Aktuálně screening Olomouc mudr Polách a doprovod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 20:00

Aktuálně screening Olomouc mudr Polách a doprovod

Dobrý den, byla jste teď některá na screeningu v Olomouci? Na stránkách mají napsáno od listopadu bez doprovodu, asi to platí i teď? Zkoušela jste se některá domluvit se sestrou, že by si manžel eventuálně udělal antigenni test na místě? Vím že jsou horší věci, jen mi přijde líto, že pojedeme X km a manžel bude sedět v autě skrz zákaz doprovodu :( Fotky z ultrazvuku moc nemáme, protože se mimi odmítá fotit :) děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
159
6.1.22 20:45

Mají to i dole na dveřích. Zrovna zítra jdu na screening, tak se ti můžu zeptat.
Edit: pokud tedy myslíš Poláka z Hanackeho pluku. Nevím zda jsi se neprepsala u jména.

Příspěvek upraven 06.01.22 v 20:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
6.1.22 20:46

Teď nevím, jestli nemyslíš Mudr. Poláka (Hanackeho pluku?). Pokud ne, tak se omlouvám a pokud ano, tak kamarádka byla začátkem prosince a šla bez doprovodu, ale neptala se.

Ale, já byla na normálním vyšetření ve Fetmedu a čekali tam páry na 1. screening a chodili i partneři. Zkus se zeptat, třeba to půjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 20:49

Holky ano myslím Poláka, jsem blbá :zed: To by bylo fajn, kdyby jste se zítra zeptali, moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
159
7.1.22 08:16

Tak jsem teď ptala sestřičky, tak jediná možnost je se zeptat doktora přímo v ordinaci, s tím že by manžel čekal dole a případně jsi ho pak mohla zavolat. Jinak to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 08:44

@Ladein Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
2142
9.1.22 22:28

Je to bez jakéhokoliv doprovodu. Objednávala jsrm se a po telefonu mi to řekli rovnou… Ani test nic neznamená. Obednala jsem m se do FNO tak po testu z laboratore stačí antigen doprovod může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
12.1.22 08:38
@Anonymní píše:
Holky ano myslím Poláka, jsem blbá :zed: To by bylo fajn, kdyby jste se zítra zeptali, moc děkuji

Ahoj, prosímte, byla si už na tom screeningu, dovolili ti ten doprovod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 08:58

@Polnik Byla jsem včera a upřímně jsem se ani neptala. Mají to napsané hned při vstupu na dveřích a jakmile jsem vstoupila do čekárny, tak tak seděli tehulky samy bez doprovodu, tak jsem si řekla, že to zvládnu i já :mrgreen: Manžel čekal v autě, ani foto jsem nedostala, protože malej se nechtěl fotit :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
484
12.1.22 09:38
@Anonymní píše:
@Polnik Byla jsem včera a upřímně jsem se ani neptala. Mají to napsané hned při vstupu na dveřích a jakmile jsem vstoupila do čekárny, tak tak seděli tehulky samy bez doprovodu, tak jsem si řekla, že to zvládnu i já :mrgreen: Manžel čekal v autě, ani foto jsem nedostala, protože malej se nechtěl fotit :mrgreen:

Jo, právě za 14 dnů tam jde kamarádka, tak jsem chtěla vědět. Ona už jde na 2. screening, u prvního taky neměla partnera, ale to nemohl on, u 2. už by ho chtěla, tak asi půjde jinam :nevim: smysl mi to moc nedává, kdyby byl nakazeny partner, tak je třeba i ta žena, se kterou doktor přijde do styku a partner sedi daleko. Ale tak asi mají strach no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat