Aktuální info o zákazu návštěv 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Femme7
Kecalka 356 příspěvků 21.03.18 06:23
Aktuální info o zákazu návštěv 2018

Zdravím, nevi nekdo jak to aktuálně vypada se zákazem návštěv v nemocnicích?? Jestli uz se to postupně ruší popr. jaky je vývoj? Hledám na netu a zadne info. Konkrétně i treba FN Bohunice, neví se kdy to zruší?? Diky za info :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6382 příspěvků 21.03.18 06:29

Co si tam třeba zavolat? :roll:

Femme7
Kecalka 356 příspěvků 21.03.18 06:53

@Šmoulice jako do Bohunic? Ja v nich lezim takze vim ze navstevy jsou zakázány. Spis se ptam jake jsou prognózy kdy se zákaz zruší.. NIKDO NIC NEVÍ

novakova.t
Závislačka 2698 příspěvků 21.03.18 07:06
@Šmoulice píše:
Co si tam třeba zavolat? :roll:

Ty jsi tak protivná normálně nebo to děláš naschvál? :poblion:

lucenka
Nadpozemská drbna 29791 příspěvků 21.03.18 07:10
@Femme7 píše:
@Šmoulice jako do Bohunic? Ja v nich lezim takze vim ze navstevy jsou zakázány. Spis se ptam jake jsou prognózy kdy se zákaz zruší.. NIKDO NIC NEVÍ

Tak když to neví v nemocnici, tak to těžko budou vědět matky na netu

Evelýna 1
Kecalka 267 příspěvků 7 inzerátů 21.03.18 07:10

Zákaz návštěv si každá nemocnice určuje sama, není to plošné nařízení, takže na to ti nikdo neodpoví.
Jinak podle zákona nemůže nikdo tvým blízkým přikázal, že za tebou nesmí. Jmenuje se to sice zákaz, ale je to vlastně doporučení. Ale dospělý člověk to snad ještě pár dnů vydrží. V Praze už chřipková epidemie ustupuje

Šmoulice
Kelišová 6382 příspěvků 21.03.18 07:30
@Femme7 píše:
@Šmoulice jako do Bohunic? Ja v nich lezim takze vim ze navstevy jsou zakázány. Spis se ptam jake jsou prognózy kdy se zákaz zruší.. NIKDO NIC NEVÍ

Tak to je úplnej gól :roll: Tak se jich zeptej :roll:
Pokud to neví oni, těžko ti odpoví někdo tady :roll:

sagina
Kelišová 7280 příspěvků 21.03.18 07:32
@novakova.t píše:
Ty jsi tak protivná normálně nebo to děláš naschvál? :poblion:

no, já myslím, že zrovna v tomto případě Šmoulice položila zcela zásadní otázku, která navíc plně odpovídá na dotaz - protože jak to se zákazem návštěv vypadá zakladatelce nejlíp řeknou právě v té konkrétní nemocnici, které se týká. pokud tam neví, těžko to bude vědět někdo jiný. já třeba taky pracuji v nemocnici a u nás jsme nějaký natvrdo vyhlášený zákaz návštěv neměli :nevim:

Šmoulice
Kelišová 6382 příspěvků 21.03.18 07:33
@novakova.t píše:
Ty jsi tak protivná normálně nebo to děláš naschvál? :poblion:

Taky ti přeji krásné ráno :poblion:

A určitě ti zakladatelka může poděkovat za skvělou odpověď k tématu :potlesk:

lilli123
Povídálka 44 příspěvků 21.03.18 08:04

Je to zakazane minimalne do patku. V patek odpoledne vyhlasuje krajska hyg. aktualni stav a urci jestli zakaz zustava v platnosti nebo ne.
 http://www.khsbrno.cz

Femme7
Kecalka 356 příspěvků 21.03.18 08:33

@lilli123 Tak přesně tuto odpoved jsem požadovala a dočkala se ji. Moc Vam dekuji!! :hug: Ono mi bylo totiž k ničemu se v samotné nemocnici ptát- nebot mi bylo řečeno ze sami čekají na nějaký pokyn khs ci tak… ale ja nikde nic nevycetla ani neslyšela, tudiz dotaz sem- zda-li nema nekdo aktuální informovace.

lilli123
Povídálka 44 příspěvků 21.03.18 08:48

@Femme7 neni zac ;)

No ja mam v patek termin a tak to dost sleduji. Doufam, ze porodim, az ten zakaz bude zruseny :)

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 09:42
@Femme7 píše:
Zdravím, nevi nekdo jak to aktuálně vypada se zákazem návštěv v nemocnicích?? Jestli uz se to postupně ruší popr. jaky je vývoj? Hledám na netu a zadne info. Konkrétně i treba FN Bohunice, neví se kdy to zruší?? Diky za info :)

u nás třeba už zákaz odvolán, ale to si nemocnice určuje sama po komunikaci s hygienou. A pochopila jsem, že tam ležíš, takže se ptát přímo dr, pokud zatím ani oni neví, tak je to na vedení a domluvě s hygienou :think:

Femme7
Kecalka 356 příspěvků 21.03.18 10:42

@martina.se a muzu vedet která nemocnice uz to odvolala?? Dekuji :)

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 21.03.18 10:44
@Femme7 píše:
@martina.se a muzu vedet která nemocnice uz to odvolala?? Dekuji :)

u nás v ově zákaz rušili tuším minulý týden, když jsem včera byla ve Vítkovicích, tak už tam nevisela zákazová cedule :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama