Aktuální zkušenost gynekoložek v Brně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
495
30.3.22 13:48

Aktuální zkušenost gynekoložek v Brně

Chodím k Mudr m Svojanovské (gynfit), ale je fakt že její těhotenský balíček za 3000 Kč není zrovna dvakrát super plus čekám druhé dítě a dost dlouho se vždy čekalo, nevím jak teď.

Přemýšlím o Mudr strmiskove, Kováčove, Petrové, nebo o někom jiném. Teprve půjdu na první tehotenskou kontrolu, tak chci zkusit mít odvahu jít jinam. Za fotku nebo něco si klikne zaplatím, jde mi o to, že jsem docela stydlivá, asi i díky tomu, že jsem silnější (bojím se blbých keců v těhotenství), navíc žijeme s partnerkou, ktera mě když to vyjde doprovází.

Takže hledám příjemné, respektující fajn doktory, spíše ženy, co se nezenou dělat pořád vnitřní vyšetření, když není důvod.

Mudr. Svojanovska byla k nám super, ale ten balíček s čekáním je nic moc, plus vnitřní vyšetření dělá co si pamatuju pokaždé.

Díky za tipy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.3.22 14:06

Chodím k paní doktorce Bílkové do Heliosu a naprostá spokojenost, chodí tam i kolegyně a také je spokojená. Je velice ochotná, přátelská, ráda všechno hned vysvětlí a u ní člověk ani neví, že je na vyšetření. Ale nejsem si teď jistá, jestli ještě berou nové pacienty…Jinak v Heliosu jsem byla spokojena se všemi doktory, co mě kdy vyšetřovali.

Jinak velmi NEdoporučuji paní doktorku Průšovou ze Zahradníkove. Je sice milá, ochotná a vstřícná, ale dost zmatkuje, jednou řekne něco, po druhé že to tak nebylo a že nic podobného neříkala a vyšetření od ní dost bolí a neobejde se bez krvácení.

Dále velmi NEdoporučuji paní doktorku Svatavu Žalmanovou. Je velice nedbalá a všechno zlehčuje. Umřel mi díky její nedbalosti velmi blízký člověk.

• Citovat
  • Nahlásit
20391
30.3.22 14:15

Žádný balíček bych neplatila. Kromě 1.screeningu je vše hrazeno zp. 3 utz a 2 další screeningy. Jen zkouší a chtějí vytriskat prachy. Vše co jim platíte za balíčky je dar a je dobrovolný, lékař si tím nemůže podminovat nic…

Příspěvek upraven 30.03.22 v 14:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20391
30.3.22 14:17

Jinak já chodím do gynmeda. Zkušenost neutrální, nic jsem s nima řešit nemusela, chodím jen na preventivky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15627
30.3.22 14:32

Však ten balíček nemusíš platit. Já jsem ho nikdy neměla a ani mě to nevadilo.
Chodím na Orli do Centra Dvořák, mají vše pod jednou střechou, sice je to tam v poradnach takový rup šup, ale nikdy nic nezanedbali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
30.3.22 15:49

Kdyby dali opravdu volbu chcete nechcete je to něco jiného, vím, že můžu říct, že nic platit nebudu atd, ale je to podáváno tak, že se člověk cítí, jako že to je povinnost. Tedy sháním něco jiného, tak uvidím, co se tu sejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20391
30.3.22 16:57
@klinerovi píše:
Kdyby dali opravdu volbu chcete nechcete je to něco jiného, vím, že můžu říct, že nic platit nebudu atd, ale je to podáváno tak, že se člověk cítí, jako že to je povinnost. Tedy sháním něco jiného, tak uvidím, co se tu sejde.

Ano, to je schválně, aby ženy bez keců zaplatily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20391
31.3.22 11:49

Prosimte, když už chceš pokládat takový dotaz anonymně na různých platformách, tak si prohlídej, abys nebyla dohledatelna. Teď o nic nejde, jindy jít může. Když bude dotaz vážnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat