Aktuální situace porodnice Neratovice

29
13.5.21 08:56

Aktuální situace porodnice Neratovice

Dobrý den, mám prosbu, máte čerstvou zkušenost s porodem v Neratovicích (2021/2020)? Můžete prosím sdílet svou zkušenost? Jsem tam registrovaná, no aktuálně nemám dobré zprávy od lidí, co tam pracují, tak se rozhoduji, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
26.5.21 17:05

Dobrý den,
v neratovické porodnici se mi 1.5. narodil chlapeček a vůbec se nemusíte obávat. Za mě je to porodnice číslo 1. Skvělý přístup celého personálu porodních asistentek, dětských sester a lékařů. Je to menší porodnice s opravdu individuálním přístupem. Mohla jsem využít vanu, porodní asistentka mi provedla masáž, využila jsem i míče, opravdu mi vyšli všichni maximálně vstříc i co se týče mého porodního plánu. Nadstandard byl sice obsazený, ale i běžné pokoje jsou tam super. První mimčo jsem rodila u Apolináře, a tam to bylo jak na běžícím páse. A ty běžné pokoje, no hrůza. To se s porodnicí v Neratovicích vůbec nedá srovnat a ani co se týká péče. Jestli budu mít někdy třetí mimčo, tak jedině porodnice Neratovice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
31.5.21 18:31

@Dorová Jee, to zní skvěle.. taky o Neratovicích uvažuji.. zásadní je pro mě možnost volby polohy k porodu a respektující personál.. Takže myslíte, že tady je to dobrá volba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.6.21 10:08

@Terezka321 Určitě je to dobrá volba, personál super, možnost volby polohy je v porodnici Neratovice také…a mají moc pěkně udělané webové stránky****

Edit adminem: odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.6.21 20:14

Pokud někdo pochybujete o PORODNICI NERATOVICE tak se nebojte. Tento měsíc se mi tam narodil můj první mimísek a naprosto super. Vstřícný personál, laktační poradkyně mi poradila jak kojit. Vůbec to ze začátku nešlo a odcházeli jsem plně kojení. Super, útulné prostředí. Využila jsem i vanu, míče. Za mě plný počet bodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat