Aktuální info CS Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 08:08
Aktuální info CS Ústí nad Orlicí

Ahoj chtěla bych poprosit o aktuální info k plánovanému cs v Ústí n/O. Konkrétně mě zajímá pobyt na pooperačním pokoji - pochopila jsem ze stránek, že nemají klasikou jip? Dále tam píší, pod kouzelnou formulkou, „pokud to stav na oddělení dovolí“, že těsně po operaci je možný krátký pobyt mimina a otce a matky právě na tomto pokoji. Zajímalo by mě, jak tohle probíhá v praxi? Jinak celkově o cs info nepotřebuju, čeká mě třetí :roll: ale budu ráda za info o personálu, jídle. Dvakrát jsem rodila v Pardubicích, kde jsou třeba skvělé sestřičky na dětském, ale na jipce děs a o jídle raději ani nemluvím :mrgreen: Celkově si na Pce nemůžu stěžovat, ale je to mega výrobna na mimina a je tam vojenský režim :mrgreen:, který bych si potřetí a naposledy ráda ušetřila, proto uvažuji o jiné porodnici. Díky Anna

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 19.06.19 11:03

V Ústí je jip se dvěma postelemi. Tam tě převezou bezprostředně po sekci. Manžel tam se mnou a miminkem opravdu chvilku byl. Asi by tam mohl zůstat déle, ale já jsem na tom byla dost špatně. Bylo to ale moc krásný, když jsem se probouzela a první, co jsem viděla byl manžel s dcerkou v náručí. To bylo v noci. Dopoledne mi přivezli malou na kojení a když viděli, že to zvládám tak mi ji tam nechali v náručí. Odpoledne mě přesunuli na normální dvoulůžkový pokoj, který je vedle jip. Jídlo tam bylo asi tak na úrovni Pardubic, ale ten rozdíl na šestinedělí je diametrální. Tam si oproti Pardubicím budeš připadat jako v ráji :lol:. Akorát postele mají horší než v Pardubicích.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 14:30

Díky za reakci. Bože chceš říct, že ještě někde dokáží uvařit takovou hrůzu? :mrgreen: Na to snad musí mít spešl kurzy. Takže tam není na šestinedělí taková „vojna“ jak v Pce, chápu to dobře?

Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 19.06.19 14:46

Tak úplně taková hrůza jako v Pardubicích to není, ale tady žádná hitparáda. Ale budeš tam pár dní, tak to jídlo přežiješ. Akorát jsem tam nepochopila, proč dávají kojícím ženám každý den pomeranč, jablko bylo jednou za týden. Šestinedělí se fakt nedá srovnat. Všechno je tam v klidu, sestry nejsou přetížený jako v Pa, doktoři se usmívají, pokoje jsou jen po dvou. Já tam byla spokojená jako želva a Pardubice byl pak celkem šok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 14:59

Jídlo jsem přežila dvakrát, přežiju i potřetí, to je jasný, no i když „svíčková“ v podání pce mě fakt málem zabila :lol: beze srandy, s rozpáraným břichem jsem se plazila na chodbu podívat se na jídelák, co to jako bylo (mrkev nastrouhaná v bílé vodové moukaté věci), když jsem si přečetla, že to byla svíčková, málem mě to sklátilo :mrgreen: Každopádně díky za info :kytka:

Váš příspěvek
Reklama