. Ale vaječníky máš dva a pořád tu je šance a já ti budu držet palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
21.4.17 08:45

Zdravím, já byla na laparu 12.1., vzali mi pravý vejcovod, teď 3 měsíce po jsem už úplně v pohodě, psychicky i fyzicky, jen mám strach, ze už neotehotnim. Snažíme se od 1MS a zatím nic, teď začínám 3.snazici mesic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 10:57
@llenka-li píše:
Zdravím, já byla na laparu 12.1., vzali mi pravý vejcovod, teď 3 měsíce po jsem už úplně v pohodě, psychicky i fyzicky, jen mám strach, ze už neotehotnim. Snažíme se od 1MS a zatím nic, teď začínám 3.snazici mesic…

Já mám z toho také strach a hlavně, aby se to neopakovalo a nevzali mi i ten druhý vejcovod :-( A za jak dlouho jsi měla MS po laparoskopii? Já jsem teprve týden po zákroku, včera mi vyndali stehy a docela se mi ta jizva rozšklebila, tak nemám zatím ani náladu na další snažení, ale až se mi to zhojí, tak bych taky chtěla hnedka pokračovat ve snažení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
21.4.17 11:59

@Sněženka25 MS přišla bez jednoho dne za 5tydnu…ale dělali mi i revizi dělohy. Neboj za par dni to bude dobre, já mám jednu jizvicku takovou fialovou a je vidět a to je ta, kde jsem měla dren, měla jsem ho 3 cele dny, a tak mi ty stehy pěkně trhal, zbylé dvě jizvy nejsou vidět :)

Musím říct, ze z toho, aby se to opakovalo strach nemám vůbec, ale abych vůbec otěhotněla…mám naplánováno se na září objednat do Caru, kdyby se do té doby nezadarilo, to bude 8mesicu po zákroku…

Ale je tady teda spousta pozitivních zkušenosti a brzkých těhotenství po MT…tak snad budeme mít taky štěstí..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 14:06

@llenka-li No právě ty diskuze jsem taky pročítala a ani se mi nechce věřit, že tolik holek přišlo o vejcovod a pak hned napoprvé znovu otěhotněly..možná spíš napíšou ty, kterým se zadařilo, aby povzbudily..ale ty s negativními zkušenostmi nepíšou, možná nás nechcou děsit, možná se nechcou pořád dokola babrat ve svým zármutku… my se teď snažili 7 měsíců a dopadlo to takhle a to jsem byla kompletní..pochybuju, že teď s téměř poloviční šancí by to vyšlo hnedka…
Hlavně mi rodina říká a sama si to taky uvědomuju, ať to tak nehrotím, ať na to nemyslím, ale ono to úplně nejde vypnout lusknutím prstu, že jo…snažím se dělat jiné věci, ale stejně mi tyhle myšlenky pořád naskakujou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
22.4.17 10:02

@Sněženka25 taky se tenhle mesic snažím vypnout a nemyslet na to. Nebrat žádné vitaminy, netestovat ovu, snad tím psychice trosku pomůžu…do té první MS to utíká nejpomaleji, pak už je to lepší ;) ale jak píšeš, nemyslet na to nejde…snad budeme nit teď větší štěstí a povede se rychleji…Škoda, ze tu nepadá víc zkušenosti, ale asi to není až tak časté mít mimodelozni, takže těch zkušenosti není tolik..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.17 11:48

Ja trochu krvacela uz po zakroku.Jak sem psala ve stredu pred Velikonocema operace a v patek uz Ms.Do ted jeste spinim.Na snazeni ted nemyslim.Uz nebudu ani ovu testovat.

• Nahlásit
  • Citovat
772
22.4.17 13:12
@Anonymní píše:
Ja trochu krvacela uz po zakroku.Jak sem psala ve stredu pred Velikonocema operace a v patek uz Ms.Do ted jeste spinim.Na snazeni ted nemyslim.Uz nebudu ani ovu testovat.

Pokud se nedělá revize dělohy, tak přijde MS jakoby v termínu, většinou těsně po zákroku, a pak už klasicky..by měla, jak jsi byla zvykla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.4.17 13:58

Revizi mi nedelali. Posledne sem jeste ms mela v breznu a ted sem to dostala skutecne 4dny po terminu.Tak aspon MS cyklus vypada ze zustal jak byl.Sem se bala ze to budu mit rozhazene.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama