Aktuální zkušenost z porodnice Chrudim nebo Hradec Králové

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
74
23.5.22 07:56

Aktuální zkušenost z porodnice Chrudim nebo Hradec Králové

Ahoj, nemáte někdo čerstvé zkušenosti z porodnice v Chrudimi nebo v Hradci Králové? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10440
23.5.22 08:50

Myslím, že nemusíš shánět zas až tak čerstvé info, rodila jsem v HK v letech 2014, 2018 a 2020, vždy vše zůstalo při starém :D Za mě úplně ok, ale tak záleží, co čekáš a jaké máš představy. Mně stačil běžný medicinský porod, dostat dítě živé ven :nevim: Neměla jsem ani žádný nadstandard. V případě komplikací u dítěte ho nemusí nikam převážet, jsou skvěle vybavení. A mě tam po komplikacích u prvního porodu (ruptura IV. st.) dali taky do pořádku na jedničku, bez následků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
23.5.22 09:13

Chrudim - 2018, strašně mi vadily sestry na novorozeneckým, úplně mi zničily představu o kojení, každá mi říkala něco jiného a když jsem poslechla jednu, pak se vyměnila směna, ta na to měla úplně jiný názor, tak já zas teda poslouchala druhou, no prostě šílený, asi bych už do Chrudimi rodit nešla. Myslím si, že jim z velké části mohu poděkovat, že jsem dceru kojila jen do 4 měsíců.
Samozřejmě, nacpaly mi tam kloboučky, dcera se nechtěla vůbec přisát, nechtěla ani přes ty kloboučky, některý sestry se u toho až vztekaly nebo rozčilovaly, že to dítě prostě nemůžu kojit, připadala jsem si hrozně, že za to můžu, že to je moje vina, ony to jakoby dávaly sežrat mně. No už nikdy víc bych tam rodit nešla. Jinak dcera nesnáší mléko dodnes, zajímavý no, že některé mimina asi opravdu nechtějí být kojená, až když se mi narodil po roce syn a ten se přisál úplně hned, tak jsem pochopila, že jsem to prostě nemohla ovlivnit a že jsem nemohla za to, že dcera se prostě nechtěla kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.5.22 09:16

Ahoj, já rodila v roce 2003, 2007 a 2022 v březnu. Vždy velká spokojenost, milý a profi přístup. Poslední porod byl s komplikacemi- po porodu operace. Vše na jedničku o miminko bylo skvělé postaráno. Volila bych HK už kvůli neonatologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
23.5.22 09:30

@Zoe1 to je hrozny přístup. Nechápu, ze z většiny nemocnic odcházejí ženský s traumatem z kojení.. to mi přijde, že se všude najde protivný personál, který to kojení akorát zkazí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
23.5.22 09:42

@Valejka děkuji za zkušenost, vím, že HK je skvele vybaven. Mám jen strach, že je to tam jak na běžícím pase a ze se budou snažit vše urychlit, ve smyslu preventivního nastrizeni, ale to asi může nastat všude, že bude narváno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.5.22 10:40

Nastřihli mě pouze jednou, když to bylo zapotřebí. Samozřejmě se může stát, že bude plno. Ale i když jsem věděla, že sály jsou plné, vždy se mi plně věnovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
23.5.22 12:07
@Marky38 píše:
Ahoj, nemáte někdo čerstvé zkušenosti z porodnice v Chrudimi nebo v Hradci Králové? :)

Rodila jsem v Chrudimi 2017 a 2019. První porod příšerný, protože pan primář si myslel, že to nedám (byla jsem tam 24 hodin na sále), tak mi zatlačil předloktím na břicho..ale druhý porod skvělý, porodní asistentky super u obou porodů a na oddělení šestinedělí taky super, u prvního jsem za nimi furt chodila a říkala, jak mi to nejde, že nevím jak přisát mimčo k prsu a vždy ochotně poradily, pomohly, takže mě to zkazil jen ten primář :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
23.5.22 12:15

@Meggiska děkuji za zkušenost :) a primář tam je asi pořád stejný co? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
896
23.5.22 12:33
@Marky38 píše:
@Meggiska děkuji za zkušenost :) a primář tam je asi pořád stejný co? :D

Předpokládám že jo, zas až tak starý nebyl :D ale je to chlap jak hora :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
492
24.5.22 16:46

@Marky38 v HK rozhodne preventivni nastrih nedelaji. Nekolik mych kamaradak porodilo i poprve bez nastrihu. Napis si klidne porodni plan v HK se ho pry celkem drzi a ev. to s tebou zkonzultuji. Ja mam deti taky uz vetsi, ale s HK vzdy spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat